Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Günaydın kızlar günaydın archimom archimom bimilyoncudan daha geçen gün aldığım tartı pili bitmiş bugün sağlık ocağında tartıldım 68.8 çıktım bi de kıyafetlerle bu işte bir gariplik var sanırım oradaki tartı eksik tartıyo ben 70 falan bekliyordum

Günaydın kızlar günaydın archimom archimom bimilyoncudan daha geçen gün aldığım tartı pili bitmiş bugün sağlık ocağında tartıldım 68.8 çıktım bi de kıyafetlerle bu işte bir gariplik var sanırım oradaki tartı eksik tartıyo ben 70 falan bekliyordum
Çaktırma o zaman 68.8 iyidir :ıslık:

Ooo kimler gelmiş iyiyiz canım sen nasılsın.Gecen aklımdan geçtin özelden yazacaktım bu kadar olur
Iyiyim ben de canım 3 çocukla yorul dur bnm işim.
Maşallah doğum kiloları gitmis bende fazlasıyla vermiştim sonra fazladan verdiklerimi aldım hamilelikten öncesi haldeyim
Bnmde inanılmaz spor ihtiyacım var duruşumu düzeltmek icin

Iyiyim ben de canım 3 çocukla yorul dur bnm işim.
Maşallah doğum kiloları gitmis bende fazlasıyla vermiştim sonra fazladan verdiklerimi aldım hamilelikten öncesi haldeyim
Bnmde inanılmaz spor ihtiyacım var duruşumu düzeltmek icin
Ben düşündüğüm gibi kilo veremedim canım.Planima göre bu ay 70 kilo olacaktım sonraki aylarda da 58 e geri dönecektim ama şimdilik 2 ileri 1 geri...Bu sefer değişik oldu böyle diyet yapmak için motivasyonum yok

Hamilelik bittikten sonra spor yapılabilir mi şu an öyle bacaklarım belim ağrıyor ki sanki hiç geçmeyecek gibi geliyor. Ne kadar sonra spora başladınız ? Ağrılar ne zaman azaldı ?

Hamilelik bittikten sonra spor yapılabilir mi şu an öyle bacaklarım belim ağrıyor ki sanki hiç geçmeyecek gibi geliyor. Ne kadar sonra spora başladınız ? Ağrılar ne zaman azaldı ?
Doğum şeklinde bağlı sezaryende doktorun karar verir dikişlerine göre ama genelde 6 hafta spor vermiyorlar. Sonra da sadece yürüyüş. Ben normal doğum yaptım haftasına dikişler iyileşti doktor yapabilirsin dedi ama bebekle zor. En fazla bebek kucakta volta atıyosun evde

Doğum şeklinde bağlı sezaryende doktorun karar verir dikişlerine göre ama genelde 6 hafta spor vermiyorlar. Sonra da sadece yürüyüş. Ben normal doğum yaptım haftasına dikişler iyileşti doktor yapabilirsin dedi ama bebekle zor. En fazla bebek kucakta volta atıyosun evde
Sabah uyanınca normalde dinlenmiş oluruz ya benim bacaklarım sanki saatlerce yürümüş gibi ağrıyor. Bu durum doğumdan sonra düzelecekse evde volta atmaya da razıyım

Cok sükür hastaneden ciktik testimiz negatif.
Ama kanamalar devam evde 2 3 hafta yatış.
Bu arada güncel kilo 59.700
100 gram vermişim yine
Canım nasıl oldun
Ben Cs ile doğum yaptihim için spora baslamadim
Sabah uyanınca normalde dinlenmiş oluruz ya benim bacaklarım sanki saatlerce yürümüş gibi ağrıyor. Bu durum doğumdan sonra düzelecekse evde volta atmaya da razıyım
Canım doğum yapar yapmaz tüm o ağrılar yok oluyor Cs olursa elbette onun kendi agrilari var ama onlar da geçtikten sonra hamilelikte yaşanan sıkıntılar bacak ağrıları bel ağrıları göğüs sıkışması nefes daralması vb vb aklına ne gelirse yok oluyor hiç merak etme

X