Güzel burun sahipleri ve başarılı doktorları:)

:roflol::roflol::roflol::roflol:
karnıma agrılar soktunuz gece gece yaa
burnunuzu tabi baska ne olabilirki:kedi:

kızlar valla süper olmuş burunlarınız ya.....:nazar:
benimde burnumu estetikli sanırlar hep ,orijinal olduğuna inanmayanlar bile oldu ...kaydirigubbakcemile2

kızlar valla süper olmuş burunlarınız ya.....:nazar:
benimde burnumu estetikli sanırlar hep ,orijinal olduğuna inanmayanlar bile oldu ...kaydirigubbakcemile2

saol canim...valla ne mutlu sana...biz kamyon carpmisa dönüyoruz güzel burnumuz olsun diye...:kedi:

emre ilhan'ı bu kadar cok duyunca bir sitesine bakayım dedim:) kafama yatmaya basladı hatta bana resmınızı yollayın size neler yapılabılecegını yazayım diyor sitesinde.yollama taraftarıyım bakalım bana neler diyecek:)

emre ilhan benim de kafama yattı.özellikle burdan tumena sezoss ve emre beye amelyat olupta foto koyan herkese çok teşekkür ederim.tabi amelyat tecrübelerini paylaşanlarıda unutmamak lazım.kızlar inanırmısınız amelyat ola bilcek cesareti toplayacagım aklımın ucundan bile geçmezdi.saolun sayenizde baya cesaretlendim.bende görüntüde pek sorun yok sadece deviasyon var nefes alamıyorum sabahları yorgun uyanyorum.sinuzitim var.bana hem güzel hem saglam burun lazım.heralde emre ilhan çok doru tercih.böle bi başlık çok ii oldu.bende emre beyle konuştum.memorial yada şifa hastanesinde düşünyorum.hastane konusunda ne önerirsiniz nekdar önemli?ekimde olmayı düşünyorum

emre ilhan benim de kafama yattı.özellikle burdan tumena sezoss ve emre beye amelyat olupta foto koyan herkese çok teşekkür ederim.tabi amelyat tecrübelerini paylaşanlarıda unutmamak lazım.kızlar inanırmısınız amelyat ola bilcek cesareti toplayacagım aklımın ucundan bile geçmezdi.saolun sayenizde baya cesaretlendim.bende görüntüde pek sorun yok sadece deviasyon var nefes alamıyorum sabahları yorgun uyanyorum.sinuzitim var.bana hem güzel hem saglam burun lazım.heralde emre ilhan çok doru tercih.böle bi başlık çok ii oldu.bende emre beyle konuştum.memorial yada şifa hastanesinde düşünyorum.hastane konusunda ne önerirsiniz nekdar önemli?ekimde olmayı düşünyorum

rica ederim canim ben kendi adimazemuszemus ben central hospitalda oldum, cok rahat bi hastane personeli cok cok iyi hepsi cok tatlilardi cok ilgili:))) central hospitali tavsiye edebilirim yerimseniben

teşekkürler sezoss hem oranın fiyatı daha uygunmuş ya.tatlım peki ben istanbulda degilim geldigim zaman nekadr süre kalmam gerekir.

rica ederim canim ben kendi adimazemuszemus ben central hospitalda oldum, cok rahat bi hastane personeli cok cok iyi hepsi cok tatlilardi cok ilgili:))) central hospitali tavsiye edebilirim yerimseniben

central çok iimiş onu bende duymuştum

Son düzenleyen: Moderatör:
bende memorıalde oldum avrupa yakasının en ıyı en donanımlı hastanesı doktorumda barıs cakır benım albumun var ordan bakabılırsınız ıyı yada kotu karar verebilirsiniz:))

teşekkürler sezoss hem oranın fiyatı daha uygunmuş ya.tatlım peki ben istanbulda degilim geldigim zaman nekadr süre kalmam gerekir.

canim iki hafta kaldim ben türkiyede, herhalde sende o kadar kalsan iyi olur genede doktoruna danis derim :)))

cok saol cnmm ne güzel yorum bu böylezemuszemus

:asigim:

ebru elleşme kıs gamzenin burnunu ben goturcem eehhehe kaydirigubbakcemile3

aa bi burun icin kavga etcek diiliz ya sen de götür ben de götüreyim nolcek :KK70: artık koloni halinde gamzeinin burnunun aynı modeller dolanırız laelaelaelaelae kaydirigubbakcemile3

burun hirsizligimi basladi burda...:p

:kedi:

bayragı ben taşıyom onden virmem kaptırmam kimseciklere sengözlerimebaksanab

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :hooray: :icecream: :dance: mirmirmirmir

yine kopmusunuz burda bensiz bensiz bi muhabbetinize yetisemedim yaff sositososito :ecrin_bebek:

ebru anacım sende bi kere geyiigi yakala be hep kacırıon kaydirigubbakcemile3

X