Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rutinlerimizi mi paylaşsak acaba benim rutinim epey karisti bir de full çalışıyorum bu ara.
Yuzumede ağda yaptirdim:/ Bas edemiyodum kas usturasi ile alınca epey artmisti sanki olumsuz etkiledi bi karma hassas olarak beni.

Centella mineral filtreli kremden kullanıyorum güneş kremi çok kurutuyor beni.

Dermoskin normal ciltler için krem aldım nemlendiricim bitti. Elimde cvit niacinamide lancom arbutin ve hyloronik asit var.

Sabahlari bazen cvit hyloronik Asid ya da sadece güneş kremi akşamları da ya niacinamide ya arbutin, düzenli olarak nemlendirici sürüyorum çift aşamalı temizlik sonrası.

Bu serumları alalı iki uç ay oldu bozulup zararlı hale gelirse nasıl anlicaz kapalı dolapta duruyor hepsi. Saç içinde cildiyeye gittim prp önerdi bu arada baya toparlarmis.
Benim de saçlarım çok dökülmeye başladı. 3 numaraya vurdum :KK33:

hc care yağ sürüyorum, bir de urban sprey.

Merhaba hanımlar. benim aktif olarak kullandığım ürünler bunlar. ama sanki bir tanesi gözenek görünümünü arttırdı. sizce hangisi olabilir? N nscckts Nisa hanım sizce hangisi olabilir? yanlış ürün mü kullanıyorum acaba, dra sormayı da unuttum. Teşekkürler şimdiden. (temizleyiciler olabilir mi, belki cildime uygun olmayan vardır?)
cildiniz hassas ve yağlı değilmiydi yanlış hatırlıyorsam düzeltin lütfen öyleyse burada çok fazla yanlış ürün var

Haftanın iki üç günü mü kullanıyorsun hâlâ? Bak Nisa sana o kadar söyledi, her gün kullan ki en etkili verimi alabilesin dedi ama hâlâ dinlemiyorsun demek ki. :KK70:
gerçekten iç sesimsin :KK70:birde niacinimade için dedi sen uyarınca bir anda arbutinden bahsettiğini söyledi:KK70:iyiki yazılanlar kayıtlı

Arbutin cvit birlikte mi kullaniyosunuz serumlar tam olarak 4 damla sürülüyor dimi sadece 😊
Valla ben daha cviti yeni açıcam arbutin ile kullanırım sanırım ama bu kez serum değil krem formunda düşünüyorum.

4 damladan fazla kullanıyor olabilirim ama tamamen kişisel benim miktarım. 2 şer damla yanaklara birer damla burun, alın, çene ve boyuna damlatiyorum elime dökmeden

Rutinlerimizi mi paylaşsak acaba benim rutinim epey karisti bir de full çalışıyorum bu ara.
Yuzumede ağda yaptirdim:/ Bas edemiyodum kas usturasi ile alınca epey artmisti sanki olumsuz etkiledi bi karma hassas olarak beni.

Dermoskin normal ciltler için krem aldım nemlendiricim bitti. Elimde cvit niacinamide lancom arbutin ve hyloronik asit var.

Sabahlari bazen cvit hyloronik Asid ya da sadece güneş kremi akşamları da ya niacinamide ya arbutin, düzenli olarak nemlendirici sürüyorum çift aşamalı temizlik sonrası.

Bu serumları alalı iki uç ay oldu bozulup zararlı hale gelirse nasıl anlicaz kapalı dolapta duruyor hepsi. Saç içinde cildiyeye gittim prp önerdi bu arada baya toparlarmis.
bozulunca anlamamak imkansız:)

gerçekten iç sesimsin :KK70:birde niacinimade için dedi sen uyarınca bir anda arbutinden bahsettiğini söyledi:KK70:iyiki yazılanlar kayıtlı
Yoo iyi okuyun nisa hanım ikisinden birden bahsedince karıştı yalan söyleyecek halim yok nasıl kullanıyorsam öyle yazdım bir insanın adı çıkacagina canı çıksı derler gerçekten doğruymuş 🤣🤣 N nscckts

Skt Şi varsa açılmadan kalır ki oda sıcaklığında serin bı yerde. Benim de öyle çok ürün duruyor gardropta kutuda saklıyorum

