Fsh yüksekliği Lütfen yazın bize umut olun

142536

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
263
116
24
Fsh yüksekliği yaşayıp hamile kalan var mı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-01-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

HtcL53

3396815
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
772
552
Canim benim agustos ayim da fsh 42 miydi oyle birseydi hayit hapi kullandim dustu illaki daha olcturmwdim zaten kulandigim ay Yani kasimda hamile kaldim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 44 gün geçti.

142536

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
263
116
24
Canim benim agustos ayim da fsh 42 miydi oyle birseydi hayit hapi kullandim dustu illaki daha olcturmwdim zaten kulandigim ay Yani kasimda hamile kaldim.
Bu mesajı yazmanız benim için o kadar önemliydi ki resmen umut etmek için bi dala tutunmaya ihtiyacım vardı çok sağolun rabbim sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-01-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

HtcL53

3396815
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2019
772
552
Hapini kullandim canim. Adetin ilk gunu basladim 15 gun ictim kahvaltidan sonra

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 44 gün geçti.