Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü pompa?

çocuk emzirme döneminden sonra gögüslerim hem küçüldü(75) hem sarktı hap veya başka bir yöntemi deneyip memnun olanınız varsa lütfen cevap yazsın...vereliniortakvereliniortak kızlar yardımınıza ihtiyacım varsenağlamasenağlamasenağlama

kılıçbalığı canımmm sendeki büyüme harika valla maşallah. tatlım ya senin masaj kemerine başlamadan önceki göğüs dokun ne kadardı? olan göğsü büyütür belki ama çok küçük (hatta yok gibi) olan göğüslerde işe yarar mı ki? ben de aldım masaj kemeri. keşke keşke keşkee. hani var diyecek kadar olsa yetecek bana. bi de süt pompası aldım ben. göğüs ucundan ve çevrelerinden de pompa yapıyorum yoksa çok küçük bi alanı içine alıyo sadece göğüs ucundan. hadi hayırlısı. inşallah inşallah!!!

Göğüs büyütücü pompa sadece erotik shoplarda satıldığı için cesaret edip gidemiyorum
Yurt dışındaki sitelerdede satan yerler var yurt dışından istettiğimiz zaman gümrükten geçebiliyor mu yani açıp bakıyorlar mı?

internetten de sipariş verebilirsiniz satılıyor,ben aldım evdekilere de sırtım belim ağrıyo da ondan dedim :KK70: bakalım gelicek inşallah biz 12,90 tlye aldık.:KK34:

hangi siteden aldın acaba çünkü benim gördüğüm hep çok pahalı yurt dışındaki bile 40 liraya denk geliyor.

Bu pompa işine güvenmedim...kızlar masaj kemerini deneyin gerçekten etkisi oluyor...

canm merhaba sen baya bişiler denedmiştin sanırım bazı konularda takip etmiştim su anki durumun nedir göğüs ölçün neydi ne oldu acabaa:)

kızlar bu göğüs büyütücü pompalarla ilgili bi makale var PubMed de dün tesadüfen okudum, vakumlama sayesinde 10 haftalık 2-3 saatlik çalışma sonucunda 5 cm büyüme elde edilmiş, 4 cm lik kalıcılık olmuş. bilgilerinize:KK34:

eskiden annemler soğuk algınlığına yakalandığımızda sırtımıza bardak kapatırlardı.bir pamuğa kolonya döküp yakardı bardağıda yanan pamuğun üstüne getirip çıkan gazı bardağın içine doldurur sırtımıza kapatırdı o bardak eti vakum yaparak bardağın içine çekerdi, acaba göğüstede işe yararmı :))

ya bilmiyorum ama eğer kuvvetli bi şekilde pompalıyosa ben göğüsleri
sarkıtır diye düşünüyorum içi boş bi deri parçası gibi olucak diye düşünüyorum...yine de bilemem tabi...kullanmadım

hayır canım bende onu çok araştırdım bende alıcam çünkü göğüsleri sarkıtmıyor çünkü bomba sayensinde göğüs yukarı çekildiği için yeni dokular oluşuyor düzgün bir şekilde yuvarlak olarak göğüsler gelişiyor ama tam sonuç alabilmek için 3 ay boyunca sabah ve akşam 15 er dakika olmak üzere kullanım şart bende 2-3 hafta sonra kesin almayı düşünüyorum sonuçları yazarım

arkadaşlar göğüs büyütücü pompayı kullanmış biri olarak söylüyorum ki hayatımda yaptığım pişmanlıklardan biri oldu bu:KK43: sakın alıp da kullanmayı düşünmeyin memeleri büyütmüyor ama meme uclarını yani areola denen yuvarlak kısmı büyütüyor, zaten vakum ordan çekiyor memeyi..şimdi bu derdim de çıktı kaş yaparken göz çıkardım, ne güzel küçük meme uclarım vardı şimdi küçük memeler büyük meme uclarım oldu:KK43:

X