Gastrogen kullanan var mı?

Interstellar

Cover me!
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2016
33
26
28
Hanımlar böyle bir sey duydum sanirim besin takviyesi gibi bir sey. Arastirdim fakat cogu icerikten reklam kokusu aldim acikcasi. Guvenemedim bu sebepten. Kullanip deneyimleyeniniz ya da hakkinda bilgi sahibi olaniniz varsa yardimci olabilir misiniz?

merhabalar ben satın aldım yaklaşık beş gün önce elime ulaştı ama sadece 1 kez kullandım çünkü doktorum susatan bi ürün olduğu için asla kullanmamam gerektiğini ve düzenli kullanımda kalp krizine bile yol açabileceği bilgisi verdi ürünü iade etmek istedim ama görüldü yaptılar defalarca sırf bu hareketlerinden bile güvenilmemesi gerektiğini anlıyoruz hala elimde 19 tanesi duruyor

merhabalar ben satın aldım yaklaşık beş gün önce elime ulaştı ama sadece 1 kez kullandım çünkü doktorum susatan bi ürün olduğu için asla kullanmamam gerektiğini ve düzenli kullanımda kalp krizine bile yol açabileceği bilgisi verdi ürünü iade etmek istedim ama görüldü yaptılar defalarca sırf bu hareketlerinden bile güvenilmemesi gerektiğini anlıyoruz hala elimde 19 tanesi duruyor
Merhaba ne kadara aldınız? Herhangi bir rahatsızlığınız olduğu için mi doktorunuz tavsiye etmedi

Merhaba ne kadara aldınız? Herhangi bir rahatsızlığınız olduğu için mi doktorunuz tavsiye etmedi
20 kullanımlık 100 tl ye aldım içince gerçekten tok tutuyor ama karnimi ağrıtti ertesi gün doktor olan enistemle konuştum çok sakıncalı olduğuju söyledi herhangi rahatsızlığım yok çok şükür en iyisi spor ile kilo vermek derim

Bende seren Serengilin hesabında tanıttığını gördüm çok güvenli yan etkisi yoktur diyor ama anlamdim insanların sağlığıyla mı oynuyorlar

Bende iki gündür araştırıyorum netten çok güzel yorumlar var ama güvenemiyorum kullanan var mı aramızda Bi fikir verse:)

bende 2 gun once 10 kg verme garantili 4 kutu paketini aldim gercekten doygunluk ve enerji veriyor gece yemelerim durdu. Sanki biraz kabizlik yapti gibi ama sebze ve bol sivi alinirsa kabizlik cozulur gibi gozukuyor

Burayo bi takipte kalayım merak ettim kullanan var mı:)

bende 2 gun once 10 kg verme garantili 4 kutu paketini aldim gercekten doygunluk ve enerji veriyor gece yemelerim durdu. Sanki biraz kabizlik yapti gibi ama sebze ve bol sivi alinirsa kabizlik cozulur gibi gozukuyor
Merhaba nslhn ürünü kullanmaya devam ediyor musun memnun musun kilo kaybın oldu mu hiç birde nasıl hissediyorsun kendini

Ben de 20 kullanımlık sipariş verdim instadaki gercek yorumlar beni etkiledi inşallah gercekten etkilidir. Çok şey denedim kilo vermek için yağlarımı dondurdum olmadı ameliyatla aldırdım.. Ama aldırmadığım yerler yine sıkıntı .. herbalife denedim.. Bakalım bu inşallah işe yarar.. Birileri kiloya gercek bi çözüm bulmalı..

Ben de 20 kullanımlık sipariş verdim instadaki gercek yorumlar beni etkiledi inşallah gercekten etkilidir. Çok şey denedim kilo vermek için yağlarımı dondurdum olmadı ameliyatla aldırdım.. Ama aldırmadığım yerler yine sıkıntı .. herbalife denedim.. Bakalım bu inşallah işe yarar.. Birileri kiloya gercek bi çözüm bulmalı..
caqnım sonuc n edır kılo verebıldınmı ,

sağlık baakanlıgı ınternet sıtelerıne erişimi kapatmıs sATISINI YASAKLAMIS SATANLAR MERDIVEN ALTI URETICILER ITIBAR ETMEYIN SAGLIGINIZLA OYNAMQAYIN

Benim 11. Gunum Gastrogen ile toplamda 4 kilo verdim ara ara mide kazintisi oluyor ama kullandiktan 5 saat sonra falan onuda su ile bastiriyorum.120 lik en buyuk paketi aldim 399 tl ye 71 den 67 kiloya dustum.Tavsiye ediyorum arastiranlara

Merhaba,
Sağlık bakalığı onayı konusu nedir? Doğru mu yoksa başka bir firmanın karalaması için mi yazıldı?
Birde uzun süre kullanmış kimse yok mu? yni 20 paket aldım 20 gün kullandım diyen biri. yardımcı olucak açıklayıcı cevaplarınızı bekliyorum canım sistalarım :)

X