Günde tek öğün diyeti ( omad )

merhaba kizlar bende 4 gündür tek ögün besleniyorum tesadüfen omad diyetini gördüm..76 ile basladim suan 73.9 um fakat yemekten sonra tartildim ne kadar farkeder bilemiyorum. ayni zamanda gün icinde ya leslie yapiyorum ya da yürüyüse cikiyorum. bugün saat 5te yedim tek ögün olsa da yine yediklerime dikkat etmeye calisiyorum
Çok iyi ilerlemişsin tebrik ederim. Darısı bana😊

Söylemeyi unuttum. Not defteri aldim dun kirtasiyeden. Gunluk tutuyorum kilo+yemek. Cok yarari oluyor kizlar. 3 lira pahali birsey değil yani

Eklentiler

• 20210112_225724_mfnr.jpg
    20210112_225724_mfnr.jpg
    109,4 KB · Görüntüleme: 87
Söylemeyi unuttum. Not defteri aldim dun kirtasiyeden. Gunluk tutuyorum kilo+yemek. Cok yarari oluyor kizlar. 3 lira pahali birsey değil yani
mantikli. en azindan insan takip edebilir.ben acliktan unuttum 4 gundur ne yedigimi:KK70: bu arada yemek olarak ne yiyorsun veya porsiyonun nasil oluyor. kendim icin fazla mi yiyorum diye düsünüyorum

mantikli. en azindan insan takip edebilir.ben acliktan unuttum 4 gundur ne yedigimi:KK70: bu arada yemek olarak ne yiyorsun veya porsiyonun nasil oluyor. kendim icin fazla mi yiyorum diye düsünüyorum
Tabi. Porsiyon kilit nokta bence. O yuzden ben ne yedigime degil ne kadar yedigime dikkat ediyorum.
Mesela ekmek 2 dilim, peynir 2 dilim, yumurta mutlaka haşlanmış, 1 adet armut yerim her sabah portakal pek sevmem çünkü, zeytin maksimum 10, bir de pastirma ya da sucuk 6 dilim ya da yoğurt o da 1 kase.

Pekala ben meyvesuyundan vazgeçtim ozaman ama akşam sekizden önce akşam yemeği yemeyi düşünüyorum gündüzü birsekilde halledicem bakalım 😄😄😄

Pekala ben meyvesuyundan vazgeçtim ozaman ama akşam sekizden önce akşam yemeği yemeyi düşünüyorum gündüzü birsekilde halledicem bakalım 😄😄😄
Sana kalmış canım. Ben sadece şöyle deyim bir kadini mutlu edersem hele yardımım dokunursa cok mutlu olan biriyim. Yapım böyle. Kadın kutsaldır bence. Bu konuyu açmamın tek sebebi de birilerine faydam olsun mutlu ediyim diyeydi.
Kisinin en iyi doktoru kendisidir.
Bana iyi gelen sana kötü gelebilir. O yuzden ben sana illaki şunları yap demem.
Sadece bilgi ve tecrübemi paylaşırım.
Gerisi sana kalmış canım 😊😊
Benim tavsiyem dişini sık öğleden sonra ac kal, ilk 2 günü atlattin mi zaten daha kolay geliyor alisiyorsun.

Tabi. Porsiyon kilit nokta bence. O yuzden ben ne yedigime degil ne kadar yedigime dikkat ediyorum.
Mesela ekmek 2 dilim, peynir 2 dilim, yumurta mutlaka haşlanmış, 1 adet armut yerim her sabah portakal pek sevmem çünkü, zeytin maksimum 10, bir de pastirma ya da sucuk 6 dilim ya da yoğurt o da 1 kase.
ben 5 te yiyorum genelde aksam yemegi oluyor.bugün mesela 4kepce mercimek corbasi 3yemek kasigi susuz nohut yemegi az birsey lahana salatasi yedim. corbayi kacirmisim biraz degil mi:/ ama ekmek makarna pilav tamamen cikardim anca kizim veya esim yanimda yiyorsa 1 kasik atiyorum agzima:KK70:

ben 5 te yiyorum genelde aksam yemegi oluyor.bugün mesela 4kepce mercimek corbasi 3yemek kasigi susuz nohut yemegi az birsey lahana salatasi yedim. corbayi kacirmisim biraz degil mi:/ ama ekmek makarna pilav tamamen cikardim anca kizim veya esim yanimda yiyorsa 1 kasik atiyorum agzima:KK70:
Icin rahat olsun porsiyonların gayet normal. Neyse 1 kaşık 1 tabaktan iyidir ama 2.kaşık yok bak😁

X