güzel sözler söyleyemiyorum

"bi bakar mısın?" demiş yaaa gerçekten sesli kahkaha attım :) benım arkadasımın 2 çocugu var onun öncesindede 3 yıl felan görüştüler o hala söyleyemıyor çıkmıyor agzımdan diyor ama kocası çok şikayetçi agzından bı tatlı söz duymadım diyo yazık sevgiline beee :):KK9::KK9::KK9:

evet rezillik valla resmen öyle dedim:KK17::KK17:evet kıyamam ya yazık ama napayım:KK5:

yazi dilinde bende soyluyorum ama konusmaya gelince benimde takildigim bi konudur bu. ismini bosuna mi koymuslar yahu :KK70: ismiyle cagiriyorum :KK70:

bu kadar olur aynı sorun bende de var
aynen babam da söyleyemez hiç ve ben de senin gibi genetik olduğunu düşünüp sıyrılmaya çalışıyorum
aynen ben de mesajlarda yazılarda arada söylerim ama telefonda konuşurken de yanındayken de tık yok. sayılıdır söylediğim:KK69:
aynen ben de arkadaşlarıma da pek kullanamam yüz yüzeyken anca canım bebeğim arada
ama sen şanslısın yanında olduğu için açığı kapatman daha kolay biz bir de uzağız hepten kanka mıyız sevgili miyiz artık belli değil:KK50:

ve aşmak istiyorum ben de artık. diğer arkadaşların da dediği gibi biraz yapıdan ve kastığımızdan oluyor bence inaşllah hep brlikte aşarız :81:

bu kadar olur aynı sorun bende de var
aynen babam da söyleyemez hiç ve ben de senin gibi genetik olduğunu düşünüp sıyrılmaya çalışıyorum
aynen ben de mesajlarda yazılarda arada söylerim ama telefonda konuşurken de yanındayken de tık yok. sayılıdır söylediğim:KK69:
aynen ben de arkadaşlarıma da pek kullanamam yüz yüzeyken anca canım bebeğim arada
ama sen şanslısın yanında olduğu için açığı kapatman daha kolay biz bir de uzağız hepten kanka mıyız sevgili miyiz artık belli değil:KK50:

ve aşmak istiyorum ben de artık. diğer arkadaşların da dediği gibi biraz yapıdan ve kastığımızdan oluyor bence inaşllah hep brlikte aşarız :81:

ayy okudukça bu ben miyim dedim:KK1: bizde 8 aydır falan her gün beraberiz bende hala gelişme yok bakalım aşarız inşallah :)

Google a yazaym belki bir şeyler bulurum dedim ama gerçekten şaşırdım bir ben böyleyim sanıyordum yani forumda direk böyle bir konu bulcağmı düşünmemiştim resmen yazdıklarınız aynı benimle yılllar olmuş siz yazalı ama ben bu sorunu evli olduğum halde yaşıyorm ben eşime benzeyeceğime o bana benzemeye başladı o güzel seslenişleri azalttı ben kimseye yapamıyorm canım cicim halbuki sevgi dolu duygusal bir insanım anlamadm niye böyleym çok geç sni seviyorm demiştm eskiden şuan ağız alışkanlğı bazen sadece aşkım diyorm o kadar.çocukran sonra birbrimze zaman ayıramadık bunalımlı zamanlarımız oldu çok taşındık aramızda bazı sorunlar oluyo acaba ondan içimdenmi gelmiyo dicem ama içimden gelirkende söyleyemezdm Siz çözdünüzmü bu sorunu

X