Farkli en ufak gida +kilo olarak geliyor

Orasi oyle... ben hele cok yiyen bi insan degilim bagirsaklarim calismiyor ve hareket etmiyorum. Oturarak calisiyorum

Sorunu bulmussun.. bagirsak calismiosa istediin kdr az ye veremezsin..

Saglikli dogru ve yeterli beslenirsk her gun tuvalete cikariz ve bu kilo verdirir insana.. ztn tuvalete cikmazsak bi siskinlik oluo.

Bagirsaklarinda sorun varsa o ayri, ama normali budur

Herbalife tarzı ürünler inanılmaz zararlı, onlarla vücudunuza normalde beslendiğinizde hiç bir şekilde alamayacağınız protein ve vitaminleri alıyorsunuz, bıraktıktan sonra o şekilde beslenmeye devam edemeyeceğiniz için bütün verdiğinizi fazlasıyla geri alacaksınız. Bağımlı olmanız için var bu ürünler zaten. Sürekli zayıf kalmak için sürekli kullanmalısınız.

Onun dışında kilo vermek istediğinizde her gün tartılmamanız gerekir, vücut bazı gıdalarla beraber su toplar misal tuzlu leblebi içtiğiniz suyun vücudunuzda kalmasına sebep olmuş olabilir. Haftada 1 gün serbest yemek yemeli (onda da abartmamak kaydıyla) onun dışında düzenli ve sağlıklı beslenmelisiniz kilo verebilmek için. Vücuda katı hiç bir şey girmediği için sadece shakeler ve su ile besleniyorsanız, bu tarz gıda girişlerinde vücudun bunu tutmasını da gayet normal karşılıyorum.

Bunlara para dökeceğinize bir diyetisyenden tek seanslık yardım alabilir ve bunu günlük hayatınıza adapte edebilirsiniz, sizin için çok daha faydalı ve fiyatlı olur.
Hakli olabilirsiniz. Ama diyetisyene gittigimde 3 ogunum icin zamanimi devamli evde gecirerek yemek yapmam gerekiyor. Benim buna vaktim yok. Her besinden aliyirum yiyorum eksikligini yasamiyorum cunku kan testlerim vucut taramalarimda sirun cikmiyor. Mutfak masrafimi buna veriyorum diyebilirim. Daha pahaliya gelmiyor benim icin

Cnm kiamam.. hep mi boleydin? Mesela severek yedigin seyler olmadi mi hic? Caresi var mi?
Evet uzun zamandır böyleyim :KK43:
herşeyi her öğünü zorlayarak yiyorum
Bir kaç gün iştahım açılıyor sonra tekrar eskiye dönüyor
Ama alıştım çevremdekiler içinde zor oluyor
Eşim hep hazırlayıp önüme koyuyor
Ve çok kızıyor yemeğe çıktığımızda hiç zevk almıyor çünkü kul gibi yiyorum

Severek yedigin birsey yok mu? Yani bunun sebebi fizikseldir bence.. dahiliye uzmanina vs gittin mi? Ya da diyetisyene?

Coook insan yapiyor kan testleri yapiliyor vucut taramalari soeun cikmadigina gore sıkınti yok sanirim :/

Sizi aksine inandırmaya çalışmayacağım. Muhtemelen sizi bu şirkete üye yaparken tonla kanıt sunup ne kadar zararsız ve sağlıklı olduğunu "ispatlamışlardır" (!)

Keşke bu küçük sırrınızdan obeziteyle cebelleşen büyük ülkelerin de haberi olsa hem bunun satışını 3 kuruşa size yaptırmak yerine kuracakları şube zincirlerine yaptırıp daha çok para kazanırlar, hem de dünya, çağın hastalığından kurtulmuş olurdu. Ama vardır bi bildikleri, di mi ?

Hakli olabilirsiniz. Ama diyetisyene gittigimde 3 ogunum icin zamanimi devamli evde gecirerek yemek yapmam gerekiyor. Benim buna vaktim yok. Her besinden aliyirum yiyorum eksikligini yasamiyorum cunku kan testlerim vucut taramalarimda sirun cikmiyor. Mutfak masrafimi buna veriyorum diyebilirim. Daha pahaliya gelmiyor benim icin

Siz tavsiye istemiyorsunuz, sizin düşüncelerinizin onaylanmasını istiyorsunuz. O yüzden bildiğiniz gibi yapmaya devam edin. Kolay gelsin.

