Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Evet canım yaptım şükürler olsun Rabbime..

Pazartesi sabah 08.00 dünyaya geldi bebeğim elhamdulillah Rabbim tüm hamileleri sağlıkla sıhhatle evlatlarına kavuştursun..🤲🏻
Tebrik ederim.Hayirli olsun.Saglikli ve güzel bir ömrü olsun

Merhaba henuz tartilamadim fakat eksiyi gordugumu düşünmüyorum sut olsun diye yiyorum çünkü.
Ornek liste varmiydi emziren anne icin goremedim sutum olsun fakst yavas yavasta eksiyi goreyim istiyorum

@Hufezaa ,@iSsra , A Anneyim20 ,@Mom42 ,@Hannereyyan , oxfordlu oxfordlu ,@Bahar2930 ,@Pelusyastik Herkes iyi mi ? Bebisleriniz ve sizler nasilsiniz?Hersey yolundaysa doğum sonrası güncel kilolar gelsin bakalım bekliyorum.😍
@GonulSenligim Nerdesin?Doğumun suni sancıyla başlayacaktı?Naptınız herşey yolunda mı,doğum yaptın mi?Bizi haberdar et

Kizlar saglik ocaginin verdiginl monovit d3 sanci yaparmi bebegim kullandigomda cok huzursuz kivraniyor hic uyumuyor ara veronce daha sakin .onereveginiz baska d 3 vit.varmi

archimom archimom merhaba pazar gunu kilomu yazmayı unutmuşum. 65.5 çıkmıştım. Burdan bana hiç bildirim gelmiyor aslında takip ettim sayfayı ama. Ben de o yüzden unutuyorum 😚

Kızlar merhaba nasılsınız aranızda hurma yiyen varmı hurmaya başladım dört gün ishal oldum bıraktım yiyen varsa bu etkiyi yasadinizmi
Merhaba canım. Bende hurma yiyorum. Kaç kere tuvalete gittim. İshal gibiydim bende. Ama kabızlıktan iyidir diye düşünüyorum artık.

Ahh kardeşim seni çok iyi anlıyorum çünkü sana Su geldikten sonra süreç nasıl ilerledi diye sormamın sebebi benimde suyumun gelip hiç sancımın olmamasıydı..

Doktora güvendim sancıyı bekledik hemde epey 48 saat kadar ama şükürler olsun sancım geldi.. çok hızlı ilerledi her şey.. elhamdulillah bende pazartesi sabah sancılarım 3 dk da 1 e düştüğü zaman hastaneye gittim. Saat 04.00 te hastaneye giriş yaptık ve 08.00 de bebeğim dünyaya geldi elhamdulillah..

Rabbim isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duyguymuş.
Gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün inşallah🤲 Doğum yapanları duyunca mis gibi bebek kokusu geliyor burnuma, kızımın doğumunu hatırlıyorum, daha bir sabırsızlanıyorum 😍

Burda olanlara iyi geceler sabah göreceklere günaydın 🤗🙃 63.15 çıkıyorum tok karnına.
tsh yüksek çıktı yarın randevum var . İlaçlar kilo aldırıyor mu bilen, duyan, gören 😬🙄

Kızlar merhaba nasılsınız aranızda hurma yiyen varmı hurmaya başladım dört gün ishal oldum bıraktım yiyen varsa bu etkiyi yasadinizmi

Allah şifa versin inşallah
Tebrik ederim.Hayirli olsun.Saglikli ve güzel bir ömrü olsun
Çok teşekkür ederim archimom Allah razı olsun hepimizin evlatlarının sağlıklı güzel ömürleri olsun inşaAllah 🤲🏻🥰

Gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütsün inşallah🤲 Doğum yapanları duyunca mis gibi bebek kokusu geliyor burnuma, kızımın doğumunu hatırlıyorum, daha bir sabırsızlanıyorum 😍
Amin inşaAllah çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🤲🏻🥰 Sizi ve tüm doğum yapacakları Allah kurtarsın inşaAllah sağlıkla gelsinler 🤲🏻🥰

Selam kizlar bnde araniza katılmak istiyorum🥰Hepinize sağlıkli hamilelik diliyorum ins sağlıkla kucağınıza alırsınız🤗Benimde adetim 1 gün geçti test yaptım pozitif çıkti.Ertesi gün kan testi yaptırdım 58 çıktı.kan testini adetim 2 gün gecikince yaptirdim.Sizce normal değer mi?

