Gebelik Haftasına Göre Beta -Hcg Değeri Kaç Olmalı?

Kızlar selam Bat 11 nisan 2 gün gecikme ile kan testi verdim 1143 çıktı. Sat 15 mart. Üstüne görmüş olabilir miyim 3 4 haftalık gebelikte değer bu kadar yüksek olmuyor diye biliyorum

Merhabalar normalde 25 26 günde bir adet görüyorum 30. Günde kan testi verdim sonuç 2773 çıktı bana yüksek geldi böyle yüksek olup sağlıklı gebeliği olan varmı

Merhabalar. Aslında döllenme zamanına göre kişiden kişiye değişiyor buna net bir şey söylemek mümkün değil sanırım. 2 günde bir artışı kontrol edin. İnşallah güzel sonuçlar gelir 😊
Dün akşam 140 çıktı güzel mi sizce tam iki katından biraz fazla çikmiş ilki 67.5 bir de ben 23 24 günde bir adet oluyorum

Bence gayet iyi. 2 günde bir test vermeye devam edin 😊
Bununla ilgili konuda açtım size de sorayım hazır yakalamışken kan vermesem bir hafta sonra inşallah 5 haftalık oluyorum o zaman versem çünkü acayip strese giriyorum çok geç buldum meleğimi strese sokmak istemiyorum bişey olur mu vermesem

İyi akşamlar adete 3 gün var bugün kan testi 43 çıktı. Bana düşük gibi geldi sizinde fikirlerinizi almak istedim yardımcı olur musunuz 😊

Bununla ilgili konuda açtım size de sorayım hazır yakalamışken kan vermesem bir hafta sonra inşallah 5 haftalık oluyorum o zaman versem çünkü acayip strese giriyorum çok geç buldum meleğimi strese sokmak istemiyorum bişey olur mu vermesem
Ben de aynı durumdayım malesef. 1.2 ile yakaladım ve 2 haftadır sürekli stresle kan sonucu bekliyorum 2 günde bir 🤷🏽‍♀️ bugün gittiğim doktor daha bebek oluşmadan bakabileceğimiz ve gebeliğin sağlıklı olup olmadığına dair karar vermemizi sağlayan şey beta hcg artışının düzenli olup olmayışıdır dedi. Bence vermeniz gebeliğiniz hakkında daha sağlam bilgi elde etmenizi sağlar. İnşallah kucağımıza almamızı da nasip eder Allah 🙏🏻

Ben de aynı durumdayım malesef. 1.2 ile yakaladım ve 2 haftadır sürekli stresle kan sonucu bekliyorum 2 günde bir 🤷🏽‍♀️ bugün gittiğim doktor daha bebek oluşmadan bakabileceğimiz ve gebeliğin sağlıklı olup olmadığına dair karar vermemizi sağlayan şey beta hcg artışının düzenli olup olmayışıdır dedi. Bence vermeniz gebeliğiniz hakkında daha sağlam bilgi elde etmenizi sağlar. İnşallah kucağımıza almamızı da nasip eder Allah 🙏🏻
Aminnn inşallah cümlemizin 🤲 doğru doktordan iyi bilemeyiz sonuçta

X