gelinliğinize ne zaman karar verdiniz

cillibombom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2013
456
50
34
hanımlar iyi geceler. benim ekim de düğünüm var ama hala gelinlik modeline karar vermiş değilim. tanıdık bir terzimiz var, ona diktirmeyi düşünüyorum çok tuzlu olmazsa... açıkçası nişanlımın baya borcu oldu şu an nişan vs. derken... sıkışık olduğunu bile bile de şimdiden gelinlik diye tutturmak istemiyorum bi yandan da acaba geç mi kalıyorum diyorum...

siz düğün planınızı nasıl yapmıştınız... ne zaman karar vermiştiniz gelinliğinize?

Valla güzelim vücut yapına göre bir şeyler seç.Birkaç gelinlikçi gez,gelinlik alma ama fikir al :) Çok güzel fikir veriyorlar.Şöyle olsun,böyle olsun diye yönlendirebiliyorlar.İnternette modeller ara.En son netleşince bu dediğin yere gidip kumaşına,danteline filan karar verirsin.1 ayda bile biter gelinlik.Yeterki terzin yoğun olmasın.Hadi hayırlı olsun.İnşallah içine siner :)

canım kesinlikle denemeden modele karar verme :) üzerine giydiginde fikrin degişebiliyor:KK16: sıkıstırmamak için en gec mayıs gibi bakmanını öneririm ben 3-4 ay önceden baslamıs oldum fakat su ana kadar sadece 200 verdik kalanı teslim alırken vericez sanırım sende konusursun :KK16:

Valla güzelim vücut yapına göre bir şeyler seç.Birkaç gelinlikçi gez,gelinlik alma ama fikir al :) Çok güzel fikir veriyorlar.Şöyle olsun,böyle olsun diye yönlendirebiliyorlar.İnternette modeller ara.En son netleşince bu dediğin yere gidip kumaşına,danteline filan karar verirsin.1 ayda bile biter gelinlik.Yeterki terzin yoğun olmasın.Hadi hayırlı olsun.İnşallah içine siner :)

inşallah yaa :KK49: teşekkür ederim valla içim rahatladı yoğun olucağını sanmıyorum

X