Gebelikte kontrol altında kilo alımı 🤰🤩 hadi insAllah 🤲

22 haftada sadece 1 kilo mu aldin yoksa baslarda mide bulantisindan kilo verip tekrar 85 e mi ulastin. Benim durumlar cok fena 30. Hafta 15 kilo
yok cnm başlarda verdim 81 e kadar düştüm tekrar 84 gördüm iki haftadır sabitim 85 bklm sen çok değilmiş hamirl kaldgn kilo ondan rahat almışsın ben çok ekstra salmadim kilom olunca 20 ye eşitlersn o zmn sen bende 6-7 kiloyla bitiririm ins
15 kilo aldim amaa 59 kilo ile hamile kalmıştım gorunusum kilolu durmuyo sadece gobek var
Bebisi besliyorsn o zmn insAllah

Dur bakayım canım 25 ten sonra vücudun ödem toplamaya başlayacak bende 69 kiloyla hamile kaldm 30. Haftamda 77 oldum.. şuan 32. Haftamdayım görünüşte sadece ödemim var.. ayaklarım yüzüm gözüm ellerim şişti.. Tamamı kilo değil o alınanların o yüsden son 2 ay daha fazla şişeceksin ama doğumdan sonra bi 10 kilo kadarı gidiyormuş vücut ödemi atıyor çünkü

Ayyy hadi ya ödem olduğunu nasıl anlayacaz ki moral bozmamak adına sen 10 hafta ondesin benden MaşAllah sağlıkla kucağına alırsın insAllah doğuma giderken -10 ümidiyle gideyim o zmn Allah izin verirse

Ayyy hadi ya ödem olduğunu nasıl anlayacaz ki moral bozmamak adına sen 10 hafta ondesin benden MaşAllah sağlıkla kucağına alırsın insAllah doğuma giderken -10 ümidiyle gideyim o zmn Allah izin verirse
Ammiiinnnnnn tatlım sende sağlıkla alrsın bebişni kucağına inşaALLAH Şöyle tatlım ayakların şişiyor.. Hele birazıcık yorul vücudun şişiyor hemen ne yazk ki.. ödem toplamaya başladığında anlarsın zaten bende diyordum niye şişeyim diye ama şimdi ayaklarım şiş şiş ayakkabı girmiyor ayağıma parmaklarımı sıkamıyorum şişten ödem topluyorsun işte hele yorulunca daha çok şişiyorsun

Anladm hayırlısi bklm gülü seven dikenine katlanır artık çekecez cinsiyet ne ilk hamilelik mi

Kızlar bende 71 civarı hamile kaldım şuan 74 olmusumdur ve 5 aylık hamileyim..nasıl sizce ???geçenlerde diyet yaptım ama tamamen bebeğe odaklı beslendim beyaz ekmek makarna pirinç gece yemelerini bıraktım tartıda 72.9 dum..

Beyaz ekmek.makarna pirinç bunları bırakman çocuk odaklı beslenme olmuyor canım.. Ben 6. Ayıma kadar bunları çok zor yiyordum.. bir parrça ekmek yesem mahvoluyordum hemen çıkartıyordum.. o yüzden başlarda ağızıma bili sürmemiştim bende karbonhidrat barındıran ürünleri ama doktorum bana 1 kaşıkta olsa pilav 1 parçada olsa ekmek yemek zorundasın karbonhidrat alımı da çok önemli dedi.. sonra zorla da olsa yemeye çalıştım.. Çocuğun için bütün besinlerden yemelisih ama cok yemezsin az yersin..

Birde bu aydan sonra kilo alımı başlıyor.. bende ilk 4 ay 69 kiloydum

Evet canım ilk hamilelik oğluşum olacak inşaALLAH senin peki
benim bı kızım var 5 yaşında nasipse ikinci geliyro cinsiyet erkek sağlıkla insAllah
İyi bence aslında 5 aydan sonra biraz daha hızlı büyüyor minikler dikkatli olmakta fayda var pirinç pilav olarak ben normalde de tüketilmesini çok sağlıklı bulmadgmfan pek yemem de yapmam da ama dengeli beslenmek önemli bence beyaz ekmek degidle çok tahıllı ekmek yiyorum ekmeksiz olmuyor cunki diyetisyenle devam ediyordum başta ye diyordu gece yemeyi bırakmam isabet olmuş ama insAllah sağlıkla en az kiloyla tamamlarsn minnosun beslenir

Amin canım inşaALLAH

İnsalah sende canim ben makarna canavariyim bı ara kestim nasıl hafifledim sonra saldırdım bigun nasıl sistim ödemli gibi ellerim bile şişti su besinci aydan sonra okadar tehlikeli herşey...bir okdwr da iştahınız açık ve doymuyoruz ofof

Insallahh simdilik kilosu normal gidiyo masallah boyle de devam eder umarim

insAllah cnm ben sabah beyaz ekmek yedim acayip daraldm hemen yürüyüş yaptm vala en güzeli tam tahıllı iştahi doğru yönlendirmek lazım
Insallahh simdilik kilosu normal gidiyo masallah boyle de devam eder umarim
insAllah canım
Kızlar bende 86 ile kaldım 24. Haftaya giriyorum artı 5 kilo nasil sizce
normal gibi cnm yediklerinde gereksiz kalorileri alma bence ama yine de

Ben 58 le hamile kalıp 50 de falan doğum yapıyorum gözlerim içine giriyor resmen alanlara hayranlıkla bakıyorum son aylarda ben baş dönmesinden kalkamıyorum vallahi bebek besleniyor ben zayifliyorum anlamış değilim yeminederim oğlum 3.600 kızım 4.150 doğdu ama ben 58 le başlayıp 50 ile son buldum hep bana da soyleyin nasıl aldiginizi?

Allah Allah çok mu Zor geçiyor hamielliklerin hiç bişey yiyemiyor musun ya da çok tuhaf vala evet bebeği besleyip hiç kilo almadan doğum yapılabilir diyorlar ama sen zaten zayıf hamile kalmışsın üstüne 8 kilo vermişsin ben normalde de çok çabuk alan bı yapım var hamilelik öncesi spor diyet yaoiordm diyeti tam manada birakmasam da sporu birakinca ister istemez alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…