Severek yedigin birsey yok mu? Yani bunun sebebi fizikseldir bence.. dahiliye uzmanina vs gittin mi? Ya da diyetisyene?
Artık gitmiyorum
Annem psikoloğa bile götürmüştü
Bir zaman sırf iştah açıyor diye antidepresan kullanmıştım
Hayır severek yediğim Canımın istediği birşey olmuyor ama iştahım olduğunda herşeyi yiyebiliyorum kana kana su içebiliyorum suyun tadı bile çok lezzetli oluyor iştah olduğunda

Acımasız yorumlara aldırmayın lütfen
Moralinizi bozmayın
Kullandığınız ürünlerin sağlıklı olmadığını düşünüyorum bende
Diyetisyene gitmissinizdir mutlaka faydası olmadı mi?
Insulin direnci olabilir mi?

Herşeyin asirisi sıkıntı ne yazıkki
Kimisi zayıf olma hayalleri kurarken kimisi de kilo alma derdinde
Keşke takas edilebilse bu kilolar :)
Boy kilon kaç merak ettim?

Herbalife tarzı ürünler inanılmaz zararlı, onlarla vücudunuza normalde beslendiğinizde hiç bir şekilde alamayacağınız protein ve vitaminleri alıyorsunuz, bıraktıktan sonra o şekilde beslenmeye devam edemeyeceğiniz için bütün verdiğinizi fazlasıyla geri alacaksınız. Bağımlı olmanız için var bu ürünler zaten. Sürekli zayıf kalmak için sürekli kullanmalısınız.

Onun dışında kilo vermek istediğinizde her gün tartılmamanız gerekir, vücut bazı gıdalarla beraber su toplar misal tuzlu leblebi içtiğiniz suyun vücudunuzda kalmasına sebep olmuş olabilir. Haftada 1 gün serbest yemek yemeli (onda da abartmamak kaydıyla) onun dışında düzenli ve sağlıklı beslenmelisiniz kilo verebilmek için. Vücuda katı hiç bir şey girmediği için sadece shakeler ve su ile besleniyorsanız, bu tarz gıda girişlerinde vücudun bunu tutmasını da gayet normal karşılıyorum.

Bunlara para dökeceğinize bir diyetisyenden tek seanslık yardım alabilir ve bunu günlük hayatınıza adapte edebilirsiniz, sizin için çok daha faydalı ve fiyatlı olur.

Tam anlatmak istediklerim. O 300 gram yag degil, su. Konu sahibi bir kac gün sonar tartildiginda o 300 gram yok olmus olur. Yank helva ile alakasi yoktur.

Ve evet Herbalife cok tehlikeli. Kesinlikle bende diyetisyen öneririm.

Maşallah sanki kilo probleminiz yokmuş gibi hareket ediyorsunuz.

Boyunuzu kilonuzu düşününce adile naşit canlandı gözümün önünde, kendinize yPmayın bunu yaşınız da genç iradeli olun.

Güya destekli cevap veriyorsunuz, ama alttan laf sokusturuyorsunuz. Sirf zayifsiniz diye egonuz tavan yapti bu vesile ile!

Artık gitmiyorum
Annem psikoloğa bile götürmüştü
Bir zaman sırf iştah açıyor diye antidepresan kullanmıştım
Hayır severek yediğim Canımın istediği birşey olmuyor ama iştahım olduğunda herşeyi yiyebiliyorum kana kana su içebiliyorum suyun tadı bile çok lezzetli oluyor iştah olduğunda
Allah yardimcin olsun cnm uzuldum

Acımasız yorumlara aldırmayın lütfen
Moralinizi bozmayın
Kullandığınız ürünlerin sağlıklı olmadığını düşünüyorum bende
Diyetisyene gitmissinizdir mutlaka faydası olmadı mi?
Insulin direnci olabilir mi?

Herşeyin asirisi sıkıntı ne yazıkki
Kimisi zayıf olma hayalleri kurarken kimisi de kilo alma derdinde
Keşke takas edilebilse bu kilolar :)
Boy kilon kaç merak ettim?
Keşke takas olsa
bir buçuk metreden üç beş cantim uzunum :KK70:
Kilom 41 şuanda hergün tartılıyorum
Üç haftadır kilomu koruyorum zayıflamadım çok şükür
39dan 41 e çıktım
Göğüsler kalça yerinde çok şükür dolgun göğüslerim var o biraz kilomu saklıyor ama daha dolgun olayım istiyorum tahta kurusu gibi dolaşmak istemiyorum :olamaz:
Ve zayıfkadıkça cildim yüzüm solgun oluyor ve çökmüş gibi duruyor beni en çok bu rahatsız ediyor
Konu sahibi arkadaşım konunu baltaladım özür dilerim bu arada :KK19:

Tam anlatmak istediklerim. O 300 gram yag degil, su. Konu sahibi bir kac gün sonar tartildiginda o 300 gram yok olmus olur. Yank helva ile alakasi yoktur.

