Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Bu arada kizlar çatlaklar için neler yapıyorsunuz? Ben ilk gebeligimde yağlar, kremler ne bulduysam sürdüm ama yine de çatladim. Şimdi yavaş yavaş eski çatlaklar açılmaya başladı gibi. Hamileliğimi başından beri bebek yağı sürüyorum sabah akşam. Şu bio oil ve lierac kullanan varmi aranizda memnun musunuz

slvlovehmt slvlovehmt iyi pazarlar güzel hanımlar 😊.. 16. haftaya 64.1 ile devam ediyorum. Hedefim 20. haftayı en fazla 65 kilo ile tamamlamak. Sanki olacak gibi ama iştahım çok açık son günlerde. Şimdiye kadar kontrollü gittim bakalım 20. haftaya kadar hedefim tutacak mı 😎

slvlovehmt slvlovehmt iyi pazarlar güzel hanımlar 😊.. 16. haftaya 64.1 ile devam ediyorum. Hedefim 20. haftayı en fazla 65 kilo ile tamamlamak. Sanki olacak gibi ama iştahım çok açık son günlerde. Şimdiye kadar kontrollü gittim bakalım 20. haftaya kadar hedefim tutacak mı 😎
Benimde iştahım çok açık valla:KK17: yürüyüş yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince. Bu arada haftalarimiz aynıymış 😊

Bu arada kizlar çatlaklar için neler yapıyorsunuz? Ben ilk gebeligimde yağlar, kremler ne bulduysam sürdüm ama yine de çatladim. Şimdi yavaş yavaş eski çatlaklar açılmaya başladı gibi. Hamileliğimi başından beri bebek yağı sürüyorum sabah akşam. Şu bio oil ve lierac kullanan varmi aranizda memnun musunuz
Canım bu birazda kişinin yapısıyla alakalı.bir arkadaşım var hamile olmadığı dönemde bile vücut kremleri losyonları hep sürerdi ama az biraz kilo alsın hemen çatlardı evlendikten sonra hamile kaldı çatlamadığı yeri kalmadı.bi arkadaşım var hamileliğinde o kadar dedik çatlarsın krem sür falan diye hiç sürmezdi ama gel gelelimki son döneminde ufak tefek bikaç çatlağının dışında bişey olmadı.ben hep bebek yağı kullanıyorum onun dışında başka bir yağ krem kullanmadım

Canım sen de benim gibi 80 lerle başladın kilo almadın ama doğumdan sonra kilo da vermedin.Ben de hala 80 lerdeyim ne aldım ne verdim doğumdan çıktığım gibi...Ama bugün Lcw ye gittim 32 beden pantolon denedim olmadı ki hayatımda hiç 32 den yukarı giymemiştim.Acilen toparlanmam lazım.Deniz 4 aylık olmak üzere..if denemiştim tokluk penceresinde çok yediğim için başarılı olamadım.Saglikli beslenme yapacağım diyorum ama 2 hafta oldu tık yok
Vallahi hiç sorma canım ne kadar güzel özetlemişsin bizim durumumuzu😬🙈 benim kilo aynı değişiklik yok

Normal hayatımda hep if yaptığım İçin hamilelikte ara öğüne geçmek zor oldu benim içi 😁.. ama zaten ara öğün yapmazsam acıkıyorum bu süreçte. Günde 2 ara öğün yapıyorum, sadece gece yeme içme alışkanlığım hiç yok . Onu bozmak istemiyorum 😊. Yersem rahatsız olurum daha çok. İf te asıl amaç gece enkaz 12 saat açlık sağlayarak vücudun sindirim işlemi ile uğraşmamasını onun yerine kendini onarma yenileme işlemine ağırlık vermesini sağlamak. Farketmeseniz bile kesin yararı oluyor. Birde süre kısıtlamasıyla kalori alımını azaltmak . Bu da yediklerinize dikkat edince kilo vermeyi sağlıyor. Ben çok yararını gördüm hatta hayat tarzımdı hamile kalana kadar ✌️
Merhabalar forumda IF yapan hamile var mı diye arattım sizin mesajınızı gördüm ☺️ Ben de aylarca IF yaptım ve 5 6 kilo kadar verdim. Şimdi hamile olduğumu öğrendim ve nasıl beslenmem gerektiğini bilmiyorum. Aralıklı oruç yapmak istiyorum ama bir sakınca çsı olur mı bilmiyorum. 4 haftalık hamileyim daha günde 1200 1500kalori arası alıyordum. Birkaç gündür ne yapacağımı bilemediğimden yediklerim de kontrolden çıktı sanırım. Lütfen bana yol gösterin . 16/8 yapıyordum hep .

Merhabalar forumda IF yapan hamile var mı diye arattım sizin mesajınızı gördüm ☺️ Ben de aylarca IF yaptım ve 5 6 kilo kadar verdim. Şimdi hamile olduğumu öğrendim ve nasıl beslenmem gerektiğini bilmiyorum. Aralıklı oruç yapmak istiyorum ama bir sakınca çsı olur mı bilmiyorum. 4 haftalık hamileyim daha günde 1200 1500kalori arası alıyordum. Birkaç gündür ne yapacağımı bilemediğimden yediklerim de kontrolden çıktı sanırım. Lütfen bana yol gösterin . 16/8 yapıyordum hep
Merhabalar forumda IF yapan hamile var mı diye arattım sizin mesajınızı gördüm ☺️ Ben de aylarca IF yaptım ve 5 6 kilo kadar verdim. Şimdi hamile olduğumu öğrendim ve nasıl beslenmem gerektiğini bilmiyorum. Aralıklı oruç yapmak istiyorum ama bir sakınca çsı olur mı bilmiyorum. 4 haftalık hamileyim daha günde 1200 1500kalori arası alıyordum. Birkaç gündür ne yapacağımı bilemediğimden yediklerim de kontrolden çıktı sanırım. Lütfen bana yol gösterin . 16/8 yapıyordum hep .
Mesaj gönderdim size :KK66:

X