Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Nasıl yapılıyor canım anlatsana bin,kök zencefil i çay gibi mi demlicez Elma tarçın katıp
Cnm ben böyle yapıyorum kişi başı bir su bardağı birazcikta kaynama payı kadar su Soğuksu zencefil kırıp atıyorum kaynamaya başlayınca altını kısıp tam beş dk kaynatıp içiyorum günde bir bardak

Günaydın ilk bildirimi ben yapayım🤗 86,2 🤓 200 gram vermişim nasıl olduysaa😍
Canım son haftaya geldin ya...Biraz minik kilo kayıpları oluyor diye okumuştum..Nasılsın peki? Ay çok heyecanlı..
Selam kızlar 71.4 çıktım bugunde 🤷‍♀️ archimom archimom
:confused: Bu hafta bol yenmiş o zaman
Günaydın kızlar 💞 archimom archimom güncel kilom 71.4
Günaydın:KK200:
archimom archimom Günaydın kızlar canım ben tartıldım aynı çıktım 66.6 sanki eskiye göre iştahım yok inşallah bebek alıyordur 🥰
Günaydın canım ben aldım artık bu 2 haftadır.

Günaydın.Malesef ki kilom 59 Çok üzgünüm.Bu hafta toparlayabilirim inşallah.Ben kilo verirken ve bu hafta nerdeyse pek birsey yiyememisken umarım bebeğimin kilosunda Bir sıkıntı olmamıştır.

Günaydın.Malesef ki kilom 59 Çok üzgünüm.Bu hafta toparlayabilirim inşallah.Ben kilo verirken ve bu hafta nerdeyse pek birsey yiyememisken umarım bebeğimin kilosunda Bir sıkıntı olmamıştır.
Canım kolay mi geçirdiğin hastalık...1 kilo vermişsin olabilir bebegin gayet sağlıklı devam ediyordur merak etme beslenemesek bile depolardan olur gider onlar.Sen nasılsın şu an baya atlatmışsındır diye düşünüyorum

iyiyim canım ama hiç bir doğum belirtisi yok ben de heyecan ve korkuyla doğumu bekliyorum 🤷🏼‍♀️ Hakkımızda hayırlısı🙏🏼
Doktorunla 40 haftadan sonra bekleyip beklemeyecegi hakkında konuştun mu? Doğum belirtisi olmaz bebegin gelecegi zamani bilir ve o zaman gelir canım birdenbire olur.Hem daha 39 haftayı bile doldurmana 4 gün var takviminden gördüğüm üzere..38+3 tesin,erken daha.

X