Ve evet Herbalife cok tehlikeli. Kesinlikle bende diyetisyen öneririm.

Güya destekli cevap veriyorsunuz, ama alttan laf sokusturuyorsunuz. Sirf zayifsiniz diye egonuz tavan yapti bu vesile ile!
Kendine bu denli zarar veren ama bunu fatketmeyen bir kadını kendine getirmeye çalışıyor da olabilirim ama kişi kendinden bilirmiş işi tabiki.

Keşke takas olsa
bir buçuk metreden üç beş cantim uzunum :KK70:
Kilom 41 şuanda hergün tartılıyorum
Üç haftadır kilomu koruyorum zayıflamadım çok şükür
39dan 41 e çıktım
Göğüsler kalça yerinde çok şükür dolgun göğüslerim var o biraz kilomu saklıyor ama daha dolgun olayım istiyorum tahta kurusu gibi dolaşmak istemiyorum :olamaz:
Ve zayıfkadıkça cildim yüzüm solgun oluyor ve çökmüş gibi duruyor beni en çok bu rahatsız ediyor
Konu sahibi arkadaşım konunu baltaladım özür dilerim bu arada :KK19:

Kendinle barışıksın en azından :KK70:
O hastalıklı görüntüyü çok iyi biliyorum. Senin kadar zayıf olmadım hiç ama bi dönem çok zayıflamıştım ve herkes hasta mısın diye soruyordu :işsiz:
Diyetisyene gittin mi hiç?
Konu sahibi özür dilerim konu kayıyo :KK17:

Adile nasit gibi bi tipim yok merak etme :) hangi hareketim kilom yokmus gbi anlayamadim ?
Günde iki kere tatlı yiyorsunuz ve bu sizi rahatsız etmiyor. Yiyerek kilo vermek diye bişey var mı. Bebek de istiyormuşsunuz önce kendi sağlığınız sonra gebelik dönemini düşünmelisiniz. Ben şimdiden 6 kilo aldım mesela. 100 kilo doğuma girmek istemezsiniz değil mi.

Gerçi bana ne tüm bunlardan ama dert etmişsiniz biri sizi kendine getirmeli

Kendinle barışıksın en azından :KK70:
O hastalıklı görüntüyü çok iyi biliyorum. Senin kadar zayıf olmadım hiç ama bi dönem çok zayıflamıştım ve herkes hasta mısın diye soruyordu :işsiz:
Diyetisyene gittin mi hiç?
Konu sahibi özür dilerim konu kayıyo :KK17:
Bir çok kez ve bir çok doktora ama artık gitmiyorum
Sorun acıkamıyor olmam
İki üç gün güzel gidiyor sonra tekrar zorlamayla yemeye başlıyorum
Zararı çok verdim ilaçlarla vücuduma acıktırıyor diye antidepresanlar kullandım bilinçsizce
Ve onunda ceremesini şu bir aydır çektim
Yan etkileri bende daha çok dağa fazla zayıflığa neden oldu
Şimdi hiç bir ilaç kullanmıyorum kilo yapsın diye
Yalnızca hyaluronik asid ve ester c kullanıyorum cildim için ve iki litre su içiyorum

Adile naşit alınmaz ama konu sahibi kendini bir yoklar belki. Ne demek tatlıları yiyorum ama kilo alma nedenimi anlayamıyorum

Kilo ve diyet hakkinda hic birsey bilmediginiz gibi, burda hem ahkam kesiyorsunuz hem hakaret ediyorsunuz. Hakaret ile, kücümsemek ile insan kendine gelmez. Ki konu sahibin öyle bir sikintisi yok, gayette caba veriyor.

Ayrica bir günde iki tatli yemedi, bir gün 1 sefer, diger gün 1 sefer. Ki o 300 gram tatlidan degil, leblibiden geliyor.

Tamamen perhiz cok zor ve olmaz. En iyisi dogal ve saglikli beslenmek ve arada sevdigi seyi yemektir. Bu evet, helva olabilir. Bunun yaninda spor ile ki basit bir yüryüs bile yeter, konu sahibi cok güzel kilo verebilir.

Ha bu arada ben tüm hamileligim boyunca 10 kilo almistim ki kilolu bir kadinim zaten. Herkesin kilo alimi, bünyesi farkli anlatabildim mi?

X