Gençliğim gitti. Senelerce oyalanmısım. Ne yapabilirim?

Bioenerji faydali diyorlar bunun icin bir arastirin.Bu sene de egzama ile ugrasiyorum ben de bagisiklik zayifladimi bunlar oluyor bence bagisikligi kuvvetlendirmek lazim acil tez elden sifa bulasin insallah canim benim
Canim amin insallah Allah yardimcimiz olsun hepimizin
.bioenerji evet inaniyorum da ise de yarıyor daha once yaptirmisligim da var belim fena olmus bacağım uyusmaya baslamisti nasil korktum uyusmadan korkarim ama bu fitik fibromiyalji icin denemedim bendede alerjik rinit oldu belkide bagisikliktan bak hic aklima gelmemisti

Merhaba hanımlar birgün bunu yazacağım aklıma gelir miydi vay beee ben cooook iyiyim:halay:

Salı günü kuru igne yaptırdım,konuyu carsamba açtım fenaydim dün yani cuma günü yataktan ağrısız kalktım :oha:
Sadece ayağımın altında hafif bir ağrı vardı benim ayak altımdaki ağrı T seklinde tabanin ortasi ve parmaklarin kökünün alt tarafi...
Dedim ki saka herhalde olamaz nasil boynum sırtım ağrımaz :halay::halay:

Dedim ayak ağrım cok hafif bu da gecmezse 1 seans daha kuru igne yaptırırım.

Vee bu sabah uyandım hic ağrım yok:halay::halay:
Havalar da buz gibi yani ayni devam :KK49:

Bu kuru igne işe yaradı galiba:halay::halay:

Darısı tum sifa bekleyenlere olsun insallah cok memnun kaldım bilseydim daha once yaptırırdım hala inanamiyorum suanda kahve iciyorum buyrun kızlar :kahve:
Merhaba, kuru iğneden kastınız akupunktur mu acaba yoksa başka bir şey mi? Bir de kime veya nereye yaptırdınız diye sorsam? Şimdiden teşekkürler, geçmiş olsun

Merhaba, kuru iğneden kastınız akupunktur mu acaba yoksa başka bir şey mi? Bir de kime veya nereye yaptırdınız diye sorsam? Şimdiden teşekkürler, geçmiş olsun
Selam. Hayır akupunktur degil,baska bu . Igneyi batiriyorlar 15 dak sonra çıkartıyorlar. Ismi kuru igneleme yöntemi internetten bakabilirsiniz.
Fizik tedavi uzmani yaptı.
Yaşadığınız sehirde vardır mutlaka yapan birileri süper bisey..

Screenshot_20190111-123954.png

Merhabalar arkadaslar. .
27 yaşındayım. 7 senedir fibromiyalji hastasıyım. 1 senedir de boyun fıtığı ve düzleşmesi sorunum var.
Yani tanı 1 sene önce siddetli kol agrimin olmasiyla doktora gitmemle konuldu.
8 sene antidepresan kullandim. Aklınıza ne gelirse hepsini kullandım diyebilirim. 3 yıldır kullanmiyorum.

2 gun önce doktora gittim. Cok kötü günler yaşıyorum .. ağrım hat safhada Emar,röntgen,kan testi hepsi yapıldı. Doktorla daha yüzyüze konusurken bogazimdaki nodülü farketti direkt nodül var mi diye sordu:oha:

Evet var dedim,elledi eliyle,bogaz ultrosunu da yapildi. Hipotiroid sabahlari dayak yemis gibi agri yaparmis ve fibromiyalji ile iliskiliymis.. internette de bir prof un boyle makalesine denk geldim.simdiye kadar kimse bana bunu söylemedi. Arastirma hastanesine kadar gittim seneler önce.

Dün kuru iğne yaptırdım. .bunu yaptıran var mı? Doktor bazi igneleri zor taktı o kadar sertmis ki boynum.. ve eve geldim arkam hep ağrıdı.
Fizyoterapiste yonlendirdi,medikal masaj ve plates onerdi.
Fizyoterapistle baya konustum osteopati yapiyor randevu verdi sorunun kaynagini bulacak bagirsakla alakali bile fitik olabiliyormus. Bir suru soru sordu zaten bana..

