Gittin Hep çocuk Kaldim

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36

Naapmali Nasil Yapmali Aklindan çikaripp Atmak Için Onu Nasil Söndürmeli Yüreğinin Yanginini Nasil Gizlemeli Gözyaşlarini En Yakinindan Bile Nasil Yaşanir Hüzün Kendi Içinde Yapayalniz Ağlasam Ağlayamamki Hala çocuk Korkularim Var Benim Anne Anne Nerdesin Karanlik Soğuk Burasi Yoksun Sensizim Yine Hep Olduğum Gibi Anne Hani Sen öğretmiştin Ya Gideni Hep Beklemeyi Ben Hep Bekliyorum Anne Hani Demiştin Ya Giden Nasil Gittiyse Dönecek Hatta Yenileri Bile Gelecek Diye Anne Sen Gittin Dönmüyorsun Kaç Yil Nekadar Zaman Geçti Bilmiyorum Bildiğim Tek şey Ben Hala O Soğuk Ewde Bekliyorum Dönüşünü Gittiğin Yaşimda Ayni Elbiseyle Ayni Yerde Seni Uğurladiğim Yerde Bi Yandada şimdiki Halim Oda Bekliyor Birini Oda Henüz Gelmedi Ama Sen Demiştin Gidenler Gittikleri Gibi Dönerler Hatta Yeni Birileri Bile Gelir Diye Annem Sen Nezaman Döneceksin Bana Ne Zaman Görüceksin çocuk Kirginliğimi Sana Hasretimi Ne Zaman Görüceksin Gülücüklerimin Ardinda Sakli Gözyaşlarimi Hani Derdinya Sen Büyüksün Sus Sen Büyüksün Ağlama Sen Büyüksün Isteme Bende Ağlamadim Ya Büyüğüm Diye Istemedim Ya Sende Hiç Bişi Büyüğüm Ya Sustum Ya Büyüğüm Diye Annem Sen Istedin Diye Büyük Durmaya çaliştim Yaşimdan Daha Büyük Anne Nezaman Benide Kollarina Lip Sevip Okşiicaksin Anne Ben Hala çocuğum Ben Hala Küskünüm Sana Hiç Bilmesende Görmesende Annem Ben Seni çok Sewdim Noolursa Olsun Ve Hala Bekliyorum Beni Görmeni O Küçücük Kivircik Saçli Koca Gözlü Kapkara Kizi Görmeni Annem Keşke Gitmeseydin Benden Kokunu özlüyorum Biliyorum Göremiceksin Benim Ne çocuk Korkularimi Ne Gülüşlerimin Altindaki Göz Yaşlarimi Nede Beklentilerimi Ben Yoruldum Annem Seni Beklemekten Artik Dön Olmazmi Ve şimdi Senden Başka Birini Daha Bekliyorum Yüzünü Hiç Görmediğim Tipki Senin Yüzünü Hayal Meyal Hatirladiğim Gibi....şimdi Ben Yavrumu Bekliyorum Sabirla Ona Kavuşucağim Günü Biliyorum O Gelecek Senin Gelmeyeceğini Bildiğim Gibi Keşke Gitmeseydin Anne Beni Koyup Gitmeseydin Minicik Gözlerim Sana öfkeyle Bakti Görmedin Bi Süre Sonra Küüstü Yüreğim Sana Ve şimdi Hiç Büyüyemeyen Ben Sana Hep Koca Bi Kiz Gibi Görünmeye Gözüne Girmeye çalişan Ben Bebeğimi Bekliyorum Onun Geleceği Günü Ve O Geldiğinde Onunla Büyüyeceğim Ben Ama Sana Hep Küs çocuk Yüreğim Korkulardan Arinacak Ama Sana Hep Kirgin Göz Yaşlarim Dinecek Ama Bakişlarim Sana Hep Sitemli Anne Ben Senin Gibi Olmiicam Yaninda Olupta Aslinda Birakip Gitmicem Meleğimi Annem Dön Istersen Bak Düştüm Dizim çok Aciyo Hemde Kaniyo Anne Anne Seni Sewiyorumbirakip Gitsende Seni çoook Seviyorum Annem Sen özlemedinmi Ben çok özledim Seni Noolur Hadi Gel Belki Yeniden Başlariz Ha Olmazmi Annecim Seni özlüyorum Seni çok Seviyorum Annem Annem Bana Kizim Nazli Kizim Bitanem Demeni çok özledim Annem Dön Noolur Yemin Olsun Unuturum Gidişini Dön....belki Büyürümde Ha Annem Dönsene Dön Nolur....

çok güzel ya bende annemi bekliyorum bu aralar çok kötü oldum:KK43: paylaşımın için kocaman teşekkürler şeker pembe

nedemek benim annem yanımda ama biz biraz uzak kaldık birbirimize aramıza bi mesafe koydu o önce sonrada zamanla ben ben şuanda onun sadece bana eskiden çooook eskiden olduğu gibi dawranmasını bekliyorum ama sanırım biraz zor olucak bu çoook uzun zaman oldu çünkü biz kopalı neyse dilerim senin bekleyişinde benimki gibi diildir ama haz veren başka bi bekleyiş bi bebeğim olsun istiyorum ama ben ondan hiç kopmiicam biz kopuk olmiiicaz nese beğendiğine sevindim çünkü öyle hazır bi yazı diil parmaklaraım kılavyede dolaşmaya başladı ve bu çıktı ben daha okumadım bile

X