Farkli en ufak gida +kilo olarak geliyor

Kilo ve diyet hakkinda hic birsey bilmediginiz gibi, burda hem ahkam kesiyorsunuz hem hakaret ediyorsunuz. Hakaret ile, kücümsemek ile insan kendine gelmez. Ki konu sahibin öyle bir sikintisi yok, gayette caba veriyor.

Ayrica bir günde iki tatli yemedi, bir gün 1 sefer, diger gün 1 sefer. Ki o 300 gram tatlidan degil, leblibiden geliyor.

Tamamen perhiz cok zor ve olmaz. En iyisi dogal ve saglikli beslenmek ve arada sevdigi seyi yemektir. Bu evet, helva olabilir. Bunun yaninda spor ile ki basit bir yüryüs bile yeter, konu sahibi cok güzel kilo verebilir.

Ha bu arada ben tüm hamileligim boyunca 10 kilo almistim ki kilolu bir kadinim zaten. Herkesin kilo alimi, bünyesi farkli anlatabildim mi?
Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum bu güzel günlerde. kim ne istiyorsa onu yesin umrumda da değil ama orada bir gün içinde yedikleri yazıyor okuduysanız. 8 kere de yese ben gram almıyorum:)

Sanirim net okumadin herbalife yaptigim icin sabah herbalife shake aksam herbalife shake ve destekleyici cay iciyorum. Oglen sebze et tavuk balik besleniyorum. Misafirlikte oldugum icin aksam shake icmedim leblebi cay helva yemis bulundum. Siz yemiyor musunuz hic ?
Bu yaptıklarınızla zayıflayabilirsiniz ama içeçeği bıraktıktan sonra tüm gün marul bile yeseniz kilo alırsınız. Tanıdığım bi abim 82 kiloydu bu içeçekle 68 kiloya düştü baya sevindik ama diyete devam edip sadece içeceği bıraktığı halde 100e çıktı 3 ayda. Yani günlük yürüyüşünüzü sporunuzu yapın güzel kahvaltı edin kaç öğün beslenirsiniz bilemem diyetisyenede gidebilirsiniz artık online diyetlerde var. Protein ağırlıklı beslenin kalori hesabı yapmayın mesela bugün bi dondurma yedim 60 kalori ama içinde şeker dolu. Yada 100kalorilik tavuk yemekle çikolata yemek değil. Şekeri kesip karbonhidrat azaltıp birazda hareketle sağlıklı bir şekilde yağ yakıp kilo verirsiniz . Diyetisyen değilim tabiki ama öneri olsun yaptığınız şey sağlıklı ve kalıxı değil

Ayrıca diyetisyene gidemiyorsanız kendinizde yapabilirsiniz mesela karatay. Youtubeda bir sürü yapan insan var canan hocanın kitaplarınıda okuyabilirsiniz sağlıklı ve kalıcı kilo verirsiniz . Zaten uzun zaman gerektirmiyor etkili diyet

Sizi aksine inandırmaya çalışmayacağım. Muhtemelen sizi bu şirkete üye yaparken tonla kanıt sunup ne kadar zararsız ve sağlıklı olduğunu "ispatlamışlardır" (!)

Keşke bu küçük sırrınızdan obeziteyle cebelleşen büyük ülkelerin de haberi olsa hem bunun satışını 3 kuruşa size yaptırmak yerine kuracakları şube zincirlerine yaptırıp daha çok para kazanırlar, hem de dünya, çağın hastalığından kurtulmuş olurdu. Ama vardır bi bildikleri, di mi ?
Ben satis yapmiyorum. Kimse bana al arastir demedi. Cevremde kullanan yok. Sadece mevcut durumumdan hayatimdan dolayi bunu da denemek ve sagligimi bozmadan kilo vermek istiyorum o kadar

MERHABA ARKADAŞLAR KULLANMAYA DEVAM EDEN VARSA BİRBİRİMİZE DESTEK OLMAYA NE DERSİNİZ

X