Tüp Bebek Merkezleri GenArt tüp bebek merkezinde 2013 2014 tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yorumlarınız

minikduma

minik işte :)
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.326
206
Ankara GenArt tüp bebek merkezinde 2013 2014 de tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yorumlarınıza çok ihtiyacım var tedavimize bu merkezde başlamak istiiyoruz yorumlarınız benim için çok değerli şimdiden teşekkürler:26::26::26:

Son düzenleme:
Kızlar ben de gen art düşünüyorum ama herkes Başkent'i de övdü.Emin olamadım..Benim sorunum pko bu konuda uzman bir doktor lazım..

Ben genart oldum ama benim doktorum oranın sürekli doktoru değildi ama hemsileri ve sertaç hoca çok iyiler su an hamileyim ama daha yolun çok başındayım. Senin doktorun kim canim

Canım Rabbim devamını getirsin hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin bebişini.. nasip olursa aysun hanımla başlayacağız

Canım Rabbim devamını getirsin hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin bebişini.. nasip olursa aysun hanımla başlayacağız
Saol canim aysun hocaninda iyi olduğunu duydum . Moral çok önemli ama orda sana yardımcı oluyorlar lar. Hadi bakalım Allahım yar ve yardimcin olsun. Inş. Mutlu haberlerini aliriz

Saol canim aysun hocaninda iyi olduğunu duydum . Moral çok önemli ama orda sana yardımcı oluyorlar lar. Hadi bakalım Allahım yar ve yardimcin olsun. Inş. Mutlu haberlerini aliriz

İnşallah canım çok sağol haberini yazarım burdan birde uygulama başından sonuna kadar kaç gün veya kaç ay sürdü canım hangi aşamalardan geçtin

Kızlar ben de gen art düşünüyorum ama herkes Başkent'i de övdü.Emin olamadım..Benim sorunum pko bu konuda uzman bir doktor lazım..

canım başkenti bilmiyorum ama bizede prof bi doktor önerdi bu merkezi bende çok araştırdım hiç olumsuz yorumla karşılaşmadım bu işler birazda nasip kısmet... merkez sadece sebep....
sana sebep olmak istemem yüreğinin götürdüğü yere git...

kızlar genartta sizlere tek embriyomu çiftmi koyuldu birde sonuçlarınızı yazarsanız sevinirim

letu veya femara ilaç

arkadaşlar ben dün adetimin 3.günü tüp bebek tedacisine başladım gonal f ve menapurla birlikte ayrıca letu veya femara adlı ilacıda verdi doktorum 4günlük acaba aranızda hiç kullanan varmı bu ilacı

letu veya femara ilaç

arkadaşlar ben dün adetimin 3.günü tüp bebek tedacisine başladım gonal f ve menapurla birlikte ayrıca letu veya femara adlı ilacıda verdi doktorum 4günlük acaba aranızda hiç kullanan varmı bu ilacı

canım tedavin hayırlı olsun Rabbim yardımcın olsun İnşallah merkezde denk gelip tanışırız bizde yeni başladık ama bizden kromozom tahlili istendi ailede düşük yapan çok da :KK30: sonuç 20 gün sonra çıkacakmış birde bana glifor ve folbiol başlattı ilk tüp bebekmi olacak senin benim ilk :KK16:

canım tedavin hayırlı olsun Rabbim yardımcın olsun İnşallah merkezde denk gelip tanışırız bizde yeni başladık ama bizden kromozom tahlili istendi ailede düşük yapan çok da :KK30: sonuç 20 gün sonra çıkacakmış birde bana glifor ve folbiol başlattı ilk tüp bebekmi olacak senin benim ilk :KK16:

seninde hayırluı olsun canım benim 2.olacak inş.birincisi acıbadem maslaktaydı ama olmadı şimdi sendemi aynı merkezdesin.

Canım ben Ankara genart ta başlıyorum sen hangisinde :)

Son düzenleme:
Kardeşim 5 haftalık oldu 3 adet yerleştirdiler sadece 1 i kaldı:KK49:umarım sağlıcakla doğar bebişimiz

Ankara GenArt tüp bebek merkezinde 2013 2014 de tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar yorumlarınıza çok ihtiyacım var tedavimize bu merkezde başlamak istiiyoruz yorumlarınız benim için çok değerli şimdiden teşekkürler:26::26::26:

Merhaba arkadaşlar...
Ben subat ayında genart ta tup bebek tedavısı gordum.sonuc pozıtıftı.fakat gebeliğimin 9.haftasında bebegımın kalbının durması sonucu kürtaj olmak zorunda kaldım.
Merkeze gelınce cok çok memnun kaldım.doktorum sertaç beydı.mukemmel bırı.aysun hnm ıcınde çok olumlu seyler duydum ama.
benım ilk tedavimdı.sorun sperm azlığıydı.

Merkez ,hemsıreler,ılgı alaka kusursuz.randevular cok duzenlı.hıc bekleme yada bı aksaklık yasamadım.olumsuz hıc bısey yazamam.tedavımdede keşke şu şöyle olsaydı dılebıleceğim aklıma takılan bı tane bısey yok.gönül rahatlığı ile tavsıye ederım.sertaç hocaya çok güveniyorum.2.tedavımıde kesınlıkle orda yaptırcam.
Hepinize bol şans arkadaşlar...rabbım emeklerinizi boşa çıkarmasın.
sorunuz olursa burdan yada özelden ıstediğiniz zaman sorabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar...
Ben subat ayında genart ta tup bebek tedavısı gordum.sonuc pozıtıftı.fakat gebeliğimin 9.haftasında bebegımın kalbının durması sonucu kürtaj olmak zorunda kaldım.
Merkeze gelınce cok çok memnun kaldım.doktorum sertaç beydı.mukemmel bırı.aysun hnm ıcınde çok olumlu seyler duydum ama.
benım ilk tedavimdı.sorun sperm azlığıydı.

Merkez ,hemsıreler,ılgı alaka kusursuz.randevular cok duzenlı.hıc bekleme yada bı aksaklık yasamadım.olumsuz hıc bısey yazamam.tedavımdede keşke şu şöyle olsaydı dılebıleceğim aklıma takılan bı tane bısey yok.gönül rahatlığı ile tavsıye ederım.sertaç hocaya çok güveniyorum.2.tedavımıde kesınlıkle orda yaptırcam.
Hepinize bol şans arkadaşlar...rabbım emeklerinizi boşa çıkarmasın.
sorunuz olursa burdan yada özelden ıstediğiniz zaman sorabilirsiniz.

Canım geçmiş olsun bir daha ki sefere Rabbim tamamına erdirsin çok sağol bi kat daha rahatladım aklımda soru işareti yoktu ama vesvese işte insan emin olmak istiyor birde benim endişem fiyat konusunda netlermi acaba sonradan o bu şu diyerek uzatma oluyormu acaba :26:

X