Forx5 çayı müthiş başlayalı 8 gün oldu

birsporcukizi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2016
273
67
İyi günler arkadaşlar başlayalı 8 gün oldu iki buçuk kilo verdim yediklerine çok fazla dikkat etmiyorsun sadece ekmeği kesiyorsun bir de iki litre su ben çok memnunum tüm şişkliğim gitti normalde iki-üç ayda adet oluyordum dün ilk defa bir aydan sonra adette oldum. Bu çayın avantajları bağırsakları çok çalıştırıyor ve tatlı ihtiyacını çok fazla kesiyor kesinlikle tavsiye ediyorum :) yakın çevresinde olup kilo problemi yaşayan kişiler mutlaka denemeli :)

1 aydan daha fazla süredir 4.400 mü verdiniz yani ben 20 günde herşeyi yiyerek 5.500 verdim :KK48: paranıza yazık sağlığınıza yazık.şimdi bir zararını görmemiş olabilirsiniz ama ilerde Allah korusun kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.gırtlağınızı tutun bakın ozaman nasıl kilo veriyorsunuz.

Yalan. Bunu pazarlayan insanı gözümle görmüş biri olarak şu kadar kilo verdim şöyle inceldim diye fotoğraflar atıyordu ama atılan fotoğrafın yanında dümdüz bir tablo var tablo yamuk yumuk olmuş dümdüz kaldırım taşı S harfine dönmüş falan. Çayı hazırlayıp satan insan kullandığı halde böyleyse kullananlara zerre inancım yok :halay:

Merhabalar. Trendyldan aldım forx5 kahve ve 3 gündür kullaniyorum. Yürürken hafif sersemluk oluyor sizce o kahveden mi açlıktan mi kullanan varsa...?

1 aydan daha fazla süredir 4.400 mü verdiniz yani ben 20 günde herşeyi yiyerek 5.500 verdim :KK48: paranıza yazık sağlığınıza yazık.şimdi bir zararını görmemiş olabilirsiniz ama ilerde Allah korusun kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.gırtlağınızı tutun bakın ozaman nasıl kilo veriyorsunuz.
Siz nasıl kilo verdiniz destek olur musunuz

Merhabalar bende kullanıyorum 🥰 1 ayda 7 kg verdim hatta küsürü de var 😂 ... instagram hesabından ulaşabilirsiniz 👍🏻
Hesap sizin hesabiniz gibi bir his aldim ve sizi sikayet ettim. Insanlari sağlığından eden takviyeler uzerinden sağladığınız kazancın karmasını ağır yaşarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar başlayalı 8 gün oldu iki buçuk kilo verdim yediklerine çok fazla dikkat etmiyorsun sadece ekmeği kesiyorsun bir de iki litre su ben çok memnunum tüm şişkliğim gitti normalde iki-üç ayda adet oluyordum dün ilk defa bir aydan sonra adette oldum. Bu çayın avantajları bağırsakları çok çalıştırıyor ve tatlı ihtiyacını çok fazla kesiyor kesinlikle tavsiye ediyorum :) yakın çevresinde olup kilo problemi yaşayan kişiler mutlaka denemeli :)
Ben de dün başladım,başlamadan önce tartldm 70.1dim ,sabah cayini içtim öyle diyet ve spor da yapmadım ama sadece dikkat ettim ,bu sabah tartıldım 69.5oldugumu gördüm,aşırı derece su iciriyor benim gibi günde bir bardak su içen için çok iyi,sürekli idrara çıkartıyor galiba onunla veriyorsunuz yağları parçalıyor, takipteyim gün gün yazacam bakalım umarim ise yarar

Forx5 kahve yeni başladım .2.gunum trenyoldan aldım bu arada .şuan halsizlik baş dönmesi var .Olumlu yanları susatıyor şuan icin tok tutuyor .30 temmuz 84.80 kilom bir hafta sonra etkisini görürsem yorum yapicam yine arkadaşlar .

X