Güzel burun sahipleri ve başarılı doktorları:)

teşekkür ederm begenmene sevindimmm kaydirigubbakcemile5
benm 2 yıla yakn oldu ameliyat olalı. ilk günler ne kdr yadırgadm resmen bunalımdaydm o yzdn çok ii anlıyorm bu forumda ameliyat oldum çok pişmanım diyenleri

merhaba bayanlar:
ben burun estetiği yaptırmak istiyorum
benm burnum da estetik gerektirecek kadar sorun yok ama sanırım benm burun takınım var.reklamda dendiği gibi baktıkça büyüyor.
kendimi emin olmayan ellere emanet etmek istemiyorum.birkez eşitlemek için dolgu yaptırdım pişman oldum.şimdi başarılı bir ameliyat olmak istiyorum.
bildiğiniz en başarılı estetik doktorları hangileridr
bana yardımcı olursanız sevinirim

benimde görüntüde sorun yok.hatta herkes burnumu güzel bulur.ama işte pek rahat nefes alamıyorum.ee bide panik atagım olunca sanki hiç nefes almıyomuşum gibi geliyor.kbb gittim deviasyon teşhisi koydu amelyat dedi tabi olmadım çünki korktum.ama tabiiki rahat nefes almak için olmam gerek.olursam estetik de olayım diyorum ama sonucu begenmezsem diye korkuyorum.zaten takıntılı bi insanım bi sivilce bile beni depresyona soka bilir.görüntüme çok önem veririm.o yüzden amelyat sonucunu begenmezsem ömür boyu kahrolurum mutlu olamam.sadece dseviasyon amelyatı olursam eger ilerde burnumde çokme falan olur mecbur estetik yaptırmak zorunda olurum kalırım diye korkuyorum bi daha aynı skıntıyı çekemem ki.sizce ne yapayım

benimde görüntüde sorun yok.hatta herkes burnumu güzel bulur.ama işte pek rahat nefes alamıyorum.ee bide panik atagım olunca sanki hiç nefes almıyomuşum gibi geliyor.kbb gittim deviasyon teşhisi koydu amelyat dedi tabi olmadım çünki korktum.ama tabiiki rahat nefes almak için olmam gerek.olursam estetik de olayım diyorum ama sonucu begenmezsem diye korkuyorum.zaten takıntılı bi insanım bi sivilce bile beni depresyona soka bilir.görüntüme çok önem veririm.o yüzden amelyat sonucunu begenmezsem ömür boyu kahrolurum mutlu olamam.sadece dseviasyon amelyatı olursam eger ilerde burnumde çokme falan olur mecbur estetik yaptırmak zorunda olurum kalırım diye korkuyorum bi daha aynı skıntıyı çekemem ki.sizce ne yapayım

şahsennnn burnunu görüntüsü iyi diyosun ben olsam estetik olmam sadece saglıkla ilgili ksımı düzeltirim:)resim koyabilirsen daha iyi fikir söyleyebilirm cnm şöle burnunu kesiver resminden kaydirigubbakcemile3

Ya arkadaslar kimseyle kotu olmak istemem, ama bu baslik guzel burun sahipleri ve doktorlarini tanitmak icin acilmis. Toplamda 4-5 kisi var 11 sayfanin icinde burnunu ve doktorunu belirten gerisi hep birbirinize iltifatla gecmis yok mu baska arkadaslar ( bu arada burunlarini yaptiran arkadaslar hepinize hayirli olsun ve darisi bizim basimiza)

Bu da benim 20 günlük burnum :)

Eklentiler

• $S6001829aaaxfh.jpg
    $S6001829aaaxfh.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 162
ecem ben yazmışımdır ama yine yazıyım doktorum fuat yüksel çok memnunum 3 ay olmak üzere herkesin çektiği sıkıntıları çekiyorum sadece sivilce problemim ve ameliyat sonrası ağrım hiç olmadı
resim koyucam ama pc izin vermiyor kasıyor donuyor servisteki pc gelsin profile akllicem ordan bakabilirsin

bi hafta doldugunda dışarı attım kendimi gören insalar bi haftalık olduguna inanmadı burnumun, su anda 10unca gündeyim şiştir morluktur sivilcedir hiç mi hiç sorunum yok kızlar mükemmel bi doktorum varmıs hepinize ama hepinize tavsiye ediyorum salı akşamı özel bi topic açıcam hepiniz bekleyin:) doktorum ahmet seyhan bu arada

100 mesaja ulaşamadığım için sistem beni ezdi ve resim yüklememe izin vermedi :) ama albümlerimde burnumun minik bir resmini bulabilirsiniz. dr.um Süreyya Şeneldir

İlkinde Onep de yaptırdım Onur Erol yalnız beğenmedim.Daha sonra Doç.Dr. CENGİZ AÇIKEL Acıbadem Hastanesi. (Albümümde var)

arkadaslar hepinizin burnu harika!!! herkesinkine baktim ve ic cektimmafoldumben
kiraz85 atay atabey'e ne kadar odedin canim? izmirli arkadaslardan doktor ismi ve fiyat konusunda bilgi istiyorum arkadaslar...

X