Günde tek öğün diyeti ( omad )

yaşadığımız herşeyde bi hayır vardır ben buna sonuna kadar inanıyorum o yüzden geçmişi bırakıp önümüze bakalım :KK60:

sana şu kadarını söyleyeyim çarşamba günü 20 dk leslie 5 dk zumba yaptım boynumdan aşağı sular damlıyordu resmen
dün sadece leslie yaptım azıcık vücudum ısındı o kadar
yani sadece 5 dklık zumba bile inanılmaz etkili bence
Evet bende zaten o yüzden zumbanın çok etkili olduğunu düşünüyorum.. Hemde biz eşimle her akşam olmasa da çoğu zaman tam 30 veya 40 dk zumba yapıyoruz😂😂

Acayip terliyoruz saçlarımız ıslanıyor o derece yani..tabi bi de yaz sıcağının da etkisi var ama sonuçta hareket ediyoruz.. Eşimle anlaştık ben bırakacağım zaman o beni oturtmuyor o bırakacağı zaman ben onu 😂 eğlenceli de oluyor açıkçası.. İlk kim pes ederse kahveleri o yapıyor 😂😂🤭🤭

Evet bende zaten o yüzden zumbanın çok etkili olduğunu düşünüyorum.. Hemde biz eşimle her akşam olmasa da çoğu zaman tam 30 veya 40 dk zumba yapıyoruz😂😂

Acayip terliyoruz saçlarımız ıslanıyor o derece yani..tabi bi de yaz sıcağının da etkisi var ama sonuçta hareket ediyoruz.. Eşimle anlaştık ben bırakacağım zaman o beni oturtmuyor o bırakacağı zaman ben onu 😂 eğlenceli de oluyor açıkçası.. İlk kim pes ederse kahveleri o yapıyor 😂😂🤭🤭
ayyy şahanesiniz karı-koca :KK49: :KK49:
30-40 dk yapıyorsan çok kısa sürede verirsin kilolarını hiç endişe etme :KK66:

ayyy şahanesiniz karı-koca :KK49: :KK49:
30-40 dk yapıyorsan çok kısa sürede verirsin kilolarını hiç endişe etme :KK66:
Ayyy inşallah.. O değil de eşimde yemek konusunda bir kısıtlama yapmadığı halde 3 kilo verdi.. Bunu zumbaya bağlıyoruz😂bi de sürekli su içiyoruz tabi.. İçtiğimiz suyu da ter olarak atıyoruz.. Ama ne halimiz kalıyor ne de enerjimiz 😂😂

Sizin de fazla kilonuz mu var?? Sağlıklı olmak adına mı birşeyler yapıyorsunuz?? Ya da gayet fitsiniz ve sadece kilonuzu mu koruyorsunuz? Sadece ben sorduğum için mi ilgilendiniz 🙈

Ayyy inşallah.. O değil de eşimde yemek konusunda bir kısıtlama yapmadığı halde 3 kilo verdi.. Bunu zumbaya bağlıyoruz😂bi de sürekli su içiyoruz tabi.. İçtiğimiz suyu da ter olarak atıyoruz.. Ama ne halimiz kalıyor ne de enerjimiz 😂😂

Sizin de fazla kilonuz mu var?? Sağlıklı olmak adına mı birşeyler yapıyorsunuz?? Ya da gayet fitsiniz ve sadece kilonuzu mu koruyorsunuz? Sadece ben sorduğum için mi ilgilendiniz 🙈
ben 72 kilodan 57 kiloya düştüm çoğunlukla tek öğün beslenerek ama son bikaç haftadır dikkat etmediğim için 61-62 civarıyım şu an
biraz bu aldıklarımı geri verebilmek ve kiloma kilo katmamak adına birşeyler yapmaya çalışıyorum
ama daha çok soruna yanıt verebilmek istedim :)
çünkü ben epey bir araştırma yaptım bu şekilde beslenmeyle alakalı ve epey de tecrübem var aslında o yüzden sen de faydalan istedim :)

ben 72 kilodan 57 kiloya düştüm çoğunlukla tek öğün beslenerek ama son bikaç haftadır dikkat etmediğim için 61-62 civarıyım şu an
biraz bu aldıklarımı geri verebilmek ve kiloma kilo katmamak adına birşeyler yapmaya çalışıyorum
ama daha çok soruna yanıt verebilmek istedim :)
çünkü ben epey bir araştırma yaptım bu şekilde beslenmeyle alakalı ve epey de tecrübem var aslında o yüzden sen de faydalan istedim :)
Çok teşekkür ederim canım.. 72 kilodan 57 kiloya düşmüşsün gerçekten çok azimlisin.. ☺️

Şubatta 65.8 ile bu diyeti yapmıştım. Kısa zamanda 63’lere indim, sonra geri almadım. 2 gün önce yani 13 temmuzda 62.6 ile başladım, bir günde bile vücut toparlıyor gibi hissettiriyor. 14’ü 61.8.
İlk hedef 50’li sayılar sonra 55’e falan çekeceğim başarabilirsem.

