Güzel burun sahipleri ve başarılı doktorları:)

benim burnuma dokunmayin...seneler sonra cici bir burnum oldu...:KK43: :p
ve senin burnun güzel baska burunlari napcan...gözün doysun...:p

doymaz o doymazzz ben istiyom onun burnunuda vermiyo cimri ben senden iyi bakarım ona :dilcikar:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hihoyyytkaydirigubbakcemile2:içelim:

ama gercekten güzel burun olmus seninki canim...emre bey bana ilk tasarimda böyle bir burun yapmisti ama ben cok kalkik falan dedim...indir biraz...:p senin burunu gördükce keske demeden olmuor...:kedi: ve sanrim 4üncü bir ameliyat yaptirmak istedigimi söylesem beni direk timarhaneye gönderirler...yanlis anlasilmasin bu arada ben kendi burnumu seviom...fazlasiylada memnunum...:)

ama gercekten güzel burun olmus seninki canim...emre bey bana ilk tasarimda böyle bir burun yapmisti ama ben cok kalkik falan dedim...indir biraz...:p senin burunu gördükce keske demeden olmuor...:kedi: ve sanrim 4üncü bir ameliyat yaptirmak istedigimi söylesem beni direk timarhaneye gönderirler...yanlis anlasilmasin bu arada ben kendi burnumu seviom...fazlasiylada memnunum...:)

evet cnm cidden gönderirler:eek:klava: ben begeniyorum senin burnunu.önden benimkinden daha güzel bence..bnmki daha tombul duruyor sivri olmasın demiştim ondan heralde:kedi:

doymaz o doymazzz ben istiyom onun burnunuda vermiyo cimri ben senden iyi bakarım ona :dilcikar:

uyh :kedi: dadlum aramızda bi burnun lafımı olur senin burnun benm burnum benm burnum senen burnun -tatlicadiarzu-

delikafadulden delikafadulden delikafadulden

evet cnm cidden gönderirler:eek:klava: ben begeniyorum senin burnunu.önden benimkinden daha güzel bence..bnmki daha tombul duruyor sivri olmasın demiştim ondan heralde:kedi:

:eek:

tsk canim...bence burun sivri olsaydi biraz yapmacik dururdu...böyle gayet güzel ve dogal...:nazar: bu arada eski burnu yeni gördüm...akannehir neydi nolmus...vai bea...:)

:eek:

tsk canim...bence burun sivri olsaydi biraz yapmacik dururdu...böyle gayet güzel ve dogal...:nazar: bu arada eski burnu yeni gördüm...akannehir neydi nolmus...vai bea...:)
saolasın cnm
benim eski burun ege sahillerine benziyordu :p
kemerim bile asimetrikti yaa bu kadar olur girintili cıkıntılı:roflol:
yandan ve alttan cok büyük değişim oldu burun deliklerim magara gibiydi:roflol:

saolasın cnm
benim eski burun ege sahillerine benziyordu :p
kemerim bile asimetrikti yaa bu kadar olur girintili cıkıntılı:roflol:
yandan ve alttan cok büyük değişim oldu burun deliklerim magara gibiydi:roflol:

ege sahilleri...kaydirigubbakcemile3
desene kis aylarinda fakir fukara senin burun deliklerine siginiodu...:p

bayragı ben taşıyom onden virmem kaptırmam kimseciklere sengözlerimebaksanab

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :hooray: :icecream: :dance: mirmirmirmir

valla canim...ben kendimi bildim bileli bana herkes deli der...ondan avrupanin delisi ben olim...sende türkiyenin...:p

koymam ben gamzecim nazar mazar deger neme lazım -tatlicadiarzu-
:roflol: :roflol:

X