Flörtleşme ve Odunluk Üzerine

Love bombing yapıyor olabilir. Artık ilişki yaşamıyoruz da sanki cepheye çıkıyoruz hep bir taktik.

Aşık olmak için tek gereken birlikte bir dakika geçirmek 😅😅 aşk bir anda gelen bir his, tanımasan bile bir mimigi, bakışları, gülüşü sana kendini aşık hissettirebilir, o kişiye dair deriiin bir merak duygusu seni ele gecirebilir
Haa, sevgi derseniz,bağlılık derseniz,sadakat derseniz, emek derseniz , evet. Daha fazla zamana ihtiyaç var.
Ama aşk için yok yaa. Mesela şu an kendimi aşık hissediyorum, sadece bir gün geçirdiğim birine. Birlikte sadece 7 saat zaman geçirip 11 km yürümemiz bana yetti ( ki ona da yetti bence,sanki🙄🥰)
Günlerdir radyodan şarkı dinliyorum 'üc kanal sonraki ikinci şarkı ona gelsin' diye diye, stalklaya stalklaya beş sene önceki haline kadar geldim 😅😅😂 burç uyumumuza falan baktım, yeni buluşma günü için sözleştik,şimdiden sonraki on buluşmaya yetecek kadar aktivite var kafamda beraber yapacak 😅😅
Bu yani böyle bir duygu, amaaa kesinlikle kalıcı bir şey değil, bir his.
Zamanla ,verilen emekle sevgiye- güçlü bir bağa dönebilir ,ya da rüzgar gibi geçen geçici / heyecanlı bir his olabilir.
Çok sorgulamayın, akışına bırakın bence.
Belki de çocuk sizinle çok umutsuz olduğu bir anda tanıştı, belki (çok gorusemeseniz de) varlığınız onu mutlu etmeye başladı. İçinden o an aşık aşık beklemek geçmiş, bunu dile getirmiş. Niye sorguluyorsunuz ki?
Zamanla, tanıdıkça samimi mı yoksa yavşak mi oldugunu anlarsınız nasıl olsa:) o zamana kadar akışına bırakın, yaşayın işte.

Konu sahibi konunuzu balla bölüyorum ama sevgili yengeç acaba sonraki 10 buluşma için aktiviteleri kafandan silip, kader döngüne bir nanik yapsan mı?

Bakalım bu şekilde yol nasıl ilerleyecek?

Yara bandı gibi olurum korkum var, ondan da bi fazla şüpheci yaklaşıyorum, ama tanıma aşamasında hızlı olmamak en sağlıklısı bence de. :)
Esimle tanistigimda 1 hafta once sevgilisinden ayrilmisti, soyledigine gore uzun zamandr sancilar ceken bir iliskinin tamamen noktalanmasi 1 hafta onceyms yani daha once bitms herneyse cok onemli degil suan yani temkinli yalasin ama cok tepkili olmayin, bizm de flort asamasinda da esim bana cok hizli gidiyor gibi gelmisti ama iliskinin akisi o sekildeydi ve fazla dugusaldir benim esim bu da sebep olabilir, kendinize zaman taniyin karsinizdaki kisi ile zaman gecirin tanimaya calisin gercekten de farkli hissediyor, heycanlaniyor olabilir, esim de asiri duygusal hic degismedi yillardir bu boyle yani 😁

Mesajlaşırken nasıl aklım karışıyorsa, yüz yüze gelince o kadar net oluyorum. İkidir işten eve birlikte dönüyoruz, yürüyoruz. Bakışları filan bi samimi, tatlı geliyor. Ben düştüm siz devam edin :p
Hayırlı olsun😊☺️😅

Mesajlaşırken nasıl aklım karışıyorsa, yüz yüze gelince o kadar net oluyorum. İkidir işten eve birlikte dönüyoruz, yürüyoruz. Bakışları filan bi samimi, tatlı geliyor. Ben düştüm siz devam edin :p
Sabah 5'e kadar da yazma sende

Hanımlar selam,
Buldumcuk gibi algılanmadan doğru düzgün anlatabilirim umarım sorunumu.
Geçen gün konu açmıştım, birisiyle flörtleşiyordum, çocuk 5 ay önce nşşanlısınsan ayrılmıştı. Ondan bi ikilemde kalmıştım.

O zamandan beri çoğu şey güzel gitti. Hoşlandığını vs belli etmeye başladı. Birçok ortak arkadaşımız olduğu için öncesinde az biraz tanıyorum, muhabbetimiz vardı. Konuştuğumuz 3-4 hafta içinde de benim işlerimin yoğunluğu sebebiyle sadece 1 kere görüştük yüz yüze. Bence tatlı bi iletişim yakalamıştık. Normalde aşırı çekingen birisiyim (başıma gelen salak saçma olayların hepsi bu çekşngenliğim yüzünden geldi hatta.) ama çocuk bana karşı daha net davrandığı için çekingen yaklaşmadım. Gelelim asıl soruna;
Çok hızlı! Geleceğe yönelik şeyler söylüyor. Bi süre konuşmayınca özlüyormuş(?) Dün wpta konuşurken "aşık aşık bakıyorum" gibi bi şeyler dedi. Ben başta ciddiye almayıp goygoy yaptım. Ben öyle yapınca bozuldu. Ciddi ciddi bunu demesi bana 3 haftalık bi flörtleşme için aşırı hızlı geldi :/ Bugun "açık açık daha bi şeyler paylaşmadan bu şekilde demene, öyleyse bile bunu wp üzerinden demene şaşırdım" dedim. Sen herhangi bi şey hissediyor musun dedi ben de "Herhangi bi paylaşımımız yokken sadece wp üzerinden konuşarak hoşlanmak vs bana sağlıklı gelmiyor." dedim. Ben böyle diyince bozuldu, pişman oldum söylediğime dedi.

Hanımlar genel olarak "sevilmeye değer miyim" kafasında olduğum için hep olumsuz yaklaşıyorum ama şu an hissettiğim şey o değil. Yani bana o kadar saçma ve hızlı geldi ki. Sanki sadece ilişki olsun diye uğraşıyormuş gibi geldi ve bu düşünce acayip itti beni. Sizce öyle değil mi, sizi itmez miydi? Ben mi saçmalayıp kaba konuşıyorum.
love bombing ile gelen ghosting ile gider demişler valla :)
hiç gerek yok böyle bir anda ölüyorum bitiyorum moodlarına, hem 3 haftada neyin körkütük aşkı bu, komik ve ergence geldi bana :)
gidin gezin, dolaşın, bir şeyler yaşayın paylaşın sonra birbirinizin gözlerinizin içine baka baka yaşayıp söylenirse aşk budur ama böyle hayal dünyası ergeni olmaya gerek yok :)

love bombing ile gelen ghosting ile gider demişler valla :)
hiç gerek yok böyle bir anda ölüyorum bitiyorum moodlarına, hem 3 haftada neyin körkütük aşkı bu, komik ve ergence geldi bana :)
gidin gezin, dolaşın, bir şeyler yaşayın paylaşın sonra birbirinizin gözlerinizin içine baka baka yaşayıp söylenirse aşk budur ama böyle hayal dünyası ergeni olmaya gerek yok :)

Tüm bunların malesef ki ben de farkındayım. 3 haftada aşık olunur hatta 1 haftada bile olunur ama yüz yüze vakit geçirerek :) makine gibi mesajlaşarak değil.

Ama şu an güzel gibi, belki elde edene kadar ama ne kaybederim baktım dediğiniz gibi şak diye keserim ben de konuşmayı :)

X