Fikirlerinize ihtiyacım var...

Bence misillemeye gerek yok ben hoşa gitmeyen şeylerin ders vermek için yapılmasına karşıyım. Ders almaz zaten sizi kısıtlar kendi yine devam eder aynen. Bence konuşun net şekilde yetişkin insanlarsınız
O kadar çok konuştum ki artık konuşmak boş geliyor ona da öyle geliyor ve sıkılıyor artık sürekli konuşmalarımdan

O kadar çok konuştum ki artık konuşmak boş geliyor ona da öyle geliyor ve sıkılıyor artık sürekli konuşmalarımdan
Yok bundan sonra sınırınızı çizecek şekilde konuşun. Düşüncelerimin duygularımın değeri yoksa yokum gibi. Belli ki diğer türlü anlamamış çünkü. Ama blöf yapmayın gerçekten sınırınız buysa böyle konuşun

Yok bundan sonra sınırınızı çizecek şekilde konuşun. Düşüncelerimin duygularımın değeri yoksa yokum gibi. Belli ki diğer türlü anlamamış çünkü. Ama blöf yapmayın gerçekten sınırınız buysa böyle konuşun
Ben o kadar çok seviyorum ki bunu yapacak cesaretim var mı ondan emin değilim ama böyle de mutsuzum çok kötü bir durum :KK43:

Ben o kadar çok seviyorum ki bunu yapacak cesaretim var mı ondan emin değilim ama böyle de mutsuzum çok kötü bir durum :KK43:
O zaman üstüne düşmeyin, hatta eski ilgi ve sevginizi belli etmeyin belki o şekilde hatasını anlar sizde bir sıkıntıya neden olduğunu

Günah vallahi billahi günah. Ya sonuçta karın rahatsız oluyor paylaşma çekilme bizden önemli mi alt tarafı iş yerinden arkadaşların. Herkes paylaşırken ben hayır mı diyim karım izin vermiyor mu diyim gibi şeyler de söyledi bana
Karına itiraz edebiliyorsun, iş arkadaşına gelince mi edilmiyor desenize. Herkese göre mi hareket edecekmiş? Kriterleri "Alem ne der?, Herkes yapıyor, ben de yapmalıyım." mı? İstemiyorum diyebilir gayet de işine gelmemiş. Evirip çeviriyor lafı, hiç gelemem böyle. Gördümcük, buldumcuk. Kime neyin gösterişi için karısıyla huzurunu bozmayı göze alıyor da iş arkadaşlarına hayır istemiyorum diyemiyormuş? Laubali laubali davranırsa, bütün yeşil ışıkları yakarsa, sınır koymazsa insanlar da ona göre davranır. Bu sadece karşıdaki bir kadın olduğu için de değil. Bir erkek arkadaşıyla da mesela gereksiz gereksiz, zırt pırt sürekli görüşüp sizi ihmal etse, sonra da siz rahatsız olunca "Ne diyeyim eşim izin vermiyor gelemem mi diyeyim?" demesiyle aynı şey. Hiç yemem böyle bahaneleri, dürer dürer yediririm. Ya doğru konuşsun ya da insanı saf yerine koymasın sonuçta.

ben bu kafayı anlamıyorum yani
ayıp olmasın diye paylaşmak nasıl bi kafadır
kaç senedir iş hayatındayım sosyal medya delisi arkadaşlarımda oldu
bazen insanların hadi ayıp olmasın çıkıntılık etmeyeyim düşüncesiyle katıldığı etkinlikler de oldu
bunlara dahil olup olmamak tamamen insanın kendisinin istemesiyle alakalı bişi
ben istemedikten sonra kimse beni bi fotoya dahil edemez
kadınlar paylaşıp etiketliyor diye kendi hikayesine eklemek zorunda değil
sürekli foto foto diye yanına gelenlere de , ben pek sevmiyorum artık foto çekinmeyi demekte zor değil
belli ki bu durum onun hoşuna gidiyor
sen sorun edince de üste çıkmaya çalışıyor
konuşacağını konuşmuşsun davranışı değişmemiş
senin ciddi bi tavır alman lazım artık bu duruma

