Güzel burun sahipleri ve başarılı doktorları:)

slm güzel burun sahipleri :)
geyiği yakalamak konusunda senle aynıyız ebrucum :))
kraliche seni elime geçirmiyim aç kıs çabık msn sana ihtiyacı var bu arkadaşının :KK43:

anam ben de su tumena yı msnde yakalayamadım hic, nasıl kullanıo bu kız msni annamadım hee
burdannn coook uzaklarda bulunan tumena ya sesleniyorum
tumena tumena arada msne gel bacımm :)))

Ayy bugün bi kız gördüm kesinlikle burun ameliyatı yaptırdığı çok belli. Kız bakımlı, güzel olmaya çalışan biri. Ama yapılan burun hokka gibi. Önden burnunun orta kısmında sanki hafifçe çöküklük var. Yandan ise burnu şekilli. Ama ne şekil..... Burnunun alt kısmı kalkık ama hiç hoşuma gitmedi. Çok belliydi estetik olduğu.. Kız halinden memnun gibiydi. Ama onu gördükten sonra ben burun ameliyatından vazgeçtim. Hiç sevmem hokka burnu

sende doktoruna hokka istemiyorum düz olsun dersin cnm her ameliyat öle olacak die bisey yok ki, sen ne istersen doktor öle yapar

anam ben de su tumena yı msnde yakalayamadım hic, nasıl kullanıo bu kız msni annamadım hee

evet ya msn yi süs diye kullananlar var aramısda :) bu taş kraliçhe ye :p kasıyomuş daa açamıyomuşda,sen aç ben ozaman kasıcam seni kasnak yapıp üstünde kanaviçe işlicem :))))
Ayy bugün bi kız gördüm kesinlikle burun ameliyatı yaptırdığı çok belli. Kız bakımlı, güzel olmaya çalışan biri. Ama yapılan burun hokka gibi. Önden burnunun orta kısmında sanki hafifçe çöküklük var. Yandan ise burnu şekilli. Ama ne şekil..... Burnunun alt kısmı kalkık ama hiç hoşuma gitmedi. Çok belliydi estetik olduğu.. Kız halinden memnun gibiydi. Ama onu gördükten sonra ben burun ameliyatından vazgeçtim. Hiç sevmem hokka burnu

hokkamı sevmiyorsun :S benim bildiğim hokka burun insanın yüzüne giden kemersiz burundur yanlışmı biliyom onca arkadaşıma maşallah hokka gibi olmuş demiştim :)
olan ve olacak herkese allah istediği gibi bir burun versin inş :)

op. dr. teoman dogan var birde videosunu izledim guzel bir burun yapmıs nişantaşında muayenehanesi buda olabilir bnm için sanırım

slm güzel burun sahipleri :)
geyiği yakalamak konusunda senle aynıyız ebrucum :))
kraliche seni elime geçirmiyim aç kıs çabık msn sana ihtiyacı var bu arkadaşının :KK43:

msnciler geldi hanimmmmmmmmm

delikafadulden :roflol: :roflol: :roflol:

kaydirigubbakcemile3

valla söyle dim...ben cogunlukla telden giriom buraya...cogu zaman yorgun oldugumdan pc basina gecmiorum...gözlerim agrio...ama dün gece msndeydim ebru_ebru sen yoktun...:p

kaydirigubbakcemile3

valla söyle dim...ben cogunlukla telden giriom buraya...cogu zaman yorgun oldugumdan pc basina gecmiorum...gözlerim agrio...ama dün gece msndeydim ebru_ebru sen yoktun...:p

gece gece girersen olmam tabii aa uyuyorumdur bacım :KK70: sabah erken kalkıom, sahur neyim var bi de ona kalkıom napiim uyuyorum fırsat bulunca kaydirigubbakcemile3

gece gece girersen olmam tabii aa uyuyorumdur bacım :KK70: sabah erken kalkıom, sahur neyim var bi de ona kalkıom napiim uyuyorum fırsat bulunca kaydirigubbakcemile3

bu yasta nineler gibi erkenden yatiosun helal...:p bende erken kalkiorum sabahlari...:KK70:

kız ebru hem msnde hemde burdan laf yetiştiriosun he,korkulur senden kaydirigubbakcemile3

kızlar besıktas bogaziçi tıp hastanesınde estetık olan varmıı ltfewn yaa tabnıdık vasıtasıyla uygun fıyata olacagım o yuzden ddoktr adı dahı bılmyıortum c.tesı doktor gıdıcem muayeneye doktoumu ogrenım solerım ama orda olan yokmu

Son düzenleme:
kiz gece 1 de yatıyorum 4 de kalkıyorum 5 gibi yatıyorum 8 de kalkıyorum bölük pörcük insan uyudugunu anlamıo kii

3-5 arasi yatiorum 8 gibi kalkiorum...laelaelaelaelae calismadigim günler ise 3-5 arasi yatiorum öglen 3 gibi kalkiorum...:KK70: :1ninca:

X