Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Kızlar herkese iyi geceler...Ben oğlum Deniz i sağ salim dünyaya getirdim 1 Ocak saat 20:40 gibi.....37+2 ve 2950 gr dunyaya geldi.Odaya çıktık şimdilik herşey yolunda görünüyor.Az az emiyor.Ben biraz zorlandım ameliyatta ve ameliyat sonrasında.Hastanedeki yogunluk sebebiyle ameliyata 20.00 civarında girebildim,çok aç ve susuz kaldım.Bende nabız, tansiyon seker düşüklüğü gibi sorunlar oldu vb vb. Bir de tüp bağlama ve kesi düzeltme (2 sezeryan kesisi alınıp tek kesiye dönüştürüldü) ameliyatım 3 saate yakın sürdü.Ama iyiyiz nihayetinde.Agrilarim var tabi dogal olarak ama odamizda ve oglumla birlikteyiz.Bundan ötesi yok....Guzel dilekleriniz,desteğiniz merak edip sorduğunuz için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.Doğum yapacak olanlar sağlıkla kavuşsunlar,yapmış olanlar sağlıkla büyütsünler.Sag olun iyi ki varsınız
Maşallah size ağrılarında en yakın zamanda dinsin inşallah Allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin çok sevindim canım 😍

Sevindim cnm gözün aydın oglusunu kokulu kokulu op bizim için de 💞Hadi geçmiş olsun şükürler olsun 🙏

Çok şükür Allah'a.👐 İhayırli uzun ömürler dilerin bebeğine.nşAllah bundan sonrası da yolunda gider sizin icin.kendine iyi bak yada baktir. Sen ne kadar iyi olursan bebeğine okadar verimli olabiliyorsun. Ben bunu farkettim. Toparlaninca

archimom archimom çok şükür canım sağlıkla kavuştun miniğine 🤲💞 çok geçmiş olsun 😊

çok geçmiş olsun tam zamanında yazmışım ❤️❤️
gözünüz aydın sağlıkla oğluna kavuşmana sevindim. Yorgunluklar geçer birkaç güne. Darısı bize 😍

archimom archimom Çok şükür sabrın sonu selamet😊 Deniz uyudukça sen de uyu bol bol, dinlenebildigin kadar dinlen..

Gözün aydın ,Allah analı babalı büyütsün inşallah. 🤗🤗Darısı bekleyenlere 😍

archimom archimom çok sevindim, tebrik ederim canım 🙏 Sende bir an önce toparlanacaksın kendine çok iyi bak💚
Bebişinle sağlıklı güzel günleriniz olsun 🙏

archimom archimom tebrik ederim, çok sevindim saglikla Deniz ine kavustun😍😍😍

Maşallah size ağrılarında en yakın zamanda dinsin inşallah Allah hayırlı evlat olmasını nasip etsin çok sevindim canım 😍
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim.Iyi dilekleriniz,desteğiniz,tebrikleriniz için.Dogum yapanlar sağlıkla büyütsün, yapmayanlar da sağlıkla kucağına alsın.😍😘 Şükürler olsun gerçekten benim için zorlu bir süreçti kazasız belasız kavuştum darısı sizlere

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim.Iyi dilekleriniz,desteğiniz,tebrikleriniz için.Dogum yapanlar sağlıkla büyütsün, yapmayanlar da sağlıkla kucağına alsın.😍😘 Şükürler olsun gerçekten benim için zorlu bir süreçti kazasız belasız kavuştum darısı sizlere
Gözünüz Aydın, sağlıkla büyütün inşallah darısı bizlere ☺️
güncel kilomda 65.0 😅

Amin canım inşallah 🤲💞 şeker takibin yapılıyor mu yada bebeğine yaptılar mı test?

Bu nasıl grup kimse kilo falan almamış başkalarının moralini bozmak için mi kurulmuş anlamadım
İyi de grubun adı gebelikte kilo kontrolümüz zaten.. dikkat eden kişilerin olması gayet normal.
Ayrıca çok alanlar da var, moral bozacak hiç bişey yok. Dünyaya bebiş getiriyoruz, kilo alınır verilir çok da önemli değil.

Ay evet şaka gibi gerçekten 😁Eşimle durup durup nasıl ya bu bizim mi gerçekten diyoruz. zaman ne hızlı geçti anlamadık anlamıyoruz 🤗
Benim eşim durumun farkında. Biraz daha gerçekci.😊 benim kayıplarimda oldu biraz da o yüzden inanamıyorum. Bu gebeliğimde acaba bunda da mı bişey olacak endişesi ile gebeliği tamamladım şükür. Şimdi sevmelere doyamıyorum.
Rabbim bütün isteyenlere hayırlısıyla nasip etsin. Bizlerede hayırlısıyla büyütmeyi İnşAllah 👐

Gözünüz Aydın, sağlıkla büyütün inşallah darısı bizlere ☺️
güncel kilomda 65.0 😅
Sagol canım.Kilon da gayet iyi 👍
Bu nasıl grup kimse kilo falan almamış başkalarının moralini bozmak için mi kurulmuş anlamadım
Üslubunuz biraz tuhaf olmuş.Herkes kilosuna ve sağlık durumuna gore olması gerektiği kadar kilo almaya çalıştı.Benim gebelik sekerim vardı doktor tavsiyesi ve onayiyla 8 kilo ile tamamladım mesela.Cok kilo almanın bebeğe de anneye de faydası yok.
Benimde güncel 68.8 bu hafta 700 gram eklemişim göbişime 😂
Olsun iyidir kilon👍
Amin canım inşallah 🤲💞 şeker takibin yapılıyor mu yada bebeğine yaptılar mı test?
Evet canım insülini keserek sadece şeker takibi yapıyorlar.Simdilik biraz yüksek gidiyor ama birkaç gün içinde tip 2 diyabet hastası değilsen düşer diyorlar.Bebegin şekerine sürekli bakılıyor iyi çıkıyor.
archimom archimom gözün aydın Allah hayırlı sağlıklı ömürler nasip etsin inşallah canım ❤ bu hafta kilom 77.1
Sağ ol canım.Guncelliyorum.Sevgiler

ben de sayfaya yeni geldim. 1.61 boy 81 kg. önceki hamilelikte 15 kg kadar almıştım. inşallah bu sefer daha dikkatli olurum. çok kilo alacağım diye korkuyorum, baya dikkat ediyorum. şimdilik hiç kilo almadım bakalım nasıl geçecek 9 ay

Sagol canım.Kilon da gayet iyi 👍

Üslubunuz biraz tuhaf olmuş.Herkes kilosuna ve sağlık durumuna gore olması gerektiği kadar kilo almaya çalıştı.Benim gebelik sekerim vardı doktor tavsiyesi ve onayiyla 8 kilo ile tamamladım mesela.Cok kilo almanın bebeğe de anneye de faydası yok.

Olsun iyidir kilon👍

Evet canım insülini keserek sadece şeker takibi yapıyorlar.Simdilik biraz yüksek gidiyor ama birkaç gün içinde tip 2 diyabet hastası değilsen düşer diyorlar.Bebegin şekerine sürekli bakılıyor iyi çıkıyor.

Sağ ol canım.Guncelliyorum.Sevgiler
Çok sevindim canım inşallah seninki de azalır geçer tamamen🤲💞

X