Gastrogen kullanan var mı?

Merhaba,
Sağlık bakalığı onayı konusu nedir? Doğru mu yoksa başka bir firmanın karalaması için mi yazıldı?
Birde uzun süre kullanmış kimse yok mu? yni 20 paket aldım 20 gün kullandım diyen biri. yardımcı olucak açıklayıcı cevaplarınızı bekliyorum canım sistalarım :)
Saglik bakanligi ilac etiketi olan urunleri onayliyormus,Gastrogen ilac olmadigi dogal liflerden yapildigi icin tarim bakanligi onayli benim elime ulasan pakette bandrollu paketti

Bende yurtdisindayim ben Turkiyede akrabalarimin evine kargoyu gondertip buraya gelen bir yakinim araciligiyla getirttim baya ugrastim ama degdi sanirim ☺️

Arkadaşlar merhaba, finallerim vardı dolayısıyla konuyla pek ilgilenemedim, onun için özür dilerim öncelikle. Cevaplayan tüm arkadaşlarıma da teşekkür ederim. Gastrogen'e vereceğim para ile kendime, detoks içecekleri hazırlamak üzere blender aldım. En sağlıklı kilo verme yolu, sağlıklı yiyeceklerden geçiyor bunu daha iyi anladım. 100 tl gibi bir fiyata aldım blenderi. İnanın daha çok faydası olacaktır size de. Hepinize hayırlı ramazanlar ve şimdiden hayırlı bayramlar. :)

Evet arkadaslar Gastrogenle zayiflama hikayemin 20. Gununde gelismeleri yazacagimi soz vermistim.Bugun 20. Gunum 6 kilo verdim ve ilk basladigim gun vucut olculerimi almistim bel,kalca ve gobek olculerimde 10 ar cm incelme olmus gogus kol ve baldir olculerimde 5 er cm incelmis iki aylik paket almistim 2. Ayin sonunda da farki size yazacagim umarim bir fikir edinmissinizdir ben memnunum tavsiye de ederim ben herhangi bir yan etkisini de yasamadim

Evet arkadaslar Gastrogenle zayiflama hikayemin 20. Gununde gelismeleri yazacagimi soz vermistim.Bugun 20. Gunum 6 kilo verdim ve ilk basladigim gun vucut olculerimi almistim bel,kalca ve gobek olculerimde 10 ar cm incelme olmus gogus kol ve baldir olculerimde 5 er cm incelmis iki aylik paket almistim 2. Ayin sonunda da farki size yazacagim umarim bir fikir edinmissinizdir ben memnunum tavsiye de ederim ben herhangi bir yan etkisini de yasamadim

Sevgili Bersu1, yargisiz infaz yapmak istemem elbet, fakat bana biraz sahte bir uyeligin var gibi geliyor. 24 nisanda acilan konuya, 30nisanda uye olmus biri yazinca suphelenmemek elde degil.Umarim ben yaniliyorumdur da insanlari yanlis yonlendirip umutlandirmiyorsundur?!

Screenshot_2018-06-07-00-17-48_1.jpg

Gastrogen kullanımınızın sonuçları hakkında bilgi verir misiniz?
Malesef elime ulasmadi. Kuzenim bursada yasiyor ona siparis verdim, eline ulasti ama yurtdisina gonderemiyor nedense..
Ptt bu tur ilaclari gondermek yasak diyormus.
1 ay sonra tatile gittigimde ilaci kendim alicam artik anca ozaman yazabilcem deneyimi..

Malesef elime ulasmadi. Kuzenim bursada yasiyor ona siparis verdim, eline ulasti ama yurtdisina gonderemiyor nedense..
Ptt bu tur ilaclari gondermek yasak diyormus.
1 ay sonra tatile gittigimde ilaci kendim alicam artik anca ozaman yazabilcem deneyimi..
Benim siparişim bugün-yarın gelir.Bir daha zayıflama ile ilgili bir ürün almamaya kararlıydım ama bozdum kararımı.İnşallah pişman olmam.

Merhaba,bende ürünü yeni sipariş verdim fakat kararsız kaldim.Kullanan varsa herhangi bir yanetkisi var mı?kilo kaybi oldu mu?Bende sonucları birdan yazıcam

Gastrogeni üreten firma çıkarrtı bunuda, deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
X