Güzel burun sahipleri ve başarılı doktorları:)

arkadaslar bende resım eklıycem hatta az önce cektım sırf bu yüzden ayrıca bı program kullanarakda bi tasarım yaptım buarada burnumda estetık var ama ikinci bi amelıyat dusunuyorum bunu en cok cenem için istiyorum aslında burnumdan cokta sıkayetcı degılm yan profıl guzel ama onden pek begenmıyorum burun ucu estetıgı ve cene ucu estetıgını bırarada olcam yorum yaparsanız sevinirim
bırıncı resım dogal halım yanı estetık gecırmıs dogal halım:)
ıkıncıde sadece cene de tasarım var
uc de ıse burun ve cene bırlıkte

Eklentiler

• $Görüntü172.jpg
    $Görüntü172.jpg
    99,8 KB · Görüntüleme: 144
  • $Görüntü172_after.jpg
    $Görüntü172_after.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 133
cnm 2. ile 3.aynı acıkcası ben burun değil de cok hafif bir şekilde doldurulmuş çeneni merak ettim..
burnunu elletme bence yaa hiç kötü durmuyor.çenen hafif öne alındığınnda daha da güzel durucaktır burnun.

pardon kızlar 2 ve 3 aynı oldu ıkıncı olarak bahsettıgım resmı eklıyorum

Eklentiler

• $Görüntü172_after.jpg
    $Görüntü172_after.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 124
çeneni resimdeki kadar öne aldırtma bence fazla önde..
çenen hafif geride cok değil,benimki de aslında hafif geride ileride 30 uma geldiğimde falan yaptırabilirim çenemi çünkü küçük çene gıdıya sebep oluyomuş..ama şimdi düşünmüyorum.
bence cok hafif bir çeneye dolguyla profilin cok daha güzel görünücektir.baska hiçbişeye gerek yok inan.

:1shok: burnunda hiç estetiğe ihtiyacın yok bence
çene konusunda yüzünü tamamen görmeden yorum yapmak yanlış bence profilde fena değil ayrıca gayet hoşsun oynama yüzünle bence yerimseniben

bence çenenizin pek bir müdahaleye ihtiyacı yok...çok sivri olması hiç hoş değil...
mesela ben ebru şallının çenesini hiç beğenmem...
sizinde pek bir müdahaleye ihtiyacınız yok,fazlası oldukça yapay bir görünüme sebep oluyor...

pardon kızlar 2 ve 3 aynı oldu ıkıncı olarak bahsettıgım resmı eklıyorum

acik konusmak gerekiyorsa bence 3cü resimde cok hos profilin olmus, ama burnunu elletmesende olur gayet dogal cici bi burun, ama ceneyede gerek yok yaa, ilerde rahatsiz olup cikartmak istersen daha problemli olur canim senin icin.... bende oynuyorum resimlerimi cenemi falan senin gibi daha hos duruyo ama genede korkuyo insan:ecrin_bebek:

arkadaslar bende resım eklıycem hatta az önce cektım sırf bu yüzden ayrıca bı program kullanarakda bi tasarım yaptım buarada burnumda estetık var ama ikinci bi amelıyat dusunuyorum bunu en cok cenem için istiyorum aslında burnumdan cokta sıkayetcı degılm yan profıl guzel ama onden pek begenmıyorum burun ucu estetıgı ve cene ucu estetıgını bırarada olcam yorum yaparsanız sevinirim

yaa bncee bu 3 foto arasında enküseli 1.si yani doğal dediin halın hız kasma kendını amelıyattı morlujklardı şişliklerid falan filan diee gayet hoş görünüosunn... hiç bişeyede gerek yok ama kendını gercekten kötu hıssedıosan yınede sen bılırsın tabı önemlı olan senın düşüncen..

Buraya link ekleyemedim ama benim burnumu Emre ılhan yaptı...profilimde öncesi sonrası resimlerimi koydum...

cnmmm yaa profilden burnunn hçç estetkli gibi değil çok güzell kavisi flan tabi sen önden beğenmiomuşsun onu görmeden bişe diyemicemde.
çenene bi müdahaleye gerk yok gerçekden neden rahatsız olduğunu bile anlamadm çok tatlı yuvarlk bi çenen vr maş.o çenenin tasaırım halini hiç beğenmedm bence çok svri çok yapay çok önde ebru şallı gibi olmuşş:S:S tbi sen rahatsız oluosan bzm frklerimizin bi önemi yokda en azından yptırınca çeneni bu kdr svri yaptırmaaaa özel rcam :KK70:

armine şimdiki halin çok ii bence o çene tasarımı yaptıgın itici olmuş şimdiki halin dogal ve sevimli benbce:)

X