ben bu kafayı anlamıyorum yani
ayıp olmasın diye paylaşmak nasıl bi kafadır
kaç senedir iş hayatındayım sosyal medya delisi arkadaşlarımda oldu
bazen insanların hadi ayıp olmasın çıkıntılık etmeyeyim düşüncesiyle katıldığı etkinlikler de oldu
bunlara dahil olup olmamak tamamen insanın kendisinin istemesiyle alakalı bişi
ben istemedikten sonra kimse beni bi fotoya dahil edemez
kadınlar paylaşıp etiketliyor diye kendi hikayesine eklemek zorunda değil
sürekli foto foto diye yanına gelenlere de , ben pek sevmiyorum artık foto çekinmeyi demekte zor değil
belli ki bu durum onun hoşuna gidiyor
sen sorun edince de üste çıkmaya çalışıyor
konuşacağını konuşmuşsun davranışı değişmemiş
senin ciddi bi tavır alman lazım artık bu duruma
Çok üzgünüm bunları yaşadığım için ve 3 4 aydır bu olayları yaşıyorum. Hele bi tane kadın var o buna yapışık ikiz gibi geziyor her fotoğrafta yanına ben iyi şeyler hissetmiyorum bu olaylarla ilgili artık. O kadar kötüyüm ki böyle olayların kitlenmesi ne kadar kötü bişeymiş ya resmen ya ben ya onları seçeceksin modundayım artıık

Karına itiraz edebiliyorsun, iş arkadaşına gelince mi edilmiyor desenize. Herkese göre mi hareket edecekmiş? Kriterleri "Alem ne der?, Herkes yapıyor, ben de yapmalıyım." mı? İstemiyorum diyebilir gayet de işine gelmemiş. Evirip çeviriyor lafı, hiç gelemem böyle. Gördümcük, buldumcuk. Kime neyin gösterişi için karısıyla huzurunu bozmayı göze alıyor da iş arkadaşlarına hayır istemiyorum diyemiyormuş? Laubali laubali davranırsa, bütün yeşil ışıkları yakarsa, sınır koymazsa insanlar da ona göre davranır. Bu sadece karşıdaki bir kadın olduğu için de değil. Bir erkek arkadaşıyla da mesela gereksiz gereksiz, zırt pırt sürekli görüşüp sizi ihmal etse, sonra da siz rahatsız olunca "Ne diyeyim eşim izin vermiyor gelemem mi diyeyim?" demesiyle aynı şey. Hiç yemem böyle bahaneleri, dürer dürer yediririm. Ya doğru konuşsun ya da insanı saf yerine koymasın sonuçta.
Bunların aynılarını ona güzel güzel anlattım hiç bir şekilde orta yolu bulamadık. Dün en son delirdim iyice attığı fotoğrafı kaldırdı.

işin daha ağır basıyorsa insanların sana hanımcı denmesi bu kadar zoruna gidiyorsa sen bilirsin ben kaldıramıyorum seni çok seviyorum görmeye bile tahammül edemiyorum. Ama ben ağır basıyorsam evliliğimizin gerektirdiği gibi davranırsın. Seçim de hayat da karar da senin. Zorla güzellik olmaz zaten olmuyor da. Ben sana gitme etme demiyorum madem gittin hareketlerine davranışlarına dikkat edersin he orda burda farketmiyor şirkette de dikkat edersin. en son bu mesajı attım ona.

Bugün bir mesaj attı ben bir stori atıcam yine kadınlar var yine kendi var atma dedim iyi tamam dedi kapattı konuyu.

Resmen trip atıyor bana.

