Görüştüğüm çocuk beni beğenmedi ama evlenmek istedi ?

Böyle saçma muhabbetlere gerek varmıydı gerçekten. Kendine bunu neden yaptırdın ? Sana güzel değilsin vs beğenmedim dediği anda zaten bu hanzonun teki kurban ol bana diyip sen engellemeliydin baştan. Üzgünüm ama bunu kendine sen yaptırdın

Egosu tavan biriymiş, sizden o ilgilyi alamamış, iyi de olmuş:) hissettikleriniz çok normal bu arada, yaşla alakası olduğunu da düşünmüyorum, ayrılınca kadınların saç kestirmesi diye bir fenomen var:) hepimiz ayrılık sonrası daha güzel olma ihtiyacı duyuyoruzdur muhtemelen, bende böyle oluyor yani. Yaptırdım da, mesela en son travmamdan sonra dudak dolgusu yaptırdım:) hiç de pişman değilim. Daha güzel daha iyi hissedecekseniz neden olmasın ki

Aynı cümleleri kendisine kurdum nerdeyse.Ama kendisi bana bilerek öyle davrandığını gerçekte kişiliğini göstermediğini ona bir fırsat vermem gerektiğini söylemişti
Kaç yaşında adam çocuk gibi ben eziyet edeyim de bakalım nasıl tepki verecek diye denemeye çalışıyorsa egoistin önde gidenidir zaten boşverin. kimse onun gerçek kişiliğini görmek için kırk takla atmak zorunda değil. görüşmek bunun içindir, iki taraf da en açık haliyle tanışmaya çalışır. sanki evliliğe muhtaç olan sizsiniz de o da lütfedip gerçek kişiliğini gösterince siz ayılıp bayılacaksınız hemen. haspam. sinirlendim bak:)

Başlıkla konu alakasız adam evlenmek istememişki

Sosyal bilimciler böyle olurmuş biz sayısalcılar olaylara net açılardan bakarmışız onlarda her şeyi bütünüyle değerlendirip gözlemler yapıp sonuca ulaşılarmış falan filan inanmadımda inanmak istedim diyeyim

Neden konuşmaya devam ettim.Beni beğenmedin bu da çok zoruma gitti çünkü ben seninle olmak istiyordum gibi bir imaj yaratmak istemedim üstüne üstlük bu hiç umrumda değilmiş gibi davranmak kendininde başkalarını eleştirmeden önce kusurlarına bakması gerektiğini göstermek istedim çünkü ister istemez ne kadar olgun düşünmeye çalışırsam çalışayım o benim özgüvenimi zedeledi. Zaten adam genel olarak türk kadınlarını beğenmeyip sürekli ingiliz kadınlarına övgüler yağdıran bir tip şu filmlerdeki kötü eekeği dizgine getireceğini sanan kadın moduna geçmiş olabilirim bilmiyorum gerçekten arkadaşlar.Birde benim eski nişanlım en çok yanaklarımı severdi yani onada ayrı üzüldüm heralde Toplu yıkım ya

Bu adamla yol yurunmezdi zaten. Bir arkadaşimi gorucu usuluyla biriyle taniş etdiler. Ilk görüşde kiza dediki evde gelin kaynana kavgasi olursa taraf tutan diyilim. Doner sirtimi uyurum. Sonra demişdiki biz boşanirsak hirpalamam saygi duyarim. Düşünsene evlenmek niyetiyle biriyle buluşuyorsun ve onun dediği laflar da bunlar. Gerçekden konuşmasini bilmeyen insandan uzak duracaksin bu hayatta. Kadiniz ilgi isteriz çirkin olduğumuz bakimsiz olduğumuz zaman bizi guzel sozle hoş etmesini isteriz. Bu adam şimdi boyleyse yarin hastalandiginda neler der düşünemiyorum yani. Evet insanin içinde kaliyor. Yani kendine baksin once dimi? Ama muhattap olunacak biri değil ya. Uğraşma sal gitsin onu

Birbirinizi beğenmeden evlenmek mi? Sürekli sizin degismenizi isteyecek buna katlanabilcek misin?

Birbirinizi beğenmeden evlenmek mi? Sürekli sizin degismenizi isteyecek buna katlanabilcek misin?
Katlanamazdım.Benim için fiziksel görüntü çok önemli değil ne yaparsak yapalım sonunda yaşlanacağız sadece onunda canını acıtmak istedim çokta rahatsız oldu zaten.Biliyorum büyük bir beladan kurtuldum ama ister istemez aklıma geldikçe Üzülüyorum

Birinin seni güzel bulması , herkes tarafından çok güzel bulunduğun anlamına gelmediği gibi yine birinin seni çirkin bulması da herkesin seni cirkin bulması demek değildir.
Guzellik göreceli ve çok değişken bir kavram.
Seni begenenlerle devam ke canım :)

uzuldum.. muhtemelen kimse olmazsa sizinle olacakti ama ona gore daha iyi bi aday bulmus size aciklama yapmaktan korktugu icin engellemis. bosverin onu tipi degilseniz de baskasinin tipisinizdir.. hem boyu da kisaymis iyi olmus

nişanlanmıştır bileee.
ondan engelledi.
adam evlenecekti herhangi biriyle belli, sen kanki muhabbeti yapmışsın adam da başka bir helal sut emmiş kız bulmuş kendine. diğer helal sut emmiş kızı engellemiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…