Güzel burun sahipleri ve başarılı doktorları:)

melmell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2009
60
8
Kızlar bende dahil bircok kişi burnunu yaptıracagı kişiyi arastıyor
şöyle birşey yapsak;
burnunu yaptıran arkadaslar burunlarını görmemiz için fotograflarını ve altınada doktorlarının isimlerini yazarsa daha kolaylık olacagını düşünüyorum.Doktorun yaptıgı tasarımdan yola cıkarak doktorumuzu belirleyebiliriz tabiki memnuniyetinizide yazabilirsiniz umarım yardımcı oluruz birbirmize kızlar:)

Kızlar bende dahil bircok kişi burnunu yaptıracagı kişiyi arastıyor
şöyle birşey yapsak;
burnunu yaptıran arkadaslar burunlarını görmemiz için fotograflarını ve altınada doktorlarının isimlerini yazarsa daha kolaylık olacagını düşünüyorum.Doktorun yaptıgı tasarımdan yola cıkarak doktorumuzu belirleyebiliriz tabiki memnuniyetinizide yazabilirsiniz umarım yardımcı oluruz birbirmize kızlar:)

cok ıyı fıkır canım tsk

gamzei senin burnun süper yaf masallah senin burnunun resmini mi götürsem doktura napsam acep

xxxx/IMG]eklenti yapmayı bilmiorum k.bakmayın artıkın

Onep Dr.Zühtü Demir

Son düzenleyen: Moderatör:
benim albümüme bakabilirsin canim, güzelmi degilmi sen karar ver artikyerimseniben doktorumda Emre ilhan

ben sitede bi cok kişinin albümüne baktım burunlarını en cok begendiklerim onep zühtü demir ve emre ilhanın yaptıgı burunlar

özellikle cilek senin burnunu cok begeniyorum canım

ben sitede bi cok kişinin albümüne baktım burunlarını en cok begendiklerim onep zühtü demir ve emre ilhanın yaptıgı burunlar

özellikle cilek senin burnunu cok begeniyorum canım

ay canım benim saol Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahhhh

inşallah. zühtü beyle konusmaya giderken senin burnunun resimlerini götürsem olur mu canım. bi mahsuru var mı?

hiçbi mahsuru yok canımcım hatta foto goturmene gerek yok ismimi versen yeter,kendisine vermiş olduğum eziyetten ötürü ii tanır beni :)

X