Ne hakla hala bana bunu sorabiliyorsun dalga geçer gibi ya ne hakla bu kadar mı umursamıyorsun beni üzüntümü hislerimi haksız mıyım allah aşkına

Bunların aynılarını ona güzel güzel anlattım hiç bir şekilde orta yolu bulamadık. Dün en son delirdim iyice attığı fotoğrafı kaldırdı.

işin daha ağır basıyorsa insanların sana hanımcı denmesi bu kadar zoruna gidiyorsa sen bilirsin ben kaldıramıyorum seni çok seviyorum görmeye bile tahammül edemiyorum. Ama ben ağır basıyorsam evliliğimizin gerektirdiği gibi davranırsın. Seçim de hayat da karar da senin. Zorla güzellik olmaz zaten olmuyor da. Ben sana gitme etme demiyorum madem gittin hareketlerine davranışlarına dikkat edersin he orda burda farketmiyor şirkette de dikkat edersin. en son bu mesajı attım ona.

Bugün bir mesaj attı ben bir stori atıcam yine kadınlar var yine kendi var atma dedim iyi tamam dedi kapattı konuyu.

Resmen trip atıyor bana.

Ne hakla hala bana bunu sorabiliyorsun dalga geçer gibi ya ne hakla bu kadar mı umursamıyorsun beni üzüntümü hislerimi haksız mıyım allah aşkına
Gerekirse Instagramı kapatıp sizi şu duruma sokmaması lazım ya. Hala daha story atıcam mı dedi bugün inanılmaz cidden. Psikolojik destek alsın kadınlarla fotoğraf atmadan duramıyorum diye, şaka gibi

Gerekirse Instagramı kapatıp sizi şu duruma sokmaması lazım ya. Hala daha story atıcam mı dedi bugün inanılmaz cidden. Psikolojik destek alsın kadınlarla fotoğraf atmadan duramıyorum diye, şaka gibi
Evet zaten o mesajını gördüm ya başımdan aşağı kaynar sular döküldü nasıl dedim ya nasıl bu kadar salak olamaz gerçekten üzerine bide trip yedim kafayı sıyırmak üzereyim.

Nasıl bir insana dönüştü aklım almıyor. Bana daha yapacak bişey bile bırakmıyor resmen. 2gündür şehir dışında eve geldiğinde nasıl bir tepki verecek bana bu hareketlerin beni senden uzaklaştırıyor diye. Kim olsa delirir gerçekten. Ben kendimi gayet güzel anlatıyorum ya daha ne yapabilirim. İlla bırakıp gidelim mi boşanalım mı ayrılalım mı? Yazıklar olsun ya

Bütün enerjimi sömürdü beş karış suratla çalışıyorum resmen, sinirden deliye dönüyorum.

eşiniz sizi boşayacakmış gibi görünüyor. bir an önce kariyerinize odaklanın.

Bende çok üzgünüm gerçekten sürekli uyarmaktan da çok sıkıldım. Ya işte ben uğraşamıyorum artık başlarım ojesine diyip süremedim çok önemsemedim yanii

Belki bu giyim tarzı konusunu değiştirebilirim olabilir haklısınız.

Ama sonuç olarak bu iş böyle devam ettiği sürece ben evliliğimizin geleceğinden önce kendi geleceğimi iyi görmüyorum resmen takıntı haline getirdim olayları kendime de yakıştıramıyorum böyle yırtık bir kadın gibi bu fotoğraf ne demeleri falan o kadar ikilimdeyim ki.

Kocam mesafesini asla koruyamıyor afedersiniz mala anlatır gibi anlattım kendimi de çok güzel ifade edebiliyorum yani ama yok işte olmayınca olmuyor
Sizi üzmeyi istemiyorum ama kocanız bu mesafeyi bilerek koymuyor sanki? 22 yaşında daha yeni çalışmaya başlayan mezun sanki de üst üste fotoğraflar falan atıyor. Saçmalık ya asla belli bir olgunluğa erişememiş ya onun da gönlü var da ondan mı mesafe koymuyor anlamadım cidden.