Bunu yaptıran var mi? Cok zor gunler geciriyorum. Allah rızası icin hem duaniza,hem önerilerinize ihtiyacim var. Senelerce süründüm ,doktor doktor gezdim cok dertliyim

Bu rahatsizliklari olanlar neler yaptiniz? Netice alir miyim?önerileriniz nelerdir?
Bu yöntemi merak edenlere foto da yükleyebilirim iğneleri..
:KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Güncelleme 10.sayfada hanımlar :)

allah cok acil şifalar versin. Ben 1 yıldır tedavi görüyorum hastalığın ne demek olduğunu biliyorum. 2 aydır daha iyiyim değerlerim düzeldi. Allah hepimizi beterinden korusun.

allah cok acil şifalar versin. Ben 1 yıldır tedavi görüyorum hastalığın ne demek olduğunu biliyorum. 2 aydır daha iyiyim değerlerim düzeldi. Allah hepimizi beterinden korusun.
Amin Allah razı olsun,size de tez zamanda sifalar versin
Neyiniz vardi acaba duzelmenize sevindim

kronik myeloid lösemi tedavisi gördüm. 2 aydır çok iyiyim. Hepsi geride kaldı. Sizin de öyle olacak. İnanınca Allaha şükürler olsun üstesinden gelinmeyecek dert yok
Büyük gecmis olsun. Harikasınız inanmak dua etmek ve cabalamak..
Hastalikta insanlar icin iyi günlerde
Ise yaradi bu kuru igne Allah beterinden saklasın

safsarisin, kaç seans ve hangi aralıklarla kuru iğne tedavisi gördün. ben hala kuru iğneye hala başlamadım :KK43:

safsarisin, kaç seans ve hangi aralıklarla kuru iğne tedavisi gördün. ben hala kuru iğneye hala başlamadım :KK43:
Sekerim 1 seans
8 senedir mucadele ediyorum bu hastalikla
1 seansta sonuc aldım saka gibi...
Basla .
30 dakika sürüyor
15 dakika da igneleri cikariyor
15 dakika havlu koyuyor icinde sicak su torbasi var bekle boyle diyor
Giyinip eve gidiyorsun
Sırtım ilk gun acıdı ustune yatamadim saga döndüm sola döndüm
2.gunde ay dedim noluyor bu ise yaramadi :KK43:
4. Gun ya da 5.gün baktim hiçbişey yooooook
20 gun oldu yapali nerdeyse ağrım yok
Maliyetide az zaten

Merhabalar arkadaslar. .
27 yaşındayım. 7 senedir fibromiyalji hastasıyım. 1 senedir de boyun fıtığı ve düzleşmesi sorunum var.
8 sene antidepresan kullandim. Aklınıza ne gelirse hepsini kullandım diyebilirim. 3 yıldır kullanmiyorum.

2 gun önce doktora gittim. Cok kötü günler yaşıyorum .. ağrım hat safhada Emar,röntgen,kan testi hepsi yapıldı. Doktorla daha yüzyüze konusurken bogazimdaki nodülü farketti direkt nodül var mi diye sordu:oha:

Evet var dedim,elledi eliyle,bogaz ultrosunu da yapildi. Hipotiroid sabahlari dayak yemis gibi agri yaparmis ve fibromiyalji ile iliskiliymis.. internette de bir prof un boyle makalesine denk geldim.simdiye kadar kimse bana bunu söylemedi. Arastirma hastanesine kadar gittim seneler önce.

Dün kuru iğne yaptırdım. .bunu yaptıran var mı? Doktor bazi igneleri zor taktı o kadar sertmis ki boynum.. ve eve geldim arkam hep ağrıdı.
Fizyoterapistle baya konustum osteopati yapiyor randevu verdi sorunun kaynagini bulacak bagirsakla alakali bile fitik olabiliyormus. Bir suru soru sordu zaten bana..

Bunu yaptıran var mi? Cok zor gunler geciriyorum. Allah rızası icin hem duaniza,hem önerilerinize ihtiyacim var. Senelerce süründüm ,doktor doktor gezdim cok dertliyim

Bu rahatsizliklari olanlar neler yaptiniz? Netice alir miyim?önerileriniz nelerdir?

Ozon
Merhabalar arkadaslar. .

o

Fibramiyalji garip bir hastalık. Ameliyatlık birşey yok ama ağrıdan iş göremez hale geliyorsun.
Bunun için sanırım en iyi yöntem pilates. Bir de düşünce gücü. Ayrıca Ozon tedavisi de denenebilir.
Son olarak tvye bir fizyoterapist çıkıyor. Adı Zafer Aksungur. Adam kasın sıkıştığı yere müdahale ediyor ve o ağrılar geçiyor. Ona gitmedim ama siz araştırın bence. Bir yerde strese bağlı kas sıkışması da olabilir.
Aletli pilates de boyun bel kaslarını güçlendirir.

Merhabalar arkadaslar. .

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

konunuzu takipteyim:KK43: aynı rahatsızlktan muzdarip olan biri olarak..

X