Fikrinize ihtiyacım var siz olsanız ne yapardınız

Offf eşime anlatamıyorum ki bir yandan denemek istiyorum bilmiyorum 😔😔
Sürekli rahatsız edilip dikizlenip diken üstünde yaşamak istiyorsanız deneyin . Bence denenmişleri yaşananları kendinize ders çıkarıp hiç denemeyin . Ben hiç aile apartmanında yaşamadım ama yaşayanları gördüm . Görmeye devam ettiklerim var. En gül gibi ahlaklı ailelerde "bile!" Büyük sorunlar çıkıyor. Hele birde fitne fesat insanlar varsa o apartmanda uuuu kaçın kaçın . Kendinizi paralayın gerekirse ama kaçın . Soğan ekmek yiyin yine kira vermicez diye gitmeyin. Yaşamayan 1 yaşayan 1000 pişman . Hiç tavsiye etmiyorum 😊

1.kat olsa ne oluyor ki ben anlamadim? Ha bir kat üst,ha bir kat alt olmuş ne farkediyor?
Tadilat yaptıramayacaksanız tabi ki 1.katta oturmanız mantiklı.
Öte yandan önümüz kış,bina boş olacak anladigim kadarıyla,nasıl ısınacaksınız. Boş bina kolay kolay ısinmaz çok iyi bir yalıtim yoksa,kaliteli malzeme kullanılmadıysa falan. Eşinizi ikna etmek istiyorsanız buradan dem vurun,boş nasıl ısıtacağız,çok öderiz ısınma parasi vs diyerek. Ev sahibinizle de pazarlık yaparsınız biraz,yasal olarak bu kadar zam isteme hakkı var mi onu araştırin. Tabi ki 1.500 az ama bir anda 3.500 liraya cıkarabiliyor mu öyle kirayı,onu bir araştırmak gerek. 2.500 -2.700 gibi bir tutara anlaşmaya calısin derim.

X