Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Merhaba 😊 Hamile kalmak isteyen ve hamile kalamayan arkadaşlarım açtığım başlıkta dua zinciri başlatıyoruz gelmek istermisiniz 🥰🌸

66 ile doğuma girdim 62.5 9 gün sonunda aşırı ödem oldu hala tam olarak atamadım nasıl ve ne zaman inecek bu şişlikler yemekten kısamıyorum çok acıkıyorum göbek hala şiş nasıl gidecek korse de takamıyorum acıyacak diye nasıl beslenelim sütü etkilemeden acaba

66 ile doğuma girdim 62.5 9 gün sonunda aşırı ödem oldu hala tam olarak atamadım nasıl ve ne zaman inecek bu şişlikler yemekten kısamıyorum çok acıkıyorum göbek hala şiş nasıl gidecek korse de takamıyorum acıyacak diye nasıl beslenelim sütü etkilemeden acaba
Canım daha çok erken sabret.20.gunde bile henüz ödem atamazsın kaldı ki 10.gun.Yine sağlıklı beslenme yap şekerden uzak durmaya çalış.Bol su iç, yeşillik tüket ,protein ağırlıklı beslen.Mantik aynı .Anı şeker krizleri olabiliyor şekerli yedikçe daha da artıyor

archimom archimom DefneninAnnesi07 DefneninAnnesi07 açılmam ilerlemeyince acil sezeryan oldum çünkü bebeğin suyunun gelmesinin üstünden 30 saat geçmişti enfeksiyon kapabilir dedi doktor.Ama şükür iyiyim bebeğim kucagimda şükür:))
Çok şükür canım 🤲🏻 önemli olan senin ve bebeğinin sağlığı.Gözün aydın diyelim ozaman 😊🥰 darısı benim başıma inşallah 🤲🏻

archimom archimom DefneninAnnesi07 DefneninAnnesi07 açılmam ilerlemeyince acil sezeryan oldum çünkü bebeğin suyunun gelmesinin üstünden 30 saat geçmişti enfeksiyon kapabilir dedi doktor.Ama şükür iyiyim bebeğim kucagimda şükür:))
Canım çok sevindim.Olsun doğumun şekli olmaz önemli olan sağlıkla kavuşmuş olman ..Çok şükür.Minik kuşunu bizim icin de op

X