Gençliğim gitti. Senelerce oyalanmısım. Ne yapabilirim?

aynen bende diz eklemlerim muz eklemlerim kemiğimin acıdığını hissediyorum . biri hafifçe çarpsa bile sanki balyozla vurmuş giibi ağrıyor

mrb canım. hamililelikte zor oluyor mu? ben sırf bu yüzden hamileliği erteliyorum ya

safsarisin, kaç seans ve hangi aralıklarla kuru iğne tedavisi gördün. ben hala kuru iğneye hala başlamadım
Canim 1 seans 3 aydir cok mutluydum ve kis yani ocak subat marti süper gecirdim. Suan mevsim dönüyor beni yine yokluyor meret. Acaba bi seans dahami yaptirsam ama mevsim dönümü bu fıtığı azdiriyor

Cymbalta bu işin en iyi ilaclarindan birisi.
Cymbalta yeni nesil ve guzel bir.ilac. esimde dis gıcırdatma sorunu icinde recete etmisti doktor. Zamaninda bende.kullandim. hatta en son kullandigim ilac oydu. Ancak biraktim. 8 sene antidepresan icin cok iddaali bir zaman.

Tavsiye ederim ben bel ve bacaklarımda siyatikten yerimden kalkıp doğrulamıyordum şu an fizyoterapiste gidiyorum kuru iğne ultrason kupa masaj yöntemiyle 2.seansta bile rahatladığımı hissediyorum.Ağrılarımdan kurtulabileceğimi düşünmüyordum hiç çok şükür iyiye gidiyor durumum

Hipotiroid hastasiyim. 8 9 senedir ilac kullaniyorum. Bunun agri yaptığını ilk kez duydum. Bende nodul yok ama ondansa bilemem.

me
merhaba üstünden baya geçmiş ama şuan ne durumdasınız acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…