Merhaba henuz tartilamadim fakat eksiyi gordugumu düşünmüyorum sut olsun diye yiyorum çünkü.
Ornek liste varmiydi emziren anne icin goremedim sutum olsun fakst yavas yavasta eksiyi goreyim istiyorum
Görmüşsündür.Vucuttan pek çok şey atılıyor bu süreçte.Kan hacmi normale donuyor,rahim küçülüyor,ödem atılıyor vb
Kizlar saglik ocaginin verdiginl monovit d3 sanci yaparmi bebegim kullandigomda cok huzursuz kivraniyor hic uyumuyor ara veronce daha sakin .onereveginiz baska d 3 vit.varmi
Sancı yapmaz o ya
archimom archimom merhaba pazar gunu kilomu yazmayı unutmuşum. 65.5 çıkmıştım. Burdan bana hiç bildirim gelmiyor aslında takip ettim sayfayı ama. Ben de o yüzden unutuyorum 😚
Evet bazı arkadaşlara da gelmiyor.Ayarlarinda mi sorun var bilmiyorum
Merhaba canım. Bende hurma yiyorum. Kaç kere tuvalete gittim. İshal gibiydim bende. Ama kabızlıktan iyidir diye düşünüyorum artık.
Hurma için çok erken doğumu tetikleyebilir tuketmeyin
Bu sabah 73.9 gösterdi tartım
👍
Burda olanlara iyi geceler sabah göreceklere günaydın 🤗🙃 63.15 çıkıyorum tok karnına.
tsh yüksek çıktı yarın randevum var . İlaçlar kilo aldırıyor mu bilen, duyan, gören 😬🙄
Tiroid ilacı kilo aldırıyor mu bilmiyorum ama tiroid hastalığı kilo aldırıyor o kesin
88.5 kilo ile doğuma gittim bu sabah tartındığımda 84.4 çıktı..
👍
Selam kizlar bnde araniza katılmak istiyorum🥰Hepinize sağlıkli hamilelik diliyorum ins sağlıkla kucağınıza alırsınız🤗Benimde adetim 1 gün geçti test yaptım pozitif çıkti.Ertesi gün kan testi yaptırdım 58 çıktı.kan testini adetim 2 gün gecikince yaptirdim.Sizce normal değer mi?
Selam değeriniz iyi. Katlanarak yükselmesi gerekiyor.Hamileliginiz kesinleşince boy güncel kilo ve hafta bilgilerinizi paylasirsaniz listeye eklerim.Sevgiler,tebrik ederim

Görmüşsündür.Vucuttan pek çok şey atılıyor bu süreçte.Kan hacmi normale donuyor,rahim küçülüyor,ödem atılıyor vb

Sancı yapmaz o ya

Evet bazı arkadaşlara da gelmiyor.Ayarlarinda mi sorun var bilmiyorum

Hurma için çok erken doğumu tetikleyebilir tuketmeyin

👍

Tiroid ilacı kilo aldırıyor mu bilmiyorum ama tiroid hastalığı kilo aldırıyor o kesin

👍

Selam değeriniz iyi. Katlanarak yükselmesi gerekiyor.Hamileliginiz kesinleşince boy güncel kilo ve hafta bilgilerinizi paylasirsaniz listeye eklerim.Sevgiler,tebrik ederim
Hergün ilaç kullanacakmışım. Sanki başka ilaçlar yok gibi 😬😬

archimom archimom Çok teşekkür ederim yardımınız için 🥰tabiki yazarım buraya.Yarina doktora randevu aldım.Troid problemim vardı ilk gebeligimde kullandım hep.Simdi erkenden aldım randevu tahlil yapılır.İlac gerekirse baştan önlem alip kullanayım diye

Tsh 'ın yüksek olması kilo vermeyi zorlaştırıyor, kilo aldırabilir. İlaçlar kontrol altına alıyor, ben de kullanıyorum, ilk gebelikte de kullanmıştım

Hergün ilaç kullanacakmışım. Sanki başka ilaçlar yok gibi 😬😬
Üzülme.Çaresiz dert olmasın.Benim miniğime de hipotiroid teşhisi kondu.Biz en az 3 yaşına kadar hergün ilaç kullanacağız ki tiroid bezleri normalden küçük olduğu için ömür boyu kullanma ihtimali de yüksek..Yarın belli olacak..

X