Göğüslerimm://

romeom

Mutlu günler yakın
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2011
792
217
Benim de bu ara derdim goguslerim oldu.goguslerim hic birlesik degil cok ayriklar:KK43: ya bu durum morelimi cok bozuyo ayri olduklari icin de daha kucuk duruyolar,karsidan bakinca hic yokmus gibi duruyolar.ama yandan bakinca oyle degil.gecen gun forumda gezerken gordum biri sutyen askilarini carpraz takin oyle daha dik daha iri ve birbirine degiyormus.denedim bende gercekten dolgun gosterdi ama yine de birlesmediler:KK43:( bir de goguslerimi buyutmek istiyorum onun icin ne yapabilirim

Son düzenleme:
Benim de bu ara derdim goguslerim oldu.goguslerim hic birlesik degil cok ayriklar:KK43:( okulda falan arkadaslarim baslarini koyunca bom bos orasi.arkadaslarim egildiginde falan ister istemez gozum kayiyo,benden kucuk gogusleri olanlarin ki birlesik benimkinin arasindan tren gecer :KK70: ya bu durum morelimi cok bozuyo ayri olduklari icin de daha kucuk duruyolar,karsidan bakinca hic yokmus gibi duruyolar.ama yandan bakinca oyle degil tabi.gecen gun forumda gezerken gordum biri sutyen askilarini carpraz takin oyle daha dik daha iri ve birbirine degiyormus.denedim bende gercekten dolgun gosterdi ama yine de birlesmediler:KK43:( bir de goguslerimi buyutmek istiyorum onun icin ne yapabilirim

evlen ellenince büyür :KK51:

okulda memüşlerinin arasına erkedeşlerin başınımı koyuyo...
benmi yanlış anladım :KK14:
bide üstüne bomboşlar :KK51:

Evlenmeme daha var.kendim ellesem olur mu ki :KK70:d

tabi olur niye olmasın günde 3 kez yemeklerden yarım saat sonra (kan dolaşımı daha hızlı olur) 40 45 dk masaj yapacaksın. büyük elli birinin yapması daha makul olur tabi. ama bunun en iyisi nikahlı kocanın yapmasıdır... eh o zaman meleklerde yardım eder. sevap çünkü eşlerin öpüşüp koklaşması....

okulda memüşlerinin arasına erkedeşlerin başınımı koyuyo...
benmi yanlış anladım :KK14:
bide üstüne bomboşlar :KK51:

Sana KK'ya ara verme gel dediğimde işte bunlardan bahsediyordum :KK52:
Öldüm ya... :KK30:
Göğüs arasına kafanız girse nolur, girmese nolur... Ayrıca sütyen denen bişey var. En kötü ihtimalle içi dolgulu olup birleştiren sütyenlerden takarsınız.
Olur biter... :21:

Benim de bu ara derdim goguslerim oldu.goguslerim hic birlesik degil cok ayriklar:KK43:( okulda falan arkadaslarim baslarini koyunca bom bos orasi.arkadaslarim egildiginde falan ister istemez gozum kayiyo,benden kucuk gogusleri olanlarin ki birlesik benimkinin arasindan tren gecer :KK70: ya bu durum morelimi cok bozuyo ayri olduklari icin de daha kucuk duruyolar,karsidan bakinca hic yokmus gibi duruyolar.ama yandan bakinca oyle degil tabi.gecen gun forumda gezerken gordum biri sutyen askilarini carpraz takin oyle daha dik daha iri ve birbirine degiyormus.denedim bende gercekten dolgun gosterdi ama yine de birlesmediler:KK43:( bir de goguslerimi buyutmek istiyorum onun icin ne yapabilirim

benım de oyle sütyen marks spencerdan alıyorm ve bırlıesık desteklı kullanıyorm bırlesık oluyor :))))))

turk kızları nıye böyle meme delisi..

aç bak yabancı sıska mankenlere,tahta gıbı gezıyolar..

bırlesık olsa bu sefer pişik oluyor dıye dertlenırsın

Sana KK'ya ara verme gel dediğimde işte bunlardan bahsediyordum :KK52:
Öldüm ya... :KK30:
Göğüs arasına kafanız girse nolur, girmese nolur... Ayrıca sütyen denen bişey var. En kötü ihtimalle içi dolgulu olup birleştiren sütyenlerden takarsınız.
Olur biter... :21:

özlemişim. işlerimde yok full onlineyim

birleşik olunca nolcak ben onu hala idrak edemedim :KK14:

Çok engin bilgilere sahip oluyorum zannımca şu an :26::KK53:

Kimseyi yatırma öyle oraya :KK70:

Destekli sütyen takarsan biraz yakınlaşır :KK70:

Ahahahahah cok guldum :KK70: arkadasimin basini koyma konusu yanlis anlasildi sanirim :KK70: ben kiz meslek lisesine gidiyorum hepsi kiz yani :KK70: bir de bos derslerde falan hep birbirimizin omuzlarina falan basimizi koyar yatariz.niye bu kadar abes kacti anlamadim

Göğüsün kaç beden..benimkide ayrik.çok kucukler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X