Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Günaydın 🌸
archimom archimom cnm kilo aldım ben, süt olsun diye yedim, şimdi de midem büyüdü sanirim🙈 67 kilo oldum. Hamile iken tek göbek vardı, şimdi tüm vücut kilo aldı. Annem vardı yanımda sürekli yediriyordu. Şimdi gitti bakalım nasıl olucak

Emziren annelere bir sorum olacak bi anda aşırı açlık hissediyorum dünyaları koysalar önüme yiyecekmisim gibi anında bastıran bir his ama 😅 normal mı bu sizlerde de oluyor mu

archimom archimom iki haftadır mi bildirim yapmadım farkında değilim hiç. Güncel 85 biraz yavaşlatmayi başardım sanki kilo almayı. Yediklerimde çok değişiklik yapmadım aslında sadece yürüyüş ekledim hareketsizlik başa bela. Birde mide yanması mahfediyor beni lebleli ve süt ise yarıyor böyle olanalrin aklında olsun

archimom archimom bu haftaki kilom 62.5 . Sanırım iyi gidiyorum. 62-63 bandındayım 10 haftadır. Cuma günü kontrolüm vardı. 9+2 herşey yolundaymış.Benim doktorum kilo takibi yapmıyor sanırım. (Çok memnunun doktorumdan bu arada.) Ne kilomu soruyor ne tartılıyorum. Kendim takipteyim diye de hiç sormadım doktora kilo takibi yapacak mı diye.

Kızlar selam herkese mesajlara şöyle bir göz gezdirdim.3 gündür yoğun bir online mesleki egitimdeyim bakamadim buraya...Bakip güncellemeleri yapacağım.Hepinize musmutlu bir hafta dilerim

3 haftadır yokum belki tartılmayınca kilo almam dedim ama her hafta 1 kilo almışım yine :KK53: 73 yazar mısın bana:eek:
20 kiloyla doğuma gireceğim resmen, belki daha fazla:bicak:
İlk bebeğim 36da doğmuştu. 16 kilo almıştım. Bu daha 38 de doğacak erken mi doğsaydı ne :63:
Evet canım ya ucustasin 🙈

A archim canım ben yanlış yazmışım kiloyu. 66.9 olacaktı 🙈
Ya ben de kiloyu girerken 9 dan birden 12 ye atlamis kilo +600 yazdıgin kısmına bakmadım.İcimden birden bire nasıl böyle kilo almış dedim ödem falan herhalde sana da pek birşey diyemedim 🤣🤣🙈 Yanlışlıkla etiketledigin kişi umarım dönüp bana ne senin kılondan ayol demez inşallah 🤭

Ya ben de kiloyu girerken 9 dan birden 12 ye atlamis kilo +600 yazdıgin kısmına bakmadım.İcimden birden bire nasıl böyle kilo almış dedim ödem falan herhalde sana da pek birşey diyemedim 🤣🤣🙈 Yanlışlıkla etiketledigin kişi umarım dönüp bana ne senin kılondan ayol demez inşallah 🤭
Ay demez inşallah, hamilelikte olur böyle şeyler 😄 Yanlış yazdığım kg doğuma kadar en fazla almayı düşündüğüm kilo. ondan önce Allah göstermesin🤩

X