Günde tek öğün diyeti ( omad )

Aleykum selam.. senle ayni kilodayiz😐 bakalim kim daha once zayiflayacak.. biraz azim lazim bana.. hedefin kac senin? Hangi diyetleri uyguladib sonuc aldin?
60 iken başladım canım. Omad bana uygun değil bu ara o yüzden 3öğün ama az yiyorum. şekeri tamamen kestim. Karbonhidrat azalttim. Makarna pilav yok. aksam yemeğimi erken bitiriyorum17den önce
Ama düğünde pasta yedim ya malesef
Neyse o günahı bir kenara birakip diyete geri dönuyorum :))))
Hedefim 52 ama 54e de tamam derim. Ama hormonlarım da kilo vermeme izin vermiyor bu ara malesef :KK43:
Bakalım hormonlarım mi yoksa diyetim mi galip gelecek.
Seni hedef kilo kaç canım?

60 iken başladım canım. Omad bana uygun değil bu ara o yüzden 3öğün ama az yiyorum. şekeri tamamen kestim. Karbonhidrat azalttim. Makarna pilav yok. aksam yemeğimi erken bitiriyorum17den önce
Ama düğünde pasta yedim ya malesef
Neyse o günahı bir kenara birakip diyete geri dönuyorum :))))
Hedefim 52 ama 54e de tamam derim. Ama hormonlarım da kilo vermeme izin vermiyor bu ara malesef :KK43:
Bakalım hormonlarım mi yoksa diyetim mi galip gelecek.
Seni hedef kilo kaç canım?
Hedef 50 kismetse ama 55-54 ede fitim😐😂 buarada cok tuhaf belki ama ben 52-53 kiloyken olan elbisemi denedim dun ve oldu uzerime ki 58 kiloyum bu ara dikkat edenedim zaten. Yani bu nasil olabilir.. hani derler ya kemiklerim agir diye😐😂😂 kemiklerim mi agirlasmis benim nedir..

Hoşbulduk günde tek öğün ile kilo verebildiniz mi?
Ben tek ogun yapiyordum 1 sene once filan o zamanlar 50-51 filan geziniyordum.. hic kismiyordum tika basa yiyordum.. kilomu koruyordum o zaman.. zaten50 kiloyu begendigim icin kendimde bana uyuyordu bu beslenme sekli.. ama simdi 8 kilom var ve tek ogunde cok saldiriyorum sanki.. bana karbonhidrat iyi gelmiyor onu anladim.. aslinda zayiflama formulu cok basit ama inatla zorlastiriyor gibiyim😐😂 bol sebze biraz meyve arada izgara et kofte bol su biraz hareket.. ama hersey burda yazdigim gibi olmuyor ne yazik ki😔

Hedef 50 kismetse ama 55-54 ede fitim😐😂 buarada cok tuhaf belki ama ben 52-53 kiloyken olan elbisemi denedim dun ve oldu uzerime ki 58 kiloyum bu ara dikkat edenedim zaten. Yani bu nasil olabilir.. hani derler ya kemiklerim agir diye😐😂😂 kemiklerim mi agirlasmis benim nedir..
Spor yapıyorsan yağ kas oranın değişmiştir. Yağ geniş gösteriyor :KK70:
kas ise ağir ama fit
Belki de tartı bozuktur 🤔

Spor yapıyorsan yağ kas oranın değişmiştir. Yağ geniş gösteriyor :KK70:
kas ise ağir ama fit
Belki de tartı bozuktur 🤔
Spor yapiyorum haftada 2-3 kez Allah ne verirse.. bi ara leslie yapiyordum her gun 40 dk 3 mile ama baydi beni bir sure sonra.. simdi daha agir videolar yapiyorum genelde ama daha kisa olabiliyir 20-30 dk gibi

Ben tek ogun yapiyordum 1 sene once filan o zamanlar 50-51 filan geziniyordum.. hic kismiyordum tika basa yiyordum.. kilomu koruyordum o zaman.. zaten50 kiloyu begendigim icin kendimde bana uyuyordu bu beslenme sekli.. ama simdi 8 kilom var ve tek ogunde cok saldiriyorum sanki.. bana karbonhidrat iyi gelmiyor onu anladim.. aslinda zayiflama formulu cok basit ama inatla zorlastiriyor gibiyim😐😂 bol sebze biraz meyve arada izgara et kofte bol su biraz hareket.. ama hersey burda yazdigim gibi olmuyor ne yazik ki😔
Yalnız 1seneyse bu kilo çok hızlı gider ya bak çok sevindim. Ben 5yildir 58-60araligindayim kalıcı olfu kilo
Senin hızlıca gider ben eminim 🤗

Spor yapiyorum haftada 2-3 kez Allah ne verirse.. bi ara leslie yapiyordum her gun 40 dk 3 mile ama baydi beni bir sure sonra.. simdi daha agir videolar yapiyorum genelde ama daha kisa olabiliyir 20-30 dk gibi
Canım o zaman kas yag ölçüm yaptır bence senin kilon yok onlar kas olabilir 😊

Yalnız 1seneyse bu kilo çok hızlı gider ya bak çok sevindim. Ben 5yildir 58-60araligindayim kalıcı olfu kilo
Senin hızlıca gider ben eminim 🤗
Oyle mi oluyor cidden? Kisa sure once alinan kilo daha mi hizli gidiyor? Bence skliyoruz cok uzun surunce.. ya da tam uzerine dusmuyoruz amaan ne var 8-9 kilocuktA hemen veririz diyoruz belkide.. diyorum ya ben 58 kilo gozukmuyorum en fazla 54-55 derim cunku eski halime cok yakin duruyorum.. hep diyorum 20-30 kilo verenlerde celik
Gibi irade var demek..surda 3-5 kiloyu veremiyorum😐😂

tontriko tontriko Merhaba, pandemi döneminde millet hep kilo aldı ben de nasıl bir inat varsa kilo verdim. Dediğin gibi beslendim sebze protein ağırlıklı.. İçinde şeker var diye meyve bile yemedim.. Şehir değişikliği yaşadım, biraz haraketsiz kaldım.. Ondan dolayı 10 kilo geri aldım vermeye çabalıyorum şu sıra.. Leslie bana çok iyi geliyodu.. Şimdi yine yapıyorum, günlük en az 7 bin adım atıyorum, dukan birası yaptım onu içiyorum, 15 gün devam edicem.. Sonra bir hafta tekrar 15 gün, çok güzel ödem attırıyormuş.. Bakalım görücez.. Herkese bol eksiler... =))

Oyle mi oluyor cidden? Kisa sure once alinan kilo daha mi hizli gidiyor? Bence skliyoruz cok uzun surunce.. ya da tam uzerine dusmuyoruz amaan ne var 8-9 kilocuktA hemen veririz diyoruz belkide.. diyorum ya ben 58 kilo gozukmuyorum en fazla 54-55 derim cunku eski halime cok yakin duruyorum.. hep diyorum 20-30 kilo verenlerde celik
Gibi irade var demek..surda 3-5 kiloyu veremiyorum😐😂
Evet canım, diyetisyene gitmiştim ne kadar süredir bu kiloların diye sordu. 2yila kadarsa daha kolay gidiyor kilolar. Benimki direniyor :KK70: bence senin sporla kasa dönüşmüş.sporu arttırabilirsin belki her güne çıkartabilirsin

Kas iyide ben 50 ye odaklanmistim😐😂

Buarada şok diyetler hakkinda ne dusunuyorsun?
Canım ben şok diyeti şöyle düşünüyorum
Yazın tatile gittin yedin içtin 1,2 kilo aldın, hızlıca kurtulmak istiyorsan ya da diyet yaptın ama direnç kilosu var bir turlu düşmüyorsa yapılmalı diye düşünüyorum.

Kızlar günaydın , OMAD düşünüyorum ama kan değerlerim yine aşağılara doğru seyreder diye çok korkuyorum. Birde şuan saç dökülme tedavisi görüyorum hiç cesaret edemiyorum. İF bende güzel sonuç verdi ama heran heran yemek düşünmek sıktığı için OMAD düşünüyorum

Merhabalar, bayadir basligi takip ediyorum ve arada Omad yapiyorum ama bir duzen yoktu malesef, hafta ici tek haftasonu 2 ogun yapmayi planliyorum. sabah tartildim 61- kiloyum. genel olarak harektliyim ve spor yapiyorum, Hedefim cok kio vermek degil aslina 59-57 aarasi oliyim 59 un ustune cikmiyim yeter. Birazda nefsim korelsin. Genelde malesef haftasonlari abartiyorum :KK43: bakalim umarim yapabilirim.

Merhabalar bugün 3. gün

11 Haziran 66.55
12 Haziran 65.75
13. haziran 65.10

Dün gece nispeten açlık daha rahat gitti hemen uyudum. Ama gündüz efsane bir açlık çekerek uyandım. 13.00 da 1 dilim üzerine 1tk çikolata sürdüm aşırı canım çekmişti. Şimdi kendime ızgara köfte ve salata hazırlıyorum.Sonra 1 kahve içip günü kapatıcam.Bakalım yarın nasıl bir sonuç olucak

Merhabalar bugün 3. gün

11 Haziran 66.55
12 Haziran 65.75
13. haziran 65.10

Dün gece nispeten açlık daha rahat gitti hemen uyudum. Ama gündüz efsane bir açlık çekerek uyandım. 13.00 da 1 dilim üzerine 1tk çikolata sürdüm aşırı canım çekmişti. Şimdi kendime ızgara köfte ve salata hazırlıyorum.Sonra 1 kahve içip günü kapatıcam.Bakalım yarın nasıl bir sonuç olucak
oh sonuc super :) 3 gunde 1.45 bende bugun basladim sabah tam 61.20 ciktim bakalim ama aya abarttim haftasonu. bol eksiler

Gidenler büyük bir ihtimalle ödemden gitti ama olsun motive edici oldu benim içinde. Genelde protein ağırlıklı yemeye çalışcam çabuk kan şekerimi düşürmemek için. Seninde başlangıç kilon çok güzel. İlk gün biraz zor oluyor ama sonraki iki gün hemen miden küçülmeye başlıyor. Tartıya da yansıyınca direkt motive oluyosun :)

tontriko tontriko Merhaba, pandemi döneminde millet hep kilo aldı ben de nasıl bir inat varsa kilo verdim. Dediğin gibi beslendim sebze protein ağırlıklı.. İçinde şeker var diye meyve bile yemedim.. Şehir değişikliği yaşadım, biraz haraketsiz kaldım.. Ondan dolayı 10 kilo geri aldım vermeye çabalıyorum şu sıra.. Leslie bana çok iyi geliyodu.. Şimdi yine yapıyorum, günlük en az 7 bin adım atıyorum, dukan birası yaptım onu içiyorum, 15 gün devam edicem.. Sonra bir hafta tekrar 15 gün, çok güzel ödem attırıyormuş.. Bakalım görücez.. Herkese bol eksiler... =))
Dukan birasi haftada 1 yapin diyende var bilmiyorum ki.. ben vucudu birseylere alistirmama taraftariyim.. birde haftada 300-500 gram filan verince kalici oluyir.. ne zaman hizli kilo vermek istersem cabuk inio geri cabuk cikiyorum ben.. simdi diyet yapmadan kilom insin istiyorum.. kalori acigi ezelden beri uygulanan birsey.. oyle yapmak en mantiklisi yoksa acliktan geberdigimde mesela bosa kurek cekmis oluyorum..

Gidenler büyük bir ihtimalle ödemden gitti ama olsun motive edici oldu benim içinde. Genelde protein ağırlıklı yemeye çalışcam çabuk kan şekerimi düşürmemek için. Seninde başlangıç kilon çok güzel. İlk gün biraz zor oluyor ama sonraki iki gün hemen miden küçülmeye başlıyor. Tartıya da yansıyınca direkt motive oluyosun :)
Diyetlere zaten guzel bir detoksla baslamak en mantiklisi.. vucudun temizleniyor cok guzel sonuc almissin, tebrik ederim💞

X