Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Merhaba Kızlar yoktum bayagidir buralarda 2 haftadır hastahanelerdrydim erken doğum riskinden ve çarşamba günü saat 19:03 de Yusuf umu kucağıma aldım 🤲 şuan yanımda huzurla uyuyor çok şükür 🤲 daha eve dün geldik şehir dışında doğum yaptım tam kendimize gelemedik doğum sonrası kilo bildirimini yarın sabah yaparım inşallah 💞

Merhaba Kızlar yoktum bayagidir buralarda 2 haftadır hastahanelerdrydim erken doğum riskinden ve çarşamba günü saat 19:03 de Yusuf umu kucağıma aldım 🤲 şuan yanımda huzurla uyuyor çok şükür 🤲 daha eve dün geldik şehir dışında doğum yaptım tam kendimize gelemedik doğum sonrası kilo bildirimini yarın sabah yaparım inşallah 💞
😯😯😯 Aaaa tebrik ederim canım sağlıkla kavuşmuşsun neyse ki geçmiş olsun.Yusuf una huzurlu sağlıklı bir ömür diliyorum

Selam kızlar benim de kilo vermem durdu . 80 82 arasında gidip geliyorum o süt yapar şu sütünü artırır diye yiyorum şimdilik 😩

Merhaba kızlar herkes yazıyor bende yazayım dedim 😊
bugün tam 16+0 ım
boyum 1.70
başlangıç kilom 63.0
Şuanki kilom 63.8

😯😯😯 Aaaa tebrik ederim canım sağlıkla kavuşmuşsun neyse ki geçmiş olsun.Yusuf una huzurlu sağlıklı bir ömür diliyorum
Çok teşekkür ederim canım 💞 şekerimde doğum sancıları başlayınca düştü 2 haftadır hastahane de normal cikiyordu doğumdan sonra da normal şuan çok şükür evladimda da çıkmadı 🤲

Selam kızlar benim de kilo vermem durdu . 80 82 arasında gidip geliyorum o süt yapar şu sütünü artırır diye yiyorum şimdilik 😩
Ben de sürekli yiyorum kendime hakim olamıyorum.Aynen 80-82 arası gidip geliyorum
Merhaba kızlar herkes yazıyor bende yazayım dedim 😊
bugün tam 16+0 ım
boyum 1.70
başlangıç kilom 63.0
Şuanki kilom 63.8
Ekledim,hoşgeldiniz.Haftasonlari aç karnına bildirim yapıyoruz.3 hafta üst üste bildirim yapılmaz ise 4.hafta konuyu takip etmediginiz varsayilarak liste dışı birakiliyorsunuz.107.sayfada Gebelikte sağlıklı beslenme listeleri mevcut,sevgiler.
Çok teşekkür ederim canım 💞 şekerimde doğum sancıları başlayınca düştü 2 haftadır hastahane de normal cikiyordu doğumdan sonra da normal şuan çok şükür evladimda da çıkmadı 🤲
Benim şekerim düşmüyor malesef.Senin adına çok sevindim kuzuna da sağlıklı uzun bir ömür dilerim bebeklerde şekerle ilgili sorunlar genellikle anne karnında etkilenme ile oluyor.Benim tospikte hipotiroid cıktı ama anne şekeri ile ilgisi yok dediler
Günaydınn 🎉
77,4 çıktım bu sabah. Doğum yapalı 47 gün oldu hala hamile kaldığım kiloya inmeme 2 kg kaldı ama diyet yapmadan bu noktaya gelmiş olmak da bi gurur😁😁
Harikasın
👍Günaydın kızlar archimom archimom bende bu hafta sadece 300 gram gitmiş 59.7 çıktım 😁
Olsun iyidir
Merhaba ben de bir süredir yazamıyorum ailemin bir kısmı hastanede yatıyordu covid nedeniyle. Güncel kilom 66.7
Çok geçmiş olsun.Simdi iyisinizdir umarım
archimom archimom kilom sabit canım ❤
Süper 👍

archimom archimom 69.0 kilom hastahane de yattığımda 75 civarıydı en son doğuma girmeden tam net bilmiyorum bugün dogumdan sonra 4. Günümüz. sezeryandan sonra kilo azalmaya devam ediyor mu yoksa doğumdan sonra kaçsan o mu gitmiştir. Dikkat etmeye çalışacağım ama şuan ilk bebeğim ve biraz erken doğduğu için emzirme dertlerinden üzerine düşemiyorum yediklerimin inşallah emzirmeyi düzene sokarsam yeme düzeni de oluştururum. Bide sezeryan sonrası korse takılmıyor ya gobeklrrinizi nasıl toparliyorsunuz🙈

Iyi günler. 26 haftalik hamileyim yaklaşık 10 gündür kilom aynı hatta 200 gr düşmüş. Beslenmem normal günlük yürüyüş yaptım. Bebek kilo alıyordur değil mi ben almadığım için tartıda fark çıkmadı

Merhaba herkese. Dün sabahki kilom 61.3 bu sabahki 62.5 archimom archimom hangisini kabul ediyoruz 🙈Kabızlık bende kilo iniş çıkışına sebep oluyor , haftaya eksilerde çıkmayı umuyorum 🤲

archimom archimom 69.0 kilom hastahane de yattığımda 75 civarıydı en son doğuma girmeden tam net bilmiyorum bugün dogumdan sonra 4. Günümüz. sezeryandan sonra kilo azalmaya devam ediyor mu yoksa doğumdan sonra kaçsan o mu gitmiştir. Dikkat etmeye çalışacağım ama şuan ilk bebeğim ve biraz erken doğduğu için emzirme dertlerinden üzerine düşemiyorum yediklerimin inşallah emzirmeyi düzene sokarsam yeme düzeni de oluştururum. Bide sezeryan sonrası korse takılmıyor ya gobeklrrinizi nasıl toparliyorsunuz🙈
Canım bende sezaryen oldum eve geldiğimde sadece 2 kilo gitmişti bayağı canım sıkılmıştı elim ayağım ödem içimdeydi ve tam 1 hafta 10 gün sonra inmeye başladı ve o zaman kilo da düşüyor hiç merak etme 13 kilo almıştım şu ana kadar 8 kilom gitti 31 gün oldu doğum yapalı ve benim doktorum 4. Gün muayeneye gittiğimde medikal bir korse yazdı o gün bu gündür takıyorum ve göbeğim toparlandı çok çok az birşey var oda gider daha yani sen de kullanabilirsin çok rahat bir korse o hatta sezaryen olanlar için yürürken falan göbeği sallamayıp tuttuğu için ben çok rahat ettim fiyatı da 50 TL di

X