Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Hoşgeldiniz.Tebrik ederim.Sağlıkla gelsinler 😊
Bu hafta içi bilgilerinizi de girin o zaman doktor randevusundan sonra ,seve eve ekleriz.Videoya gün içinde bakacağım.Saglikli beslenme hususunda her bir bilgi bizim için çok kıymetli.Mutlu bayramlar 😊

Umarım güzel haberler ile dönerim cuma günü randevum
Iyi bayramlar hepinize

Beni de ekler misiniz listeye.Başlangıç kilom 63 şu an 67,5 22 haftalık hamileyim en fazla 10 kilo almak istiyorum maksimum

Kızlar merhaba beni de ekler misiniz
Henüz korona dan dolayı tescillenmesem de evde yaptığım idrar testine göre gebe olduğuma inanıyorum , su an uzun zamandir tartılmadım kilomu bilmiyorum ama bayramdan sonra dra gidince her şey ortaya çıkacak 😅

You tubeda mukaddes kurt un gebelik beslenmesi videosu çok güzel , tavsiye ederim hepinize
Canııııım günaydııın kilonu hiç bilmiyo musun ona göre ekleyelim listemize daha iyi olur 😘😘

Kızlar herkese güzel bayramlar dilerim. 🙏
Benim sabahki kilom 66.3 idi. Bugün bildiriyorduk değil mi yanlışlık olmasın 🤭

Kızlar ben de 68dim hamile kalmadan önce dün bi tartildim 66ben şok 😁tabi mutlu olmadm da değil iştahsızlık var bişe yiyemiyom pek sanırım etki yaptı

Valla kızlar bugün ben sarmayı kaçırdım haberiniz olsun karşımda yeyip duruyorlar dayanmıyorum canım çekiyor 😄

Bayram için özel hiçbirşey yapmadım ne de olsa gelen yok giden yok 😀 Zaten tatlı yapmayı da bilmiyorum 😂 Nohutlu tarhana çorbası var menüde.Cok yeme sarmaları
Valla kızlar bugün ben sarmayı kaçırdım haberiniz olsun karşımda yeyip duruyorlar dayanmıyorum canım çekiyor 😄

Sanirim surekli kacamak yapan benim sabah iki dilim gozleme yedim yarim gozleme yani yaninda zeytin domates salatalik.1 ince dilin tramisu 3 adet kayiiisi 1 kasre cacik ve bir porsiyon turlu yanindada iki dilim ekmek🤦🏻‍♀️uff yine pismanliktan ölüyorum 3 hafta sonra kontrolüm var ve tardida 56yi gormek istiyorum bu sekilde nasil olacaksa😭

Kızlar kalori sayacı kursanıza.Belki yediklerinizin kalorisi aslında çok fazladır dikkat edersiniz ya da düşündüğünüzden azdır vicdan azabi cekmessiniz.Ben kullanıyorum müthiş motivasyon sağlıyor.Ölçü birimleri kase,dilim vb ama ben işi abarttım evde digital mutfak tartısı var direkt gramla çalışıyorum.Mesela 1 dilim ekmek 25 gr.Asla geçmem 25 gramı 😀 Hedefim günlük 1800 kalori ama genelde 1400 u bile zor buluyorum.Aslinda 1800 'ün altında kalori almamalıyım ama yediklerim yetiyor napim zorla mi yiyeyim 🙈 Programda aldığınız protein ,yag,karbonhidat miktari,kilo takip bölümü,egzersiz sayacı falan hepsi var.Siz başka program da kurabilirsiniz ama ben fat secret i seviyorum

Bugün ben kahvaltı da biraz fazla kalori aldım ama.yine aksam ve öğle yemeği aynıydı. Kaçamak iki tane toffy şeker yedim o kadar. Bol su devam. Bugün kaçırdım diyorum ama dengelenmeyecek gibi değil ☺️

Valla annemler bendeler baklavalar sarmalar olunca dayanamiyo insan tek tesellim ekmeği azalttım .🤗yalniz baklavaya dur diyebilirim sarmaya asla 🤦‍♀️ akşam biraz yurudum umarım yakmışımdır 😄

X