Göz Çevresi Bakımı Göz altı kremi kullanlar ve memnun kalanlar, kim hangi markayı kullandı

Bende DERMALOGİCA da karar kıldım uzun araştırmalarım ve kullanan akrabamda işe yaradığını görünce nışantaşında bir eczaneye sordum fiyatı 226tl idi eşim bı gün Kıbrıs'a gitti ona sipariş ettim inşallah daha ucuza alır...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

EVET TEK GECERİ..BIRAKTIM TEKRAR GERİ GELDİ KIRIŞIKLAR..

Ben Roc kullaniyorum kirmizi olani. Mağaza % 50 indirime girmisti denemek icin aldim. İnanılmaz memnunum. Koyu halkalarim ve şişlik azaldi , kirisikligim azaldi.. kesinlikle bana iyi geldi.

Hint yağının kırışıklara iyi geldiğini ve göz altına uygulanabildiğini okumuştum.Bende gözaltı kremi araştırıyorum.Diadermine ürünleride iyi olabilir.

khiels kulllanıyorum, cok memnunum.arada bir at kestanesi yağı ondanda memnunum ama benimki genç cilt zaten yani öyle aman aman çizgiler kırışıklıklar yok

merhaba,
Göz çevrem çok hassas ve kozmetik ürünler kullanamıyorum. Cildiye bana BioFace Q10 önermişti oda çok pahalı..Bi süre kullandım fakat sanki bir faydası yokmuş gibi...
Alerjik cilt için ne önerirsiniz ??

Akşamları 11 ile 3 arasında uyumayıp, gün içerisinde minimum 2 litre su içmeyenlerde bu duruma rastlamak daha olasıymış sanırım.
Kendim de bu gruptan olarak, hayatımı düzene sokarak baş etmek istiyorum.

Şu da bir gerçek ki, göz altı öyle bir şey ki; ne yaparsanız yapın mor ve şiş olduğunda düzgün gözükme olasılığınız olmuyor. Sürekli yorgun ve hasta muamelesi görmek gerçekten can sıkıcı.

Şuan Alverde'nin göz kremini kullanıyorum. Genç olduğum için ihtiyacım sadece gereken nemi vermek, onu da sağlıyor. Bundan sonra Kiehl's avokadolu göz kremini deneyeceğim, çok methediliyor.

image.jpg

Bu üçünü kullanıyorum ama orogoldun kokusunu çok seviyorum.
Arada organik hindistan cevizi yağı da sürüyorum, tüm yüzüme.

bende zamanında morluklarım çok yoğun iken lohusalıkta özellikle dipe vurmuştu ve yüksek oranda bitkisel olan sadece eczanelerde ve nette satılan plante system gözaltı jelini kullanmıştım ve çook iyi gelmişti hala morluk nedir bilmem ki şuan onu kullanmıyorum yoğunluk yok çünkü ...fiatı 45 tl idi.. ama değer..kullanalı 3 yıl oldu o ürünü ve morlukları unuttum..bu konuyu çok uzun zaman önce paylaşmışsısınz ama bu ürünü nereden temin ediyorsunuz ve hala kullanıyormusun ?cevap verirseniz çok sevinirim

EVET TEK GECERİ..BIRAKTIM TEKRAR GERİ GELDİ KIRIŞIKLAR..

ben de bu kremin cok övgülerini duydum. internetde daha ucuz eczanede satılana gore ama yine de cok pahalı. yurt dısındada (avrupa) ben sordum asagı yukarı aynı fıyat ama soyle bir hendikap var yurt dısında nakit alıyorsun turkıyede taksitleyebiliyorsun.

vichy idealina serisinin göz kremine iyi diyorlar kullanan var mı arkadaşlar 28 yaşındayım başlamak için geç bile kaldığımı düşünüyorum :/

ben de bu kremin cok övgülerini duydum. internetde daha ucuz eczanede satılana gore ama yine de cok pahalı. yurt dısındada (avrupa) ben sordum asagı yukarı aynı fıyat ama soyle bir hendikap var yurt dısında nakit alıyorsun turkıyede taksitleyebiliyorsun.
hangi kremdi bu?

merhaba kızlar, bu konuyu göz altı morluklarından muzdarip biri olarak ben açmıştım biliyorsunuz.. ne kullandıysam ne kadar kremlere para verdiysem geçmedi..şu ara kafama doğal şeyleri taktım...hafta 1-2 kere ozon yağı sürüyorum tüm yüzüme ve gözaltıma, ayrıca aklıma şöyle birşey hazırlamak geldi; 1 haftadır onu kullandım..2 tane patatesi rondoda su gibi olana kadar ezdim ve buz kalıplarına koyup buzluğa attım.. hergün çıkarıp göz altlarımda 20dk beklettim..bu hafta da şunu denemeye karar verdim buzluktakiler bitti; 2 patates artı maydonuzu da attım bu sefer rondoya ve bunları öğütüp buz kalıplarına doldurdum..bu hafta da bunu yapıcam.bunu beklettikten sonra da üzerine shesido lucent göz altı kremimi sürüyorum...taktım ben bu morluklara..bir fark olup olmadığını anlayamadım henüz..yani denemek isteyen olursa sizinle de paylaşmak istedim..patates iyi gelir diye duydum ama hergün hergün patates soymaya üşendiğim için buzluğa atayım dedim..deneyip fayda gören olursa benimle de paylaşın lütfen , ben bunu uygulamaya devam edeceğim..göz altları çok önemli neticede insanı genç ve güzel gösteren en önemli yerimiz bana kalırsa..

Konuyu güncelleyelim kızlar. Göz altı için krem önerileriniz neler?

vichy iyi diyorlar ama kararsız kaladım yaş 28 ne alsam bilemedim

X