Selamlar herkese,

Bu sıralar muzdarip olduğum bir konuyu anlatacağım. Şöyle ki eşimle uzun yıllar sevgililiğimizin ardından evlendik. Birbirimizi iyi tanırız. Nişanlanmadan bir süre önce bir iş değiştirdi. Şimdi yeni şirketi de daha rahat çoğunlukla kadınların bulduğu bir yer. Yöneticisi de kadın kendisi de zaten bir ekip yönetiyor. Şirket çok aktif etkinlikler düzenliyor, samimi bir ortam da çalışıyorlar çok fazla hanımlı beyli bir ortam yok. İlk başlarda yine iş yerinden kadın arkadaşları ile storyler atmaya başladı sorun etmedim ben. Ama sonra çalışanların da nasıl hayatlar yaşadığını gördüm bize uymuyordu biz öyle çok çok rahat insanlar değilizdir. Muhafazakar da değiliz orta karar işte. Sonra ki zamanlar da paylaştığı bu storyler bana batmaya başladı çünkü çok fazlalaştı. Ben rahatsız olduğumu söyledim, insanlarla bu kadar samimi olmamasını arasına bir mesafe koymasını söyledim. Her seferinde tamam haklısın dedi ama yok hala aynı devam ediyor. Evet fotoğraflar öyle çok samimi değil ama araçta giderken 2 güzel kadın ve eşim fotoğraf karesine girmek için tabii ki yakın duruyorlar. Böyle böyle fotoğraflar. Yani kavga ettim olmadı, sakin sakin anlattım olmadı. Ama ben bu durumu kabul edemiyorum. Benim arkadaşlarım kız kardeşlerim bile artık farkında bana sen nasıl bu kadar rahatsın hiç mi rahatsız olmuyorsun gibi şeyler de duymaya da başladım. Ama sürekli konuşarak da onu sıkıyor gibi oluyorum ki zaten artık konuşarak çözülebileceğini düşünmüyorum. Bu durumda umursamayıp devam edersem bir süre sonra aramıza mesafe gireceğini düşünüyorum sonuçta evliyiz ve birbirimizin yaşam tarzları ikimizi de etkiliyor. Ben insanların da bu şekilde konuştuğunu söylediğimde milletin lafıyla iş mi yapacağım çok abartıyorsun ne var sanki fotoğrafta gibi tepkiler alıyorum eşimden.

Ama bu kadar paylaşım yapması bu kadar fotoğraf çekilmesi beni rahatsız ediyor. Sonuç olarak kitlendim ne yapacağımı bilmiyorum. Böyle bir sebepten evliliği bitirmek istemiyorum. Ama böyle de mutlu değilim.

Önemli olan burda benim düşüncelerime saygı duyup rahatsız olduğum şeyi sürekli yapması beni asıl yıpratan bu sanırım.

Size nasıl bir yol izleyebilirim. Nasıl davranmalıyım?
Bunu sosyal medyasinda paylasiyorsa haklisiniz
İş için ise maalesef çağımız böyle.

Ama şimdi bu kadar konuştuktan sonra ne biliyim bir erkek arkadaşımla fotoğraf atmam garip olacak. Geçen gün tek fotoğraf paylaştım o gün eşim gördü tabii ne giydiğimi ama ben 3 gün önce çektiğim bir fotoğrafı paylaştım bana şunları dedi.

Bugün bunları giymemiştin
ne zaman çektin de kime attın
bana atmadan neden paylaştın

Gibi gibi bu bile saçma geliyor ona anlayacağınız

Bir de benim yaşadıklarıma bakın duvara anlatsam o bile anlardı heralde
Neden kendisi paylaştığı resimleri öncesinde sana atıp onay mi aliyo ki ?

Bir toplantı olur bir şey olur ayda yılda bir foto atılır da çok sık atılan fotolardan ben de rahatsız olurdum.

Ama uyarma şekliniz bana geçmedi seni çok seviyorum ama kalbim kırılıyor tarzında başa ekşimemi olur azıcık cazgırlık yapacaksın. Yoksa hem suçlu hem güçlü olur.

X