Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Arkadaşlar merhaba. Ben az önce test yaptım adet günüm 4 gün gecikti ama ilk defa testte böyle çizgi görüyorum. Acaba neden böyledir yanında hafif kırmızılık var çizginin kırmızılığı mı acaba böyle bişey başına gelen oldu mu ? Eki Görüntüle 3192485
Kaçıncı dakikada çıktı? Ben çift çizgi görmüyorum üzmek istemem ama sanki idrar fazla gelmiş gibi.

Kaçıncı dakikada çıktı? Ben çift çizgi görmüyorum üzmek istemem ama sanki idrar fazla gelmiş gibi.
Yok sadece 2 damla fazla değildi. 2. Dakika da böyle şu an hala aynı ama dikkatli baktığında beyaz çizginin sağ tarafında var gibi çizginin kendi rengi mi bilemedim bi sormak istedim

Merhaba arkadaşlar adetime 5 gün önce beta Hcg baktırdım 3035 çıktı ben şok çok korkuyorum bu yükseliş normal mi ?
Öncesinde adete 2-3 gün vardı gebeliğimi 7 ile öğrenmiştim fakat kalbi durdu sağlıksız hamilelik

Merhabalar ben Perşembe günü kan verdim sonuç yani beta HCG kan değerim 0.200 çıktı ve hâlâ adet görmedim 58 gün oldu yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Kızlar sizce gebelik varmı adetime 12 gün var
1677067691440.jpg

screenshot_20230310_145030_tr-gov-saglik-enabiz-jpg.3215820

Regl gününüz ne kadar geçti bilemem ama burdaki sonuca göre evet gebesiniz. Değeriniz 5den büyük. Ancak bunu duzenli olarak 2 gunde bir takip etmelisiniz değer 2ye katlıcak şeklinde. Umarim hakkinizda hayirlisi olur🙏
Allah razı olsun benim kafam baya karsti doktorlar diyor düşük yapmış ama bebek duruyor yerinde ben diyorum daha küçük

Regl gününüz ne kadar geçti bilemem ama burdaki sonuca göre evet gebesiniz. Değeriniz 5den büyük. Ancak bunu duzenli olarak 2 gunde bir takip etmelisiniz değer 2ye katlıcak şeklinde. Umarim hakkinizda hayirlisi olur🙏
Benim kanama oldu sence normali bu tes yaptım dün yine çizgi çıktı

Benim kanama oldu sence normali bu tes yaptım dün yine çizgi çıktı
Kimyasal olabilir o zaman.çunku benimde öyle olmuştu.idrarda ve kanda sonuc pozitifti ama sonra beta düşüşe geçti ve 1 hafta sonra kanamam başladı ve gebelik sonlandı. Beta değerinide takip ettim bu süreçte en son değerim 3e kadar düşmüştü. Takibi doktora danışırsan daha iyi bilgi edinebilirsin.

X