Yoo iyi okuyun nisa hanım ikisinden birden bahsedince karıştı yalan söyleyecek halim yok nasıl kullanıyorsam öyle yazdım bir insanın adı çıkacagina canı çıksı derler gerçekten doğruymuş 🤣🤣 N nscckts
Yeni Farkettim neyden bahsettigimi yazmamışim hafta da üç gün derken nisamideyi öyle kullaniyorum sanıldı oyuzden nisamideyi her gün arbutin üç yada iki gün değişiyor 🤣@nscckts

Rozalı, hassas, kuru ama bazen alın ve burnum yağlanıyor. Yine de yanlış mı 😬
doktor bu ürünleri görse kalp krizi geçirir bence cosxr ordinary falan rosalı ciltler kesinlikle uzak durmalı güneş kremide uygun değil :KK43: rosalı veya hassas cilde uygun olmalı

alın ve burun cildin ph bozuk olduğundan bariyer zayıf olduğundan yağlanıyor:KK43:

Fiddy mi yaptim sonunda ☺️

Cosmed i sevemedim..baska yag bazli urun alacagim 🙄
ben cosmedi sevenlerdenim.ama bugün bir kampanyadan yves rocher in yağ bazlısını aldım.79 tl ye göz makyajı temizleyicisi aldım yanında orjinal boy yağ bazlı temizleyiciyi hediye verdiler.netten aldım.çok karlı bir alışveriş oldu benim için.hem de yağ bazlı mı stoklamak istiyordum kış için iyi oldu.

Roza cilt sorunu icin "Licorice root extract" öneriliyor, ben amazondan siparis vermistim, güney koreden geliyor, youtube'da dr dray adli dermatolog önerdigi icin almistim. adi: It'S SKIN Power 10 Formula LI Effector. Bu ürün olmasa da ayni icerigin oldugu baska bir ürün de ayni isi görür. Bu arada ürün resimlerinizi gördüm. Sanki cok fazla ürün kullaniyorsunuz gibi geldi bana. Ben olsam etkili asitlerden bir süre uzak dururdum (azeleik asiti kastetmiyorum, o roza sorunu icinmis), sakinlestirici, yatistirici ürünlere, kremlere agirlik verirdim.
Günaydın hanımlar. Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. 37 yaşında ev hanımıyım. Cilt tipim hassas, kuru ama bazen alnım ve burnum yağlanabiliyor (kuruya dönük karma mı oluyor :) ). 2 ay önce yanaklarımdaki kırmızılıklar için cildiyeye gittim, roza başlangıcı dedi krem verdi. Bir müddet kullandım kırmızılık geçmeyince 2 hafta önce başka bir dra gittim, o da aynısını söyledi ve azeleik asit kullanmamı söyledi. Şu an onu kullanıyorum. Kullandıklarımın fotosunu da atarım ve fikirlerinizi almak isterim.

doktor bu ürünleri görse kalp krizi geçirir bence cosxr ordinary falan rosalı ciltler kesinlikle uzak durmalı güneş kremide uygun değil :KK43: rosalı veya hassas cilde uygun olmalı

alın ve burun cildin ph bozuk olduğundan bariyer zayıf olduğundan yağlanıyor:KK43:
Ordinary olanları gösterdim aslında. Azeleik asiti her gün diğerlerini gün aşırı kullan dedi. Cosrx yanımda değildi onu görmedi ama, onu zaten çok önce almıştım. Muhtemelen o tahriş ediyor olabilir. Güneş kremi de la roche kullanıyorum dedim bişe demedi, o yüzden kullanmaya devam ettim. Bariyer için ne yapmam lazım, centella falan almıştım yeterli gelmiyor demek.

Roza cilt sorunu icin "Licorice root extract" öneriliyor, ben amazondan siparis vermistim, güney koreden geliyor, youtube'da dr dray adli dermatolog önerdigi icin almistim. adi: It'S SKIN Power 10 Formula LI Effector. Bu ürün olmasa da ayni icerigin oldugu baska bir ürün de ayni isi görür. Bu arada ürün resimlerinizi gördüm. Sanki cok fazla ürün kullaniyorsunuz gibi geldi bana. Ben olsam etkili asitlerden bir süre uzak dururdum (azeleik asiti kastetmiyorum, o roza sorunu icinmis), sakinlestirici, yatistirici ürünlere, kremlere agirlik verirdim.
Bu dediğinizi araştırıcam, teşekkür ederim. Hyalüronik asit ve centellayı her gün kullanıyorum, diğerlerini gün aşırı. Ama çok geliyor demekki. Drun yanına gidince herşeyi sormayı unutuyorum. Bi dahakine not alıp gitmem lazım 😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X