Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Karistirdiniz galiba önceki değerim 74 çıkmıştı benim artış iyi ama kese daha yok🌸
Ayy evet cok ozur dilerim🤦‍♀️🌸baska bir arkadas yazmisti ilk beta sonucları 2823 onu kac haftalik diye merak ettim...ama siz üzülmeyin bazen 2500-3000uzerinde kese görünüyormuş inşallah herşey güzel olur 🤲🏻

Ayy evet cok ozur dilerim🤦‍♀️🌸baska bir arkadas yazmisti ilk beta sonucları 2823 onu kac haftalik diye merak ettim...ama siz üzülmeyin bazen 2500-3000uzerinde kese görünüyormuş inşallah herşey güzel olur 🤲🏻
Estagfurullah insallik hali inşallah o arkadaşından degeri iy çıkmıştır 🌸🤗 inşallah güzel olur normalde görünmesi lazimdi haftaya her sey belli olacak hayırlısı artik hepimiz için 🤲🤲

Arkadaşlar merhaba ben cuma günü hcg baktırdım 178 çıktı bugün baktırdım 700 çıktı. Sizce normal mi. Son adet tarihim 30 ekim

kızlar yumurtalamadan tam 1 ay geçti,doktor 4 haftalık dedi ama en son geçen hafta kan verdim 1450 çıkmıştı,4 haftalığa göre yüksek değil mi acaba?

Merhaba. Ben tedavi sürecinde gebeliği elde ettiğim için sizin gibi son adet tarihinden hesaplama yapamıyorum. Merkezim de 10 gün sonra randevu verdi. Haftayı falan soramadım telefonda haliylee. 5 aralıkta test verdim 1743 çıktı. Öncesinde de vermiştim test. İlk değerimden yola çıkarak 5 Aralık ı hesapladığım da 1020 idi maksimum beklenti. Ama 1743 oldu. 10 gün sonrayı beklemek öyle zor ki. Yarın gitsem keseyi görür müyüm ? Alttan veya üstten nerden görürüm? Alttan riskli mi? Hesaplarıma göre yarınki değerim 3.486

merhaba kızlar bende adetten 2 gün önce beta baktırdım 46 çıktı.4 gün sonra 150 civarı bekliyorum demşti doktorum. 4 gün sonra 152 çıktı.ama farklı bir doktor vardı ve yeterince yükselmemiş takip edelim dedi. bunun normali nedir kafam karıştı iyice ve üzüldüm

Adetime 4 gün kala test yaptım silik çıkmaya başladı hergun çizgi belirginleşti dün günümde kan testim 46.88 çıktı bekliyorum 🙂 hayırlısı olsun insallah

Tüp bebek ile 17 Aralık ta transfer oldum test tarihim 12 gün sonra yani 29 Aralık ben 9.günde test yaptırdım 273.04 çıktı iyimi sizce perşembe günü tekrar kan vereceğim

Beta hgc degeri ilk 76.6 cıktı 2gun sonra beta hgc 112 cıktı ama kanamam var ıdrar da hamilelik görünmüyor bu nasıl sonlanacak yardımınıza ihtiyacım var beta 0 olması gerek

Beta hgc degeri ilk 76.6 cıktı 2gun sonra beta hgc 112 cıktı ama kanamam var ıdrar da hamilelik görünmüyor bu nasıl sonlanacak yardımınıza ihtiyacım var beta 0 olması gerek
Merhaba durumunuzda bir degisiklik var mi? acaba ilaclarinizi hala kullaniyormusunuz? o yüzden degerler yüksek cikio olabilir mi? umarim hersey gönlünüzce olur

Benim dün akşam yaptırdım 965 çıktı sizce değer iyi artmismi en son cumartesi 47 çıkmıştı

Gerçekten öyle canim benimde 3 testim iki gün aralıkla 2kati arttı 4gun sonra tekrar test yaptım eşim istedi diye 6000kusur olmasi gereken değer 9000 kusur olmustu.
Aldi beni stres telas dış gebelik mi sağlıksız gebelik mi yine mk kimyasala döndü diye hemen doktora sorduk önemli olan beta degeri degil ultrasondur dedi. Gittim baktilar ki hersey normal şükür. Ben yaptigim stresle kaldim o da bana geri dönüş olarak hamilelik başında grip ve bademcik enfeksiyonu olarak geri döndü maalesef çünkü antibiyotik almam gerekiyormuş.
Şimdi duam Rabbim evladımı sağ sağlıklı kucağıma almayı nasip etsin henüz kalp atışını 4subatta duyacağız cunku.
Bu kadar bilgi bazen hic iyi olmuyor stresi telasi hos olmayan seylere sebep bırakıyor maalesef.
canım ben kımyasal gebelık nedır bılmezdım 6 yasında evladım var. 18 aralık pazar gununden berı (ıkı gun snra 15 gun olcak) grıbal enfeksıyonum var, carsamba artık dayanamadım ıshal kusma da eklendı bogaz agrısına acıle gıttık serum takturmaya antıbıyotuk vermesın doıye beta hcg yaptırdık 9 kusur cıktı gebesın dedı. haftaya gel bakalm yukselmıs mı dedı. enfeksiyon yuzunden embrıyo gelısmeyı durdurabılır dedı ben uzuldum. bugun de kanama basladı yanı aynı reglının ılk gunu gıbı. yogun degıl hafıf acık pembe.ıkıncı gun soker atar hanı . yanı bıttı mı bebnım gebelıgım adet mı oldum anlamadım kı. hamılelık olusmadan oldugu ıcın mı enfeksıyon bebektutunamadı mı acaba