13 Temmuz:62.6
14 Temmuz: 61.8
15 Temmuz: 61.6
Bugun tek öğünümü 16 gibi yedim, biraz enerji yaptı sanirim bende. Pek uyuyamıyorum iki gundur. Tek öğün haricinde şekersiz turk kahvesi iciyorum o kadar.
Ben sanki bir haftada 59.9 da olsa gorurum diyordum ama sanki yavas gidiyorum. Yarin biraz spor yapayım hic hareketsizim.

Bugun tek öğünümü 16 gibi yedim, biraz enerji yaptı sanirim bende. Pek uyuyamıyorum iki gundur. Tek öğün haricinde şekersiz turk kahvesi iciyorum o kadar.
Ben sanki bir haftada 59.9 da olsa gorurum diyordum ama sanki yavas gidiyorum. Yarin biraz spor yapayım hic hareketsizim.
bence gayet iyi gidiyorsunuz
kilonuz az olmasına rağmen 2 günde 1 kg gitmiş
yılmadan devam edin bence
boyunuz kaçtı

16 Temmuz: 61.1
Tek öğün yiyorum ama aslında baya normal insan gibi yiyorum. Mesela bugun az lavaş ile döner yedim, az cikolata yedim ama hepsini ayni saat icinde yapıp bitiriyorum. Yarin artik hareket edecegim sıfır sporla bu kadar oldu.
hala pes etmediğim icin de mutluyum aslinda. Arkadaslarimin yemeğe çağırdığı ve icmeye çağırdığı 2 gün oldu, reddettim. Direnelim bakalım

Kızlar omad cok iyi ben geçen senelerde arada yapıyordum bilinçsiz olarak :KK53: 1 hafta önce yine yapıyım dedim ağız kurulugundan perişan oldum sıcaktan mı kaynaklı çok aşırı tatlı tüketen biriydim acaba tek ogune geçince tatlı isteğinden mı kaynaklandı bilemedim . Duramadım bozdum tekrar başlayacağım bayram sonrası inşallah sizde d oluyor mu ?

Merhaba, tesekkur ederim 1.65 civarı. Spor hiç yok azıcık spor ekleyebilsem keşke.

Tek öğün yiyorum ama aslında baya normal insan gibi yiyorum. Mesela bugun az lavaş ile döner yedim, az cikolata yedim ama hepsini ayni saat icinde yapıp bitiriyorum. Yarin artik hareket edecegim sıfır sporla bu kadar oldu.
hala pes etmediğim icin de mutluyum aslinda. Arkadaslarimin yemeğe çağırdığı ve icmeye çağırdığı 2 gün oldu, reddettim. Direnelim bakalım
Boyunuza göre kilo veriminiz çok çok iyi sakın pes etmeyin 💃🏼

Kızlar omad cok iyi ben geçen senelerde arada yapıyordum bilinçsiz olarak :KK53: 1 hafta önce yine yapıyım dedim ağız kurulugundan perişan oldum sıcaktan mı kaynaklı çok aşırı tatlı tüketen biriydim acaba tek ogune geçince tatlı isteğinden mı kaynaklandı bilemedim . Duramadım bozdum tekrar başlayacağım bayram sonrası inşallah sizde d oluyor mu ?
Bu dini oruç gibi değil aslında açlık saatlerinde şekersiz olmak kaydıyla çay kahve ve su içebilirsiniz ☺️

17 Temmuz: 61.2
Bozmadım ama gram artış var. Regl donemi yaklasiyor. Bugun spor yapabildim nihayet. Ve diyet devam tabi😇

17 Temmuz: 61.2
18 Temmuz: 61.1 aynı civar devam ediyorum ama regl yaklaştı. Bugün nispeten de hafif yedim tonbalikli sandivic yetti arttı.
60’in altına düşsem alışveriş yapacağım kendimi ödüllendirmek için.

Ay biliyorum tabiki :KK53: Ona rağmen ağzımdan geçmeyen bir kuruluk var soda kahve şu çok içiyorum ama etkili değil anlayamadım
Hmmm pardon canım belki bilmiyorsundur diye kusura bakma 🥰
Şimdi anladım ne demek istediğini benim de hiç geçmeyen bi kurulum oluyor sürekli su içme isteğim oluyor ama yine de geçmiyor niye bilmem
Hatta şekerden şüphelendim test yaptırdım ama şükür bişe de çıkmadı

X