Saç Rengi ve Saç Boyama Garnier ColorNaturals Bakır Alevi.resimli

yahu kapaktaki kız çok tatlı ve çok güzel çıkmış saç rengiyle beraber.. acaba ona mı aldanıyoruz boyayı denerken =D

bakır alevi de turuncu oluyo canım 1 yıkayışta.tarçın bakır sadece soluk yaptı.. ve daha çabuk aktırdı..benim boyadığım her iki tarafta şuan akmış tarçın bakırlı zemin halime geri döndü 15 günde =D tarçın bakırlı taraf çok çabuk aktı ama

evet ya tarçın bakırı o yüzden sevmiyorum, ilk boyandıgında süper renk 2 yıkamada garip bir sarı oluyor .. olmadı tarrçın bakır yerine başka bi boya bulcam aynı tonlarda bakır alevinin içine karıştırmak için ..

Diyelim ki saçın rengini açtık istediğimiz renge de boyadık oh çok güzel... peki diplerden kendi koyu rengimiz çıknmmaya başladığında ne olacak? hep böyle iki defa mi işlem yapmak gerekecek, yıpratmaz mı saçı?

doğal saç olduğu için esmer değilsen her boya tutar. yada boyadıkça dibi ucu aynı tona gelir..tekrar açtırmak gerekmez.

5-6 kez yıkadım arkadaşlar ben...bakım filanda yapıyorum her banyoda..ilk günki o renk malesef gitti...ama şu andada güneşte filan oldukça güzel duruyor...neyseki diplerimde açık kumral kızılı gibi geliyor...4-5 ay sonra anca boyarım birdaha... fazla boyamıyorum ben çünkü...

Son düzenleyen: Moderatör:
çok çabuk akıyo dimi canım.bak ben senden 2 hafta önce falan boyadım galiba..kalmadı ya..zemin rengine geri döndü..çok hafif bi soluk silik bi soğan kabuğu rengi kaldı..saçın hepsini boyamak 3 haftada bir boya ister heralde.. tarçın bakırdan daha beter :KK70: ah tarçın bakır da hiç akmasa.. o favorim olurdu..arada sırada bi iki tutam aradan alıp boyyorum,saçımda 5 dak tutup yıkıyorum.bayılıyorum rengine ya

bu renkler ne yaparsan yap akıyor...yok bir çaresi...her banyoda bir ton değişiyor...tarçın bakırı özelllikle 1 kere boyadım saçımı yıprattığıyla kaldım..ilk yıkama ikinci yıkama taamam 3.yıkamada sarı oldum ben...sonrada soldu iyice..
bakır alevi biraz daha kalıcı ama...tarçın bakırı kadar çabuk akmıyor..

=D vallahi cnm ya her banyodan sonra bi ton gidiyo :KK70: iyice akınca nasıl olcak çok merak ediyoruz

evet canım yeni..her yerde olmaması da çok iyi kullananlar açısından zemuszemus

hani başka kullanan beğenen yok mu bu rengi?

ben tarcın bakırına boadım bihafta önce çok begendm ve akma falan yok kac kez yıkadım yıkadıkvca güzelleşyor.ben altın sarıyla karısturdım .aama bakır alev nide cccccoooook begendim.ama ben bakır olan kızılı sevyorum daha cok.karıstırınnca nası olur bende merak ettm.bi tutam saca denesek olurdu ama elmde yok.sen denersen mutlaka bilgi ver belki ben de boyarım.hatta resm koyalım

ayyy ben bu başlığı görmemiştiiiiim.. çok heycanlandım bi andaaa... kızlar ben kor ateş kızılına boyuyorum koleston ilk boyamada kırmızı akınca koyu kızıl doğal saç rengim koyu kestane.. buna boyarsam daha açık bi renk elde eder miyim acep kor ateş kızılındaaaan..

daha açık olur canım. çok canlı bi renk

daha açık olur demenize güvenerekten bu kez saçlarımı bakır alevine boyamaya karar verdim. gelişmeleri bildirrim. ancak bu boyayı ankarada nerde bulabilirim fazla bulunmuyor demişsiniz kıslarr?

cnm ben kızılay'da metrodaki kozmetikçilerden birinden almıştım ama hangisi olduğunu hatırlamıyorum. Zaten metroda 2-3 tane kozmetikçi var oralara bakabilirsin cnm, sanırım izmir caddesi çıkışına yakın olan bir kozmetikçiydi yerimseniben

artık bollaştı boya. carrefour mağazalarında falan da oluyo..

bu arada kkibelecim akınca rengi nasıl oldu senin?

bakır adını okuyunca koştum geldim topiğe kaydirigubbakcemile3
bende dün garnier inbakır kızılını aldım.saçım bakırdı zaten ama akmıştı...nasıl olacak çok merak ediyorum açıkçası...bir de garnier i ilkkez kullanıcam.daha önce palette we koleston boyamıştım.
garnier koyu oluyor diye okudum doğru mu ki,deneyen war mı?

teşekkür ederim cnm.. yarın alıcam bakalım deneysel takılayım biraz :))) bir de normalde 35 dk bekletiyorum saçımda boyayı sonra yıkıyorum 25 dakika bekletsem az mı olurkine

X