Merhaba yoldaşlar 🥰bnmde durumum Yumurtlamadan bu yana göğüs ağrısı ve sol kasık ağrısı hissettiren bir ağrı bayag 10gun sürdü kasık ağrım sonrada 3gun önce siddetli sol kasık ağrısı bıçak saplar gibi giren çıkan şimdi ise yok son adet tarihim çok azda olsa bir iki gün oynar Kasım'da 28.gun adet oldum Aralık'ta 29.Adet oldum bu ay ise adetime iki gün var geçtiğim Aya göre acaba acaba son adeti mi baza mi almalıyım belirtim ise şu an kurudum akıntım vardı durdu oda az yani bazen sarı bazen beyaz az geldi şimdi ise yok bebek isyltiyorum hayıt ekstrati çoban çökerten gibi gıda takviyesi kullandım. Eşimde bende yani birazda olsa beklentim var göğüslerim çok şişti ama biraz söndü şu an sadece acıma var başka bişey de yok sizce nedir fikirlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkür ediyorum

Merhaba Arkadaşlar Adetlerim Genelde Düzenli sayılır..
Belirti Arıyorum ama sizce..
Kasım Ayı Adet Döngüm 28
Aralık Ayı Adet Döngüm 29
Ocak Ayı Adet Tarihim 12 Ocak görünüyor Yani bugün ..
En son Adetten itibaren Eşimle Gıda takviyesi kullandık..
Eşim Maça,Demirdikeni Çakşırotu epimedium ve arı sütü içeren gıda takviyesi kullandı
Ben ise, Çobançokerten,kekik ,Hayıt ekstrati gıda takviyesi kullandım
Bir ay boyunca bunlar birde ek olarak içim temizlensin diye soğan Suyu içtim Arada incir yedik zeytinyağında bekletilmiş esimede verdim tabi arada..
Sonuç Yumurtlamadan sonra sol kasığımda feci sancı oldu , göğüslerim tavan yaptı çok şişip acıdı ama her yeri elleyemiyordum.Supheli ilişki sonrasında yerleşme tarihi sanki dicem ama kesin dedik yine sol kasığımda aşırı 3 dakkika süren sancı ..
Ve akıntı başladı sarı bazen beyaz rengi kuruyunca
Arada bir devam eden alt kasıklarımda hafif sancılar adet ağrısı gibi..
Ve şu an göğüslerim yumuşak ama ağırlık hissi ve yanlarda hafif acıma..🩸Acaba adetmi geliyor bilemiyorum..
Cinsel istek artışı oldu bu iki üç gündür..
Önceki gebeliklerimde adetim geçer öyle anlardım ...
Şu anda da sanki öyle bilemiyorum. 9 yıldır korunmuyorum herşey normal hiç bir sebep yok sebepsiz infertilite diye düşünüyorum..
Oyuzden gebelik testi erken geçmesini beklicem Pazartesiye kadar olmazsam test yapmayı düşünüyorum.Ama şu an bile yazarken aynı sol kasığımda sızıntı şekilde ağrılar..
Benim gibi olan yada fikri olan arkadaşlar dertleşelim mi

Kızlar merhaba aranızda yeniyim bu beta bizi mafetti😁 2hamilelegim olcak nasipseyumurtlmadan sonra 6 gün de yaptırdım hcg 0’100 çıktı sonra emindim olduğuma belirtiler çoktu ve silik kaset testler 2 gün kala 23cıktı değer 4gün sonra koyu cızgı gördüm beklemedeyim😂💕allah isteyen herkese Nasip etsin
Merhaba, benim geçen ay regl bitimim aşırı korkunç bir sancıyla geldi. Hastanede morfin verdiler yine de geçmedi ağrılarım. Ağrıdan kusuyordum. Durum böyle olunca kontrole gittim, doktor beni endometriozis polikliniğine yönlendirdi. Bugün muayenede kist çıkmadı ama rahim duvarın kalınlaşmış gebe olabilirsin dedi doktor. Kan testi istedi ancak beta 0.1 geldi. Takvimime göre hala yumurtlama dönemimdeyim, reglime tam 15 gün var. Bu kadar düşük bir değer hamilelik ifade edebilir mi ki? Sizin de sanırım ilk öyle gelmiş sonuç. Şimdi okuyunca heyecanlandım 😂 hem hiç hazır değilim hem de negatif diye üzüldüm. Değişik bir ruh haliymiş ya...

Arkadaşlar merhaba. Ben az önce test yaptım adet günüm 4 gün gecikti ama ilk defa testte böyle çizgi görüyorum. Acaba neden böyledir yanında hafif kırmızılık var çizginin kırmızılığı mı acaba böyle bişey başına gelen oldu mu ?
5B1EA2C5-0DF9-4FB4-9AE1-DA1EE607AE9C.jpeg

Eklentiler

• AF7468D7-C87B-4096-8553-5BAEA2F03509.jpeg
    AF7468D7-C87B-4096-8553-5BAEA2F03509.jpeg
    68,6 KB · Görüntüleme: 64
X