Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu gece disari cikarken göz kalemi sürdüm bir sürü ay oldu yine surmeyeli
Demin siberian bi güzel çıkardı ...uğraşmayın ayol o zaman cosmedle falan 🤭 yüz yıkama jeline laf yok ama
😄😄
Canım bu dediğini gratiste Watsonsda bulabilirmiyim makyaj yapmaya korkar oldum cosmed gözlerimi çok yakıyor oyuzden makyaj yapamıyorum Kova hatunu Kova hatunu

4 aydır 10 kere 15 20 km toplam anca kullandım. Kapıda duruyordu . 3 komşu satın almaya çalışıyordu km si çok düşük olduğu için 12 yıllık araba olmasına rağmen. Satmıyordum. Nazarları mı değdi ne?😂😃
Nazar olmuş gerçekten. Motoru yanacak kadar ciddi bir arıza olsa yağ lambası ışığı yada başka bir uyarı ışığı yanardı. Tekrar geçmiş olsun arabada çocuk olsa korkardı.

Canım bu dediğini gratiste Watsonsda bulabilirmiyim makyaj yapmaya korkar oldum cosmed gözlerimi çok yakıyor oyuzden makyaj yapamıyorum Kova hatunu Kova hatunu
S sebbo gratis ya da watsons’larda satılan bir ürün değil. Belki duymuşsundur Sberian Wellness adında bir network markasının ürünü. Çevrende temsilcileri olabilir ya da internetten alacaksın. Dün hepsiburada da gördüm 185 lira civarındaydı

Tmdir cnm çok tşk ederim bnde bugün göz temizleyici öneriniz varmı diye yazacaktim tam sen önermişsin kalp kalpe karşıdır 🤣 Kova hatunu Kova hatunu
Temizleme yağı bu sebbo,kullandığın cosmed gibi çift aşamalı rutinden
Sadece anladığım kadari ile makyaj cikarma konusunda daha iyi...
Alırsan dönüşümlü olarak kullanırsın artık makyajlı makyajsız durumuna göre 😃

Temizleme yağı bu sebbo,kullandığın cosmed gibi çift aşamalı rutinden
Sadece anladığım kadari ile makyaj cikarma konusunda daha iyi...
Alırsan dönüşümlü olarak kullanırsın artık makyajlı makyajsız durumuna göre 😃
Evt şimdi farkettim bnde sadece göz makyajı çıkarıyor sandım🤣 Kova hatunu Kova hatunu

N nscckts Nisa hanım bioderma yüz yıkama jelini aldım. Kiehl's ve cosrxi ablama vericem. Bu aralar yanaklarım yine kızarmaya ve yanmaya başladı. Rutini azaltcam. Hyaluronik ve centellayı her gün kullansam, diğerlerini azaltsam olur dimi?

Arkadaslar Argireline'in botoksun etkisini de uzattigi söyleniyor, ya da daha dogrusu iki botoks arasindaki gereken süreyi uzatiyormus. "M.A.D. skincare" adli markanin yaraticisi videosunun surasinda (ingilizce) bahsetmis. Dedigine göre sadece The Ordinary Argireline solution 10% da kullanabilirsiniz, veya bunu "the ordinary matrixyl" ile de karistirirsaniz daha iyi sonuc alirsiniz (kaynak).

Ben botoks yerine argireline kullanmayi düsünüyorum cünkü daha ucuz ve mimikleri tam olarak dondurmuyor.

Arkadaslar Argireline'in botoksun etkisini de uzattigi söyleniyor, ya da daha dogrusu iki botoks arasindaki gereken süreyi uzatiyormus. "M.A.D. skincare" adli markanin yaraticisi videosunun surasinda (ingilizce) bahsetmis. Dedigine göre sadece The Ordinary Argireline solution 10% da kullanabilirsiniz, veya bunu "the ordinary matrixyl" ile de karistirirsaniz daha iyi sonuc alirsiniz (kaynak).

Ben botoks yerine argireline kullanmayi düsünüyorum cünkü daha ucuz ve mimikleri tam olarak dondurmuyor.

Ben matrixyl kullandım içerisinde HA da var güzel bir ürün. Gece sürünce sabah yumuşacık ve berrak bir yüzle uyanıyordum.
Argireline kullanmadım ama botoks etkisi gibi bir etkisi varsa denenebilir.
Siz nereden alacaksınız

Ben celenes miracle suyunu aldım makyaj

te IMG-20220914-WA0029.jpeg
Makyaj IMG-20220914-WA0029.jpeg
Temizleme için çok memnunum

Bak şu turuncu olan

Arkadaslar konu icerisinde arama nasil yapiliyor bilen var mi? THE ORDINARY ARGIRELINE almayi düsünüyorum, kullanan var mi burada onu görmek istedim, ama bu kadar sayfa arasinda arayamiyorum.

Sağ yukarıda mercek işareti var

Ona tıklayın

Tüm formda yazan yeri bu konuda yapının

Ister isim ister kullanıcı adı ister ikisi de yazın arayın:)

Ben matrixyl kullandım içerisinde HA da var güzel bir ürün. Gece sürünce sabah yumuşacık ve berrak bir yüzle uyanıyordum.
Argireline kullanmadım ama botoks etkisi gibi bir etkisi varsa denenebilir.
Siz nereden alacaksınız
Tesekkürler yorum icin, az önce iki ürünü de aldim "amazon.de" den. Türkiyede amazon yerine sanirim hepsiburada var

Edit: Az önce farkettim ki the ordinary buffet almisim matrixyl yerine, maalesef matrixyl satilmiyor amazon'da su an. Neyse iptal ettim buffet'i simdi. :)

Sağ yukarıda mercek işareti var

Ona tıklayın

Tüm formda yazan yeri bu konuda yapının

Ister isim ister kullanıcı adı ister ikisi de yazın arayın:)
Ben bunu nasil görememisim kendime inanamiyorum :) Sadece bugün degil uzun süredir nasil arayacagimi düsünüyordum bir de. Cok tesekkürler!

Cosmed göz yakmıyor sebbo. Sen iyi durulamıyorsundur yıkarken.cosmedle yüzünü temizle ayrıca gözünü değil. Göz için ürünler var zaten.

Dün Ceycey yves rocher göz makyajı temizleyici aldığını söylemişti. Hatta indirimli aldım demişti. Sende deneyebilirsin
79 TL verdim göz makyajı temizleyicisine yanında yağ bazlı orjinal boy temizleyiciyi artı bir de deneme boy ürünü bedava verdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X