EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Merhaba arkadaşlar
Bende 7 Eylül'de 2 adet 3. Gün taze transfer oldum.
Daha önce 4 deneme 2 kayıp var öncekiler dondurulmuş 5. Gün embriyosuydu Bu Transferim 3. Gün embriyosu oldu ama bu sefer günler hiç geçmiyor 19u test günüm dayanamadım bugun erken testlerden yaptım negatif çıktı. Erken biliyorum ama aca yarın kan versem mi 🤔

Merhaba arkadaşlar
Daha önce 4 deneme 2 kayıp var öncekiler dondurulmuş 5. Gün embriyosuydu Bu Transferim 3. Gün embriyosu oldu ama bu sefer günler hiç geçmiyor 19u test günüm dayanamadım bugun erken testlerden yaptım negatif çıktı. Erken biliyorum ama aca yarın kan versem mi 🤔
Canım yarın için henüz erken çıkmaz moralin bozulmasın bu sefer en az 3 gün daha beklemelisin kan testi için

Merhaba arkadaşlar
Çok erken olur, yapma derim 😔
5.gün embriyolarım için 10.gün kan verdim 27 çıktı, böyle düşük bi değerle karşılaşmak inan daha üzücü. Yarın test günüm onu bekliyorum. Sende test gününü bekle ve hamile olduğuna inan 🌸

Kızlar sabah tekrar gebelik testi yaptım daha önceden koyu çıkan çizgi daha da silikleşmişti.
Sanırım kimyasal oluyor 🥺

yaaa öyle olmasın lütfen🙄🙏 cnm dur bakalım kan verince netleşir şimdiden üzme kendini belki test bozuk yada hassasiyetleri farklıdır olabilir..

cnm o test markalarına göre değişiyormuşbirde yaptığın saate göre yarın mı kan vericeksin
Aynı marka aynı saatler aslında canım
Kendimi en kötüsüne de hazırlıyorum, nasip.. Evet yarın test günüm bakalım doktor nasıl değerlendirecek.
yaaa öyle olmasın lütfen🙄🙏 cnm dur bakalım kan verince netleşir şimdiden üzme kendini belki test bozuk yada hassasiyetleri farklıdır olabilir..
Üzmek değil de nötr olmaya çalışıyorum zaten ilk silik çizgiyi gördüğümde de sevinememiştim. Her aşaması zorlu bir süreç. Sadece pozitifi görmek yetmiyor.
Hayırlısı olsun canım ama kan testi vermeden kendini üzme boşuna idrar testleri pek sağlıklı olmaz
Yarın vereceğim kan. Pazartesi kan değerim 27ydi. İnşallah 2 kat artmıştır, boşuna bu kadar düşüncelere dalmışımdır. Umudumu da yitirmemeye çalışıyorum aslında.
Hakkımızda en hayırlısı olsun 🤲🏼

Aynı marka aynı saatler aslında canım
Kendimi en kötüsüne de hazırlıyorum, nasip.. Evet yarın test günüm bakalım doktor nasıl değerlendirecek.
inşallah değerin artar cnm çok daha düşükle başlayıp hamile olanları gördüm topikte..gerçekten hersüreci ayrı stres inan bende yarın lkan vericem keşke bugün verseydim diyorum içim hiç rahat değil seni okadar iiyi anlıyorum ki

inşallah değerin artar cnm çok daha düşükle başlayıp hamile olanları gördüm topikte..gerçekten hersüreci ayrı stres inan bende yarın lkan vericem keşke bugün verseydim diyorum içim hiç rahat değil seni okadar iiyi anlıyorum ki
İnşallah güzel haberler alalım, sağlıklı bebeklerimiz olsun, annelik nasip olsun 🤲🏼

1.1 çıktı kızlar kan değerim artar belki diye o kadar dua ettim ki olmadı kısmet değilmiş borçlar kaldı bana bende işe giricem 4.tüp bebek denememizdi bu çok yoruldum üzüldüm kan verdik çıkarken pusette ikiz bebekleri gördüm öyle Bi kötü oldum k benim bir tane bile yok diye içimden geçirdim kıskandım mı imrendim mi sonra niye böyle düşündüm diye üzüldüm içim çok kötü inş toparlanabilirim

X