Güneş Kremleri Gne kremi hergn yz iin kullanlrsa sorun olur mu ?

Güneş kremleri, bronzlaşma
arkadaşlar bide yüzünüze bildiğimiz nivea kremi uygulayın bir müddet sonra yavaş,yavaş bronzlaşıyor.....

hava kapalı olsa bile yuze , boyuna ve kollara mutlaka surulmelıdır . bunu bır cok dermatologdan duydum :) acıkcası ben de dısarı cıkarken mutlaka kullanırım..

slm kıslar benım cıldım kuru we hassas guzellık uzmanı bı arkadasım nemlendırıcı yerıne gunes kremı kullanmamı soledı bılgınıze:enbuyukkk:

Cilt tipi yağlı olanlar sprey güneş koruyucularından kullanırlarsa daha iyi olur, diğer türlü bir süre sonra cilt iyice yağlanmaya ve parlamaya başlıyor...

merhbalar.arkdaslar ddf organik günes koruyucusunu kulanıyordum çok çok memnundum super bişeydi ama bu yıl urun piyasaya çıkmadı ben 5 aylık hamileyim ve cildim çok asırı hasas her günesten kruyucuyu kullanmıyorum yazında dısarı çıkamıyorum yüzumde asırı bir lekelenme oluyor ne olur yagsız ve hamilelerin kullanabilecegi bildginiz bir marka varsa cevap yazın arkadaslar..daha önce avon kulandım rock be sebamed kullandım cildime kesinlikle iyi gwelmedi

slm arkdaslar..yagsız organik ve hasas ciltlere iyi gelen hamilelrinde kullanabilecegi bir günes koruyucu krem istiyorum ama hangi markayı kulanacagımımı bilmiyorum...daha önce ddf organik yagsız ver rengli günesten koruyucusunu kullanıyordum..çook memnundum hamileler için ve çocuklar için uygun bir günesten koruyucuydu
.ama buyıl piyasaya çıkmadı..gerçekten super bir günesten koruyucuydu....arkdaslar ne olur cildim de çok lekelenme oluyor yardım edşin ve bldiginiziiyi bir günesten koruyucu varsa yzın ama cildim çok hasas dha önce bir çok marka kullandım bos o yzden çok iiyi bir günesten koruyucu yagsız ve hasas ciltler için istiyorum..

X