Flörtleşme ve Odunluk Üzerine

Yapma böyle ya :KK43: benimde flörtüm böyle ama ben ona ilk görüşte vuruldum :KK43:((((

Buldumculuk olarak tabii ki görmüyorum bence oldukça olgun bir kişiliksin zaten :KK200:Beyefendi çok mutsuzluktan baya yorulmuş azıcık mutluluk ışığı görünce çok heyecanlanmış o kadar. Kötü bir koku almadım. Kırmadan korkularını onunla paylaşabilirsin böylece ilk samimi paylaşımınızı yaparsınız. Şeffaflığa geçiş 101.

Hanımlar selam,
Buldumcuk gibi algılanmadan doğru düzgün anlatabilirim umarım sorunumu.
Geçen gün konu açmıştım, birisiyle flörtleşiyordum, çocuk 5 ay önce nşşanlısınsan ayrılmıştı. Ondan bi ikilemde kalmıştım.

O zamandan beri çoğu şey güzel gitti. Hoşlandığını vs belli etmeye başladı. Birçok ortak arkadaşımız olduğu için öncesinde az biraz tanıyorum, muhabbetimiz vardı. Konuştuğumuz 3-4 hafta içinde de benim işlerimin yoğunluğu sebebiyle sadece 1 kere görüştük yüz yüze. Bence tatlı bi iletişim yakalamıştık. Normalde aşırı çekingen birisiyim (başıma gelen salak saçma olayların hepsi bu çekşngenliğim yüzünden geldi hatta.) ama çocuk bana karşı daha net davrandığı için çekingen yaklaşmadım. Gelelim asıl soruna;
Çok hızlı! Geleceğe yönelik şeyler söylüyor. Bi süre konuşmayınca özlüyormuş(?) Dün wpta konuşurken "aşık aşık bakıyorum" gibi bi şeyler dedi. Ben başta ciddiye almayıp goygoy yaptım. Ben öyle yapınca bozuldu. Ciddi ciddi bunu demesi bana 3 haftalık bi flörtleşme için aşırı hızlı geldi :/ Bugun "açık açık daha bi şeyler paylaşmadan bu şekilde demene, öyleyse bile bunu wp üzerinden demene şaşırdım" dedim. Sen herhangi bi şey hissediyor musun dedi ben de "Herhangi bi paylaşımımız yokken sadece wp üzerinden konuşarak hoşlanmak vs bana sağlıklı gelmiyor." dedim. Ben böyle diyince bozuldu, pişman oldum söylediğime dedi.

Hanımlar genel olarak "sevilmeye değer miyim" kafasında olduğum için hep olumsuz yaklaşıyorum ama şu an hissettiğim şey o değil. Yani bana o kadar saçma ve hızlı geldi ki. Sanki sadece ilişki olsun diye uğraşıyormuş gibi geldi ve bu düşünce acayip itti beni. Sizce öyle değil mi, sizi itmez miydi? Ben mi saçmalayıp kaba konuşıyorum.
Bir anda bazı şeyleri paylaşmadan .Ne bileyim doğru düzgün zaman geçirmeden .Aşığım yok aşkım falan banada yapmacık gelirdi .Çekingen olmanız bence bir kusur da değil .Her insanın bir karakteri yapısı vardır .Bende çok girişken hemen kaynaşan bir insan değilim .Bazılarına göre soğukta gelebilirim .Fakat ben buyum karekterimde bu .Bence doğru olanı söylemiş yapmacık davranmamış ,veya kırıcı olmamak adına olduğunuzdan farklı gözükmemişsiniz .Zaten doğrusuda bu sizi gerçekten seviyorsa kırılmaz .Böylece sizi tanımış olur .Ona göre davranır sizin çizginizi bilir .Bir takım duyguların oluşması zaman alır .Sanırım o nişanlısından ayrılınca bir boşluğa düştü .Hemen o boşluğu sizle doldurmak istedi ne bileyim bu kadar hızlıca duygusal yönden birine ısınması bana garip geldi.Sizde bu şekilde kendiniz gibi olmaya devam edin .Samimimi yoksa o boşluğu sizinlemi doldurmaya çalışıyor anlamış olursunuz .

Bir anda bazı şeyleri paylaşmadan .Ne bileyim doğru düzgün zaman geçirmeden .Aşığım yok aşkım falan banada yapmacık gelirdi .Çekingen olmanız bence bir kusur da değil .Her insanın bir karakteri yapısı vardır .Bende çok girişken hemen kaynaşan bir insan değilim .Bazılarına göre soğukta gelebilirim .Fakat ben buyum karekterimde bu .Bence doğru olanı söylemiş yapmacık davranmamış ,veya kırıcı olmamak adına olduğunuzdan farklı gözükmemişsiniz .Zaten doğrusuda bu sizi gerçekten seviyorsa kırılmaz .Böylece sizi tanımış olur .Ona göre davranır sizin çizginizi bilir .Bir takım duyguların oluşması zaman alır .Sanırım o nişanlısından ayrılınca bir boşluğa düştü .Hemen o boşluğu sizle doldurmak istedi ne bileyim bu kadar hızlıca duygusal yönden birine ısınması bana garip geldi.Sizde bu şekilde kendiniz gibi olmaya devam edin .Samimimi yoksa o boşluğu sizinlemi doldurmaya çalışıyor anlamış olursunuz .

Çok teşekkür ederim, bana da garip geldi yazdığınız şeyler. Az biraz daha gözlem yapayım ben olmazsa da olmaz.

3-4 haftada bir kere gordugu insana gelecek muhabbeti yapmasi, aşk maşk konuşmasi gayet yapmacik. Aranizda o kadar yogun bir paylaşim olsa zaten siz garipsemezdiniz. Kendi kendine coşmus gidiyor.

Öncesinde tanışıyoruz yüzyüze çok geldik, iletişimimiz vardı ama flmrtleşme başladıktan sonra 1 kere buluştuk.

Buldumculuk olarak tabii ki görmüyorum bence oldukça olgun bir kişiliksin zaten :KK200:Beyefendi çok mutsuzluktan baya yorulmuş azıcık mutluluk ışığı görünce çok heyecanlanmış o kadar. Kötü bir koku almadım. Kırmadan korkularını onunla paylaşabilirsin böylece ilk samimi paylaşımınızı yaparsınız. Şeffaflığa geçiş 101.

Kendisi de az çok dediğinize çıkan bi şey dedi :KK70: teşekkür ederim 💜

X