Göçmenler (Yugoslav,Bulgar,Arnavut...) ?

arnavut olan var mı ??? bilgi almak istiyorumm :) kosova dan gelen ?

Son düzenleme:
Babam eski yugoslavya bugünkü kosova priştine göçmeni yani arnavut annem bosna hersek göçmeni yani boşnak..........tamamen melezim :):KK9:

Anne tarafım kızanlık
Baba tarafım Rusçuk benimde, iyi ki de göçmenim gurur duyuyorum :)

annem de babam da boşnak.
annem 10, babam ise 7 yaşında Türkiye'ye gelmişler.
babamın nüfusta manastır(bitola) makedonya yazar gelmek kolay olsun diye.

hala bir sürü akrabam orada. sık sık gelirler, bizimkiler gider.
ben daha gidemedim ama en kısa zamanda gidicem inşallah:))))

Hem anne hem baba tarafından Selanik göçmeniyiz.

Annemin babanesi de tatardı kadın 105 yaşında öldü gözleri çekik minyon bir kadındı şimdiki türklere hiç benzemiyordu,

ilk görüşte tatar olduğu hemen anlaşılıyordu.

Anne tarafım bulgaristan ruscuk. Annemin rahmetli babası yani dedem deliormanlıymış. Baba tarafı tekirdağ. Ama kök selanik

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

forumun adına sinir oldum açıkçası bulgar yazmışlar... biz bulgar değiliz sadece kanıyla canıyla savaşmaya gitmiş dedelerimiz sonradan dönememiş ve bir süreliğine o topraklarda yaşamışız diye bulgar olmuyoruz.... bulgaristan göçmeniyizbiz...... ve göçmen olduğum için çok mutluyum....
benimde gözüme çarptı.. yalnışlık olmuştur diye düşünüyorum.

A burada böyle bir topik varmış 😍
Merabalar, benim de annemler Yugoslavya Novi Pazarlı. Baba tarafım da Bulgaristan Türkü.
Merhabalar ben de Bulgaristan göçmeniyim. Dobriç(Tolbuhin) Tervel'de doğdum, 1996da Eskişehir'e geldik. Şimdi Lüleburgazda yaşıyorum.
Ya biz de burgazdayiz, ben artık değilim tabi de, siz neresinde yaşıyorsunuz 😍

A burada böyle bir topik varmış 😍
Merabalar, benim de annemler Yugoslavya Novi Pazarlı. Baba tarafım da Bulgaristan Türkü.

Ya biz de burgazdayiz, ben artık değilim tabi de, siz neresinde yaşıyorsunuz 😍
Yaman'ın orada yaşıyoruz. Siz neredesiniz şimdi? Gördüğüm kadarıyla sizin de küçük bir bebeğiniz var tanışma imkanı olursa çok memnun olurum 🤗

Yaman'ın orada yaşıyoruz. Siz neredesiniz şimdi? Gördüğüm kadarıyla sizin de küçük bir bebeğiniz var tanışma imkanı olursa çok memnun olurum 🤗
Ben şimdi İstanbul'dayım. Ama ailem orada hala onlar da istasyon caddesi üzerinde oturuyor. Allah bağışlasın bebeğinizi 🥰 ben de çok memnun olurum, belki denk geliriz 🥰

X