fikrinize ihtiyacım var

Keşke kardeşiniz bilmese.
Siz mücadele gücü buluyorsunuz ama belki o atlatamıycak.
Bence bunu belgeleyin ilk iş.
Yani ekran resmi vs b şekilde.
Sonra bunu yaymakla tehdit edin.
Hiç çözüm olmazsa sadece babanıza deyin, kardeş bilmesin.
kardesim dedigim abim 35 yasinda ben 32 yasımdayim abimle annemler birarada yasiyor onunda benimde evlatlarimiz var abimin yada babamin elinden bi kaza cikacak diye korkuyorum ve isin en vahim kismida annem birden fazla kisiyle bu tarz gorusmelere giriyor..ben cocuk degilim beni yonlendiremezsin dedi benim gibi evlat olurmuymus annem genel evde dahi calisiyor olsa bunu yapmamaliymisim buyuk bi kavga ettik icim icimi yiyor babam icin cok uzuluyorum..benim icin annem cok kutsaldi..nefret ediyorum

kardesim dedigim abim 35 yasinda ben 32 yasımdayim abimle annemler birarada yasiyor onunda benimde evlatlarimiz var abimin yada babamin elinden bi kaza cikacak diye korkuyorum ve isin en vahim kismida annem birden fazla kisiyle bu tarz gorusmelere giriyor..ben cocuk degilim beni yonlendiremezsin dedi benim gibi evlat olurmuymus annem genel evde dahi calisiyor olsa bunu yapmamaliymisim buyuk bi kavga ettik icim icimi yiyor babam icin cok uzuluyorum..benim icin annem cok kutsaldi..nefret ediyorum

Hmm.
Ozaman boşansın.
Neden boşanmadığını söylüyor mu?

boşansa ne yapacakki karsi taraftakiler alip evinemi koyacak sanki ortada kalacak annemin yaşı 57

Oha.
Ay çok pardon 57 yaşında bu neyin flörtü.
Ve babanız o yaşta çalışırken o bunları yapıyo.
Ya yine diycem aynı şeyi.
Delil ele geçirip tehdit edin.
Sadece ondan anlar bence.
İfşa etmekle tehdit edin.

babamin bunu ogrenme gibi durumu olamaz.. annem ev hanimi babam okulda hademe olarak calisiyor ve babamin sosyal medya adina hic bi bilgisi yok..annemin tlfla oynamasi dikkatini cekiyor ama kardesleriyle konustugunu saniyor
Konuşmasını duyar tavrından anlar. Çiftler böyle şeyleri hisseder bence. Siz karışmayın derim ben.

evlatlarimiz var abimin yada babamin elinden bi kaza cikacak diye korkuyorum ve isin en vahim kismida annem birden fazla kisiyle bu tarz gorusmelere giriyor..
İşte bu sebepten sessiz kalsan oda mümkün değil. İnternette yapıyorsa telefonunu falanmı bozsan yada bildiğini annene söylesen belki senden duyunca utanır

X