Günlük Temizlikçi Kadın Çalıştıranlar Paylaşalım Mı ?

Ankara Akpınar mah.-Çankaya'da hafta 3 tam gün(8.30-5.30) ütü, yemek ve ev temizliği yapabilecek temiz, titiz ve düzgün görünümlü, referanslı 40 yaş üzeri bayan arıyorum. İlgilenenler özelden de mesaj atabilir...

Merhaba referanslı düzenli işlerimiz vardır benim haftada 1 günüm boş ablamın 4 günü düzenli ev işlerine güvenilir yardımcı arayanlardan cvp bekliyorum işde oldugumdan sürekli nete giremiyorum detayları ararsanız telden görüşebiliriz 0545 327 53 85

merhaba ilanınızla ilgileniyorum benimde istedigim temiz aile yanında çalışmak dudusaliha@gmail.com dan ulaşırsanız ayrıntılı konuşuruz hoşcakalın

Merhaba,

ben haftada bir yardımcı kadın almayı düşünüyorum.

genel ev temizliği ve ütü olarak.

ev çok dağınık değil, silecek süpürecek, tozları alacak.. ve ütü yapacak.. tam gün bunları rahatlıkla yapabilir diye düşünüyorum.. ama pek deneyimim yok, bir günde yapılabilir bu işler değil mi?

bir de çok yumuşağım, suistimale uğramaktan endişe ediyorum.. ev sahibine göre işi yarım yamalak yapabilen kadınlar varmış...

Arkadaşlar 2+1 evim için temizliğe yardımcı bayana ihtiyacım var.

Yeni evliyim ve çalışıyorum her ay 1 kere olmak üzere;

Camlar silinecek (2 salon, 1 y.odası, 1 oturma odası camı)
Yerler süpürülüp, silinecek.
Toz alınacak
Koltuk ve Halılar silinecek
Mutfak dolapları ve buzdolabı temizlenecek.
Banyo WC temizlenecek

Yapılacak işler bunlar. Anadolu yakası-Maltepe çevresinde çalıştığınız güvendiğiniz kişiler varsa tavsiyelere açığım.

Selam, eğer aranızda denizli' de yaşayan ve yardımcısından memnun olan varsa bana da önerebilir mi? şu an evde eşya yok, boş ev temizliği için istiyorum sonrasında taşınıyor olacağım.. 3+1, eşya yok ,sadece boş ev temizlenecek.. cam duvar yer ve dolap içi temizliği olacağı için güvenilir birini arıyorum.. yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler

Merhaba İstanbul'da günlük temizlik işi aramaktayım.Temiz,titiz,özenli çalışırım. Güvenilir biriyimdir, yaptığım işte memnun etmeye çalışırım:İhtiyacınız olduğunda benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.

Merhaba arkadaslar bende camlarimi sildirmek istiyorum.toplamda 4 kucuk balkon kapisi(pimapen) 7 pimapen camim var klasik olarak.4balkonum var ikisi cam balkon diger ikisi buzlu cam olarak.bu camlar icin tam gunmu yarim gunmu almaliyim sizce.sadece cam silecek.ev bos zaten esya yok icinde.ve ne kadar odemeliyim

Son düzenleme:

yarım gün bile fazla gelir bence.İlden ile değişir ödeyeceğiniz miktar

hanımefendi...Kadınlarla çalışmak gerçekten güç olmuş ifadesinde bulunuyorsunuz..çok uyanık diyorsunuz..aptal mı olmalıydı pisliğinizi temizlediği için?minnet duymanız lazımken siz...
bakın beğenmediğiniz hor fakir gördüğünüz temizlikçi kadın olarak ad taktığınız hanımları bulmakta nasıl zorlanıyorsunuz..unutmayın rica ederim bu dünyada herkes birbirine muhtaçtır..sen onun işine o senin parana..karşılıksız birşey olmaz bu dünyada..kardeşler arasında bile böyledir..
geçen gün bir duruma şahit oldum..arkadaşım bir arkadaşına ziyarete gidecekmiş benide aldı hem tanışırsınız dedi..bende gittim.hay gitmez olaydım ne hadsiz zalim insanlar varmış..bu evine ziyarete gittiğimiz hanım evine her hafta 3 gün temizlikçi alıyormuş.aman arkasından ne dedikodular ne dedikodular..yazık ya...eminim beğenmediği temizlikçi dediği kadının yüzünede geldimi gülüyordur bu..
iyiki ben kendi pisliğimi evimi kendim temizliyormuşum ya başkasını iş gücüne muhtaç olsaydım bu kadınlar gibi olurdum..hepsi sonradan parayı bulmuş hepsi görgüsüz,sonradan görmeler tabi çoğu..hastalıktan bitap düşsemde her işimi taksit taksit kendim yaparım..zaten teknoloji epey ilerledi her iş makinaları var at yıkasın ver ütülesin...fişini tak düğmesine bas yerleri paspaslasın..

allah razı olsun bazı şeyleri ne güzel cevaplamışsın atalarımız boşuna dememiş sonradan görmeden uzak dur diye saygı gösterdigin kadar saygı görürsün hepimiz insanız 2 gün önce bir bayanla konuştum evime temizlikçi degil abla istiyorum diyor ve abla diye hitap ediyor ben böyle davranana bir yapacaksam iki yaparım bazısı da sanki insan degil makinesin allah zorda kalarak böyle insanlara muhtaç etmesin

tabiki hepimiz insanız..yazık değilmi evine çocuklarına bu şekilde bakan nafakasını kazanan kadınlara..ama hanfendüüüüler 2 kuruş veriyor temizlikçi dedikleri kadınlara sonra canlarını çıkarana kadar çalıştırıyorlar..bu hanfendüüülerin çoğu çalışmayan kadınlar,kocalarının parasıyla hava atıyorlar ona buna,birbirlerine..baaak pisliğimi b...mu temizleyen kadın alıyorum..diye..böyle kadınlar beceriksiz kadınlardır..ama kendilerince kadının hasıdır..temizlikçi diyorlar beğenmiyor aşağılıyorlar ama vazgeçemiyorlarda yani..aşk bu aşk temizlikçi aşkı

Haftada 5 gün aldığım temizlikçimi Aralık 2013'den sonra haftada 1 gün alacağım. Son derece güvenilir ve her işe yardımcı olan biridir. (Yaklaşık 15 senedir yanımızda çalışmaktadır.)

Ankara'da Tunalı, Kavaklıdere, Esat, Gaziosmanpaşa, ve Çankaya semtlerinde oturan ve ev işlerine yardımcı bayan arayanlar benimle temasa geçebilirler.

Selin: 0532 36 424 36

Bende camlarim cok kirli oldugu icin evimde buyuk olunca birini istiyorum bana yardim etsin diye.evet calismiyorum,evet kocamin parasiyla..ve eger bu iste profosyonelim diyosa temiz yapmali.kimse b...u temizlesin diye ona buna hava atsin parasini harcamaz emin olun.ilk evlendigim yillarda iki kez yardimci aldim ama onlar hanimdi evde ben yardimci.yumusak yuzluyum bunuda cok kullandilar.
Bu arada pis biri degilim yetisemiyorum sadece.ve para veriyosam karsiliginida almak istemek en dogal hakkim.bu iste profosyonelse bu onun isiyse iyisini yapmali,yapamiyosada daha farkli bir is yapmali

İstanbul, Eyüp, Pierre loti'de oturuyorum. Yarım gün, sadece camlarımı silmeye, yardımcı arkadaş aramaktayım, karşışıklı memnuniyet gerçekleşirse, her hafta, daimi olarak almak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atarsa memnun olurum.

Mesajınıza maalesef muhatap bulunmak durumundayım.
Sanırım siz yazımı tam okumadınız veya birisine kızgındınız ardına bunu yazdınız .
Zira üslubunuz çok yanlış.
Yazımda ne bir hakaret var ne bir hor görme var ,ne de bir ad takma var(tekrar okumanızı öneriyorum)
Ki aksine sizin üslubunuzda gördüm sizin bahsettiğiniz atıfları.
Siz beni tanımıyorsunuz nasıl böyle bir yazı yazma cüretinde bulunabiliyorsunuz şaştım doğrusu...
Bundan sonraki yorumlarınızı yazarken alıntıları biraz daha dikkat ederek okumanızı ,üslubunuza dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Merhaba,
Istanbul Ataşehir Küçükbakkalköyde evim 2 oda 1 salon mutfağım filanda küçük 1 odam boş kullanmıyorum. Arada sırada temizliğe gelecek bayan arıyorum. Ilgilenenler olursa mesaj atabilir mi? Ya da the_mhtp@hotmail.com adresine mail de atabilirsiniz.

özelden mesaj atamıyorum siz telefon numarasını bırakırsanız sizi arayım..

Dilek Hanım,benin de özel mesaj hakkım henüz yok dolayısıyla bende mesaj atamıyorum, telefon numaramı da buraya yazmayı